Závod ZHL 12. února zrušen

Honza Netuka | 5.2.2012

Z důvodu předpovědi, která slibuje i na následující víkend mrazivé počasí, si vám dovolujeme oznámit, že závod Zimní hradubické ligy, který jsme měli pořádat v neděli 12. 2. 2012, SE NEUSKUTEČNÍ. Určitě je spousta jiných možností, jak takové počasí využít ke sportování - lyžování či bruslení.  Nebo k běhu v odpoledních hodinách, kdy je o trochu tepleji.
Všem, kteří se snad i přes mrazivé počasí chtěli zúčastnit, se omlouváme. Připravené tratě si tedy na závodníky ještě nejméně rok počkají.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Mára: Tak nevím, ale předpověď na víkend je a byla spíš na -20°C v noci, takže určitě i po ránu. Možná že vy jako závodníci by jste tam přišli až na svůj startovní čas a pak hned do tepla, ale ono to připravit a čekat až všichni doběhnou a pak to zas zbalit nějaký čas trvá. Asi by jste tam taky celou dobu nechtěli být.

Jinak dnes píší všude toto:
Meteorologové očekávají o víkendu zřejmě vůbec nejstudenější noc za celou letošní zimu. Teploty by na mnoha místech mohly klesnout až k -35 stupňům Celsia a odborníci dokonce vyhlížejí překonání teplotního rekordu z roku 1929, kdy bylo v Česku naměřeno -42,2 stupně. Od pondělka by se přitom mělo výrazně oteplit.

9.2.2012
Starouš: To je jenom kvůli zimě? :-(

7.2.2012
PetrŠ: Myslím, že je to rozumné rozhodnutí.

6.2.2012
Piškot: nějak se měkne, pamatuju ZHL v Jiráskových sadech, kdy bylo kolem -10°C a nikomu to tehdy nevadilo

6.2.2012