ŽB (STH + NPA), 14.-15.5. - Mostek, Lázně Bělohrad

Jakub Weiner | 17.5.2011

Už se tak dost často stává, že závody béčkového žebříčku (zvlášť když mají nějaké super lákadlo nebo jsou prostě jenom v nějaké silné oblasti) bývají béčkové pouze formálně a nejen svou účastí jsou srovnatelné s těmi elitními (řeč je hlavně o dospělých kategoriích). A tak tomu bylo minulý víkend, kdy se áčka konaly „kdesi v tramtárii“ a béčka oprášili na sobotu Holubí vrch a v neděli nám Pačáci dali dáreček middlem na Malé Opičce.

 

Na klasice jsem nebyl, tak jenom z výsledků a z doslechu. V D18 vyhrála Pavla Myslivcová (tímto tuto naději, o které jsme věděli pouze my, kteří se hrabeme ve všech výsledkách, redakčně přebírám k dospělým, protože proč kvůli dvěma dorostenkách psát zvláštní články...); v ženách už zase řádí Zuzka (5.), Lenka Mechlová 6., Verča 12.; kategorii mužů postihla mrzutost, když v části závodu nebyla kontrola, tam kde měla být a tak se nakonec zvolilo řešení stopnout závod před touto kontrolou – Heppy 5., Vrabec 21.

 

Závod na Opičce byl opět nevšední zážitek. Jak je to pěkný, když osvícený pořadatel umí vybrat prostor, zmapovat, postavit trať, vybrat shromaždiště a zorganizovat (a to Paka je poměrně malej oddíl – a ono to vlastně úplně stačí, když všichni vědí co a proč dělají). Pavla v dorostenkách druhá, v ženách se zaskvěla Lenka Mechlová a jistě se třetím místem náramně potěšila, Zuzka 9., Verča 19.; v D21B Marťa Čečková 2., Hanka Teplá 6.; v našlapaných mužích nejlíp Eda 7., Heppy 17., Vask 32., Kuba 50., Vrabec 72.; v H21B šel slušně Šába 16. a protože to byl zároveň i kraják, tak tady byla i H21C, kterou vyhrál Tom.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: