10 let šatnového objektu

Honza Netuka | 20.6.202223. června 2012 proběhlo slavnostní otevření naší nové šatny (i když zkolaudována byla až ten rok na podzim). Věděli jsme, že se klubu podařilo dokončit něco mimořádného - a uplynulých 10 let to jen potvrdilo.
Kulaté výročí si připomeneme způsobem, jakým jsme tehdy pojali otevření, tedy prostým setkáním a opečením něčeho dobrého v úterý 28. června přibližně v čase 18:30 - 21 h. Akce bude otevřená pro všechny členy klubu. Nicméně aby to mělo nějaký hlubší smysl, byli předem osloveni ti, kteří se o přípravu a vlastní stavbu i její financování nejvíc zasloužili, a řada z nich již účast s potěšením přislíbila.
Protože nechci dělat přihlášky předem (někoho může ovlivnit aktuální počasí, někdo se bude rozhodovat na poslední chvíli), každý si doneste k jídlu a pití to, co máte rádi. Pokud někdo množství neodhadne, může počítat s tím, že na místě něco dalšího k dispozici bude. Určitě si s sebou vezměte i SI čip: Bez malého orienťáku se akce stejně jako před deseti lety neobejde.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: