Vítejte v nové verzi webových stránek

Piškot | 25.2.2010

Zhruba po šesti letech přišel čas na změnu našich webových stránek. Novinek je na první pohled celá řada, shrnu jen ty nejzásadnější. V horní části na nás vykukují atraktivní fotky našich borců - byl bych rád, kdyby se našlo několik vhodných fotek od veteránů, dorostu a žactva, ať tam není jen Jedla s Bobanem. Pročistila se hlavní nabídka, kde zůstaly nejpoužívanější položky. Informace týkající se oddílu (adesář, mapy) naleznete v samostatné rozbalovací nabídce. Na stránkách jednotlivých skupin je v pravé části volně editovatelný (přes KIS) prostor pro doplnění libovolných skupinových informací (tréninky, kontakty, ...). Pokud bude potřeba, je možné doplnit pro potřeby jednotlivých skupin různé aplikace (příspěvky na sud a podobně).

Možná nejzásadnější změny se odehrály pod kapotou celého webu - tedy v KISu. Zde je připraven kompletně nový systém, což může přinášet mnoho radosti, ale i různé komplikace. K dispozici je vám proto nápověda (horní pravý roh v KISu - ikonka záchranný kruh), kde snad naleznete všechny odpovědi na vaše otázky (v tuto chvíli obsahuje nápovědu k veřejné části a k editaci článků). Novinek je zde mnoho, především pro šťastné držitele práv k editaci nějaké z agend.

Pokud budete mít nějaké náměty, připomínky či problémy, tak se nebojte a pište. Doufám, že nové stránky budou spolehlivě fungovat podobně dlouhou dobu, jak ty minulé a že to na nich bude žít stále tak jako dosud. Původní verzi stránek naleznete na adrese www.shk-ob.cz/old.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: