ČPŠ a SPRINT (CHT+LPU), 21.-22.5.

Jakub Weiner | 26.5.2011

O minulém víkendu jsme si zaštafetovali a zasprintovali. Ze dvou štafetových závodů a sprintu ve Východních Čechách se vezou dvě pátá místa, jedno sedmé a jedno sprintérské elitní dvanácté. V české lize klubů to vyneslo 8.místo, a v českém poháru štafet u D21 10. a 21., a u H21 6., 21., 40.

 

První štací v sobotu byly chrastský štafety v Košumberku a úplnej šlágr to teda nebyl. Terén nic moc a kromě toho, že stavitel se příliš nevytáhl dlouhou tupou cestovkou na jedničku a svérázným farstováním, tak nepochopitelně přetáhl předepsanou délku (což bylo jasný už podle parametrů tratí). Naše holky skončily 5. (Verča, Zuzka, Lenka M.), 19. (Míša, Adéla, Kája) a 27. (TeTe, Eliška, Lenka D.), muži také 5. (Jedla, Míca, Heppy), 24. (Vask, Kuba, Vrabec), 40. (Bob, Šába, Čmelda) a 57. (KaTo, Smíťa, Lukáš D.). Čili áčka OK, ostatní nic moc.

 

Odpoledne se toho chopili Pardubáci a už to bylo všechno v cajku. Sprint na Vinici, v areálu nemocnice a vůbec podle Labe, byl parádní, a co bych vypichol byla různorodá trať, která během patnácti minut vystřídala asi šest různých typů terénu. V elitě Verča 28., Míca (dost dobře) 12., Vask 27. V D20 Kája 9. a Míša 14., v H20 Smíťa 22. a Dan 24., v D21A Lenka D. 23., v H21A Vrabec 12., Šába 51, Kuba 57., Bob 70. Takže taky žádná sláva (kromě Mícy a Vrabce). A nějak nerozumím, proč sprintový závody tak slabě obsazujeme.

 

Nedělní štafety v Újezdu u Chocně bylo proti těm sobotním jako nebe a dudy. Perfektní výběr terénu, doplněný taktéž perfektní stavbou trati, která byla opět velmi různorodá. Kdybych chtěl hledat smítko, tak taky nebyla nejkratší... A musím ještě zmínit mapu, se kterou jsem osobně neměl nějaký zásadnější problém, ale měla tam několik až nepochopitelně křiklavých míst – jedno za všechny – nezmapovaná hora v kupkách než se seběhlo na motokros.

Úplně se nedařilo ženskému áčku (Verča, Zuzka, Lenka M. - disk), potom 17. (Pavla, MaTo, Eliška) a 19. (Míša, Lenka D., Hanka), muži 7. (Jedla, Míca, Eda), 15. (Heppy, Vrabec, Kuba) a bodující 31. (Bob, Šába, Vask), a 46. (Čmelda, Lukáš D., KaTo).

 

O závodech se dá podrobněji dočíst u Mícy a Kuby. Mapy (Kuba) tady.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: jasně že nahoru, potřeboval jsem lepší rozhled po těch fekálních ostružinách co tam byly :)

27.5.2011
Kuba: Ty sis vylezl nahoru na horu? ;-) Jinak teda to nemělo být tečkou ale vrstevnicí, bych řekl...

27.5.2011
Heppy: Kubo ta nezmapovaná hora je tam myslím hnědou tečkou, ale taky mě to při závodě dostalo, nechápal jsem na čem to stojím a proč to není v mapě.

26.5.2011