Pořádání na Kolibě

Míra | 7.5.2024

Ahoj, slíbil jsem Vám v pondělí doplnit poděkování za sobotní závody. Chtěl jsem si ještě nechat trochu odstup, pondělí jsem nedal, ale teď mám chvilku před tréninkem, tak do toho...

Závody se samozřejmě připravují dlouho předem, takže zásadní bylo, že máme hotovou mapu. která nebyla potřeba moc revidovat a vše pohlídal a kartograficky zpracoval Honza Netuka. Výborná byla i komunikace mezi ním, Nikčou a Stardou, nakonec po vyřízení lesních povolení vše doladili a byl na světě i koncept tratí, které byly hodny označení "klasika", takže dlouhé postupy, volby.

Abychom nemuseli dělat 2 starty, tak jsme potřebovali z jednoho místa, které bylo mapově těžké, obrysově nevýrazné bez jasných bodů a cest dostat děti. Podařilo se to asi až na kategorie DH10C, které prý byly dost těžké. Tímto děkuji i úseku roznosu, který měla na starost Nikča, za přesné umístění kontrol a Vojtovi za to, že k tomu zvládl občerstvovačku (nevím, jak to bylo, ale měl tam s ní být Honza Gebrt a nebyl).

Vrátím se na začátek, tedy na start. Tam se zdálo, že když vyřešíme obsazení úseku, nasadíme tam Petra Šabatku, že si to tam zkušení orienťáci vše podchytí. Pepa připravil tablet, Dopravu zajistil Petr Mádle. Pokulhávala jen příprava věcí ze skladu, kde jsme pro ně nechali pytle na mapy, které sice Starouš kontroloval, ale nemůžou ležet jen tak na zemi.

Zuzce děkuji za roznos fáborků, koordinaci dětí na startu a v bufetu, objednání pekařek, krásné fotky a přípravu cen na vyhlášení.

Alice s Vojtou Fejlkovi občerstvili unavené sportovce v cíli a Adélka zvládla změnu z ředitelky bufeťačku. QR kódy si ochvaloval zatím jediný hodnotící v ORISu, buchty a klobásu jsem měl možnost otestovat osobně. Pivo až hodně pozdě odpoledne.

IT úsek (Boban, Tom, Keř) byl naprosto samostatný, nic po mě nechtěli, vše zpracovali samostatně. Startovky se povedly, výsledky běžely, livelox fungoval, podklady pro Evika a Tukiho byly bezchybné.

Evik mi asistoval při vyhlášení, že jsem mohl jen mluvit a pozorovat, jestli už všichni dostali ceny a jsou dostatečně vyfoceni.

Děkuji také parkovačům (Radek Jakubský) , kteří vybrali další finance do naší kasy, bez nehody všechny umístili na určenou uzavřenou silnici, nepustili nikoho do zákazu vjezdu a ohlídali přeběh dětí po celou dobu závodu.

Děkuji také Pepovi, Karlovi, a Pavlovi, kteří už od pátku chystali a vozili materiál do centra.

Velký dík patří Michalu Šumpíkovi, který zajistil bezplatné označení silnice a Petru Čížovi za provedení.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: