Skončil ročník 2010/11

Honza Netuka | 11.5.2011

Dnešním 4. závodem (který byl zároveň krajským kolem Přeboru škol) skončil sedmý ročnk Ligy hradeckých škol. Výsledky najdete pod zvláštními odkazy, zde stručné ohlédnutí:


- celkem ve čtyřech závodech startovalo 601 závodníků
- potěšila nás stoupající účast (109, 129, 155 a 208 závodníků)
- jediným mínusem stoupající účasti je, že není už v našich pořadatelských silách při počtu nad 150 účastníků na místě spočítat časy, zkontrolovat ražení a sestavit výsledky, aby mohlo být v krátké době v místě závodu vyhlášení medailistů a předání diplomů a drobných cen - proto je následně předáváme do škol
- kromě prvního jarního závodu nám přálo počasí
- tři závody se běžely na výukových mapách vydaných v posledním roce v rámci programu Ministerstva školství
- oba jarní závody měly shromaždiště na nových místech (snažíme se, aby se neběhalo ve stále stejných prostorech)
- všechny závody jsme uspořádali s finanční podporou statutárního města Hradec Králové

Pokud byste - ať už závodníci nebo vy, jejich pedagogogové - měli jakékoliv konstruktivní připomínky nebo podněty k organizaci závodů, prosím napište je na adresu jnetuka@wo.cz. Budeme rádi za zpětnou vazbu a budeme se snažit jich využít pro naše zlepšení - vždyť závody ligy škol neděláme pro sebe, ale pro Vás! 
 
Pořadatelé vám děkují závodníkům za účast a učitelům za to, že dětem účast umožní a věnují tomu čtyři středeční odpoledne. Těšíme se na shledanou při závodech v dalším školním roce! Slíbit Vám mohu opět dva podzimní a dva jarní závody. Co pro Vás konkrétně připravíme, se podrobněji dozvíte na této stránce koncem letních prázdnin.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Gazdačko Milan: Závodníci ZŠ Štefánikova děkují za skvěle organizovanou sezonu 2010-11.Už teď se těšíme na další ročník a věřte, že se na ni připravíme skvěle jako na tu letošní.
opět skvele.

12.5.2011
janakronikova: Díky moc za celou ligu. Dětem se to moc líbílo a doufám, že pro příští rok získám ve škole ještě více nadšenců. ZŠ Milady Horákové

12.5.2011