Pozvánka na úterý 19.9.

Michal Jedlička | 7.9.2023

Přátelé, kamarádi,
rád bych Vás v úterý 19.9. pozval na posezení u ohně, na setkání a popovídání si s kamarády, na přiťuknutí si vychlazeným pivkem. Důvod se vždycky nějaký najde, já třeba už 40 let dělám orienťák ;-). Kdo budete mít čas a chuť jste vítáni. Nepotřebujete  než dobrou náladu, krýgl a něco vlastního na opékání s sebou nenoste. Pivo, limo, káva a něco drobného k zakousnutí bude zajištěno. Začneme v 18:30 a ukončíme to dle chuti.
Michal Jedlička

Přátelé, kamarádi,
rád bych Vás v úterý 19.9. pozval na setkání na klubovně, na posezení u ohně, na popovídání si s kamarády, na přiťuknutí si vychlazeným pivkem. Důvod se vždycky nějaký najde, já třeba už 40 let dělám orienťák ;-). Kdo budete mít čas a chuť, jste vítáni. Neberte s sebou žádné pozornosti, stačí dobrá nálada, krýgl a něco na opékání dle vlastního výběru. Pivo, limo, káva a něco drobného k zakousnutí bude zajištěno. Začátek v 18:30 a konec dle chuti.
Michal Jedlička
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Dáša a Aleš a Evik: Michale, díky za pozvání. Jelikož ses narodil s buzolou a mapou v ruce, tak myslíme, že správná číslovka je padesát let orienťáku, ne? A na to si s Tebou a kamarády rádi připijeme! :))

10.9.2023