V roce 2012

Honza Netuka | 27.11.2010

budeme 5. a 6. května pořádat v okolí Chvalče dvojzávod žebříčku B. Tak rozhodla na svém včerejším zasedání soutěžní komise. (Uvažované pořádání MČR na krátké trati jsme těsně prohráli.)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Eda: Navíc byli v tom výberovém řízení i SSU s Kunčickou horou (http://csob.tmapserver.cz/docs/rastry/3119a.jpg), kteří jsou taky asi po právu dost naštvaní..

30.11.2010
Marťa: Já myslela, že jsme se hlásili na dvojzávod žebříčku A. To jsem asi špatně poslouchala. Každopádně Ráztoka, opravdu typický terén na middle...Mně osobně to ovšem nevadí, protože na pořádání sice méně mediálně sledovaných, ale pohodových závodů, odkud odjíždí většina lidí spokojených (viz naše ŽB 2009 v Brzicích), nevidím nic špatného (neboť o takové práci si člověk může říct, že to má nějaký smysl). Vzhledem k terénu a termínu málo lidí určitě nepřijede a můžeme nalákat i závodníky z Polska.

28.11.2010
Jedla: :-/ Rok před domácím juniorským MS mohla naše špička běžet M ČR na krátké trati na kopci sousedícím se Závorou. Přednost dostala zlínská Ráztoka (!). Je vůbec možné tohle pochopit?

28.11.2010