Tréninky v červnu_8.6. Lasergame,20.6. štafetky

Zuzana Jedličková | 21.6.2023

Jarní sezóna se blíží ke konci a tak jsme se rozhodli trochu dětem tréninky zpestřit.

Ve čtvrtek 8.6. jsme vyrazili na Lase game a v úterý 20.6. jsme si pak jednou zaběhali všechny skupinky společně při "50minutových štafetách".

 

Na lasergame děti procvičily hbitost, postřeh a posílili ukazováček;-) U kluků ukázal největší palebnou sílu Míťa, z holek pak nejlépe ve všech hrách dohromady dopadla Bětka. Ale vyhrály nakonec všechny, protože se nikomu nic nestalo a všechny to bavilo;-)

 

Štafetky pro nás připravila Adélka, se systémem inspirovaným nedávno proběhlým závodem "24h OB". My jsme ale tolik času neměli, tak jsme si dali limit 50 minut. Nalosovaly jsme 4členné týmy. Každý tým dostal celkem 9 map a děti se v běhání střídaly a snažily se v limitu stihnout co nejvíce tratí.  Někomu se dařilo více, někomu méně... ale čekání nám tentokát tolik nevadilo, protože bylo úmorné vedro a čekání jsme si krátili sbíráním borůvek;-)

Všechny 3 vítězné štafety stihly oběhnout 6 úseků a tak o pořadí rozhodoval čas po dokončeném 6.úseku.  Pochvala ale patří všem za bojovnost s jakou do běhu v tomto teplém počasí šli.

 

Pár fotek z obou akcí najdete tady.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: