Díky za účast

Honza Netuka | 21.10.2011

Děkujeme za Vaši účast na obou podzimních závodech. Máme velkou radost ze stále většího zájmu: V září běželo 158 závodníků a v říjnu, i přes překládání termínu a nepříznivé počasí 167. Jsme rádi, že ani déšť a chlad Vás neodradil. V této souvislosti také děkuji vedení školy ZŠ Štefánikova za poskytnutí chodby pro převléknutí a uložení věcí závodníků.
Diplomy a ceny za druhý závod dodáme do škol nejpozději do konce října. Možná se najdete ve fotogalerii http://pepadivec2010.rajce.idnes.cz/Liga_skol_19_10_Stefanikova/
Již nyní si můžete poznamenat dva termíny jarních závodů: 18. 4. 2012 (bude pravděpodobně v Háječku na Slezském Předměstí) a 16. 5. 2012 (asi v novohradeckých lesích mezi Zděnou boudou a Lesním hřbitovem). Podrobné propozice se objeví na těchto stránkách na konci března 2012.
Nakonec poděkování si zaslouží i všichni dobrovolní pořadatelé, kteří se "utrhnou" z práce a přispěchají roznést kontroly, odstartovat závodníky nebo jim měřit v cíli čas a kontrolovat ražení.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Anna Tichá, ZŠ Všestary: Děkujeme za skvěle připravené podzimní závody,těšíme se na jaro!

2.11.2011
Marie Chmelařová: Vážení pořadatelé Ligy škol, dovolte, abych vám PODĚKOVALA za perfektní pořádání Ligy. Jste skvělí, báječní, úžasní... Dětem se závody moc líbí, mají šanci nahlédnout pod orienťáckou pokličku, zkusí si něco jiného... Fakt díky! Vážíme si toho! Tak vydržte i dál, prima dny!

24.10.2011