Pořádání Českého poháru a žebříčku A - Koliba, 9.-10.9.2023

Michal Jedlička | 24.6.2023

Druhý víkend v září bude náš klub pořádat dvojzávod Českého poháru a žebříčku A, v sobotu krátkou trať a v neděli klasickou trať. Sobotní krátká trať bude zároveň závodem World ranking event, kde závodníci v elitních kategoriích budou bojovat o body do světového rankingu. Svým rozsahem jsme podobně velkou akci pořádali naposledy před 4 lety.

Ředitelem závodu je Ondra Tomalík (otomalik@seznam.cz), hlavním rozhodčím Honza Netuka, staviteli krátké tratě Kuba Weiner a Vojta Netuka, stavitelem klasické tratě Michal Jedlička. Přípravy hlavních pořadatelů jsou v plném proudu, aby se vše stihlo. Mapaři již mají to hlavní odpracováno, lesní prostor bez polí a luk má rozlohu 11 km2, projektují se tratě, plánuje se podoba shromaždiště na louce vedle motorestu Koliba, řeší se technické zabezpečení i spousta náležitostí související se sportovní stránkou závodu. 

Blížící se prázdniny utečou jako voda a tak je teď nezbytné, aby se do příprav zapojili i vedoucí jednotlivých úseků. Ředitel závodu některé již oslovil, některé třeba ještě osloví. Buďte, prosím, vstřícní a pomozte nám velkou akci našeho klubu úspěšně uspořádat. Vedle vedoucích úseků budeme během vlastního pořádání o víkendu 9.-10.9. potřebovat velké množství řadových pořadatelů, jejichž práce bude neméně důležitá. Rezervujte si tedy na zmíněný víkend čas pro pořádání našeho dvojzávodu.    

Odkazy:
webové stránky závodu: zde
sobotní krátká trať v ORISu: zde
nedělní klasická trať v ORISu: zde
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: