HOP 2022 aneb Hradecký Orienťácký Příměšťák ročník třetí

Jiří Čečka | 29.8.2022

Díky úspěchu v předchozích letech i proto, že to baví nejen děti, ale i nás, jsme se i letos vrhli do organizace letního příměstského tábora pro malé i větší hradecké orienťáky (HOP2022). I tentokrát proběhl týdenní tábor ve dvou turnusech pro celkem 60 dětí mladšího i staršího žactva a 12 praktikantů z řad staršího žactva/dorostu, a to z obou hradeckých oddílů, OK Slavia i OK99.  Pořadatelský tým v již tradičním složení Zuzka Jedličková, Marťa Čečková, Véna Husák a Jana Balcarová se letos rozšířil o Janičku Kubíčkovou (OK 99) i řadu pomocníků jak při stavění tratí a roznosu kontrol, tak při dalších aktivitách. Celotáborová hra se tentokrát nesla v pirátském duchu a pět dní nabitých hrami, běháním s mapou i bez ní, luštěním i dalšími sportovními aktivitami bylo opepřených překvapením v podobně orienťáku na raftech trasou z Kostelce n.L. do Krňovic a následným přespáním v hradeckých lesích.

No a na závěr, v posledním dni, byl odhalen i pirátský poklad dobrodružně ukrytý v nebezpečné bažině rybníku Cikán. I letos jsme se po skončení každého z turnusů rozcházeli s lehkým smutkem, že už je těch pět nabitých dní za námi a radostí z toho, že jsme si je všichni náramně užili a že se brzy zase potkáme na tréninkách i závodech.

Velký dík patří všem pomocníkům z obou klubů, kteří se o hladký průběh tábora zasloužili! V neposlední řadě patří dík i městu Hradec Králové za finanční podporu celé akce.

 

Marťa

Díky úspěchu v předchozích letech i proto, že to baví nejen děti, ale i nászpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: