Mistrovství světa v orientačním běhu již za týden! (J.Picek ředitel závodu)

(jsfk) | 25.6.2021

Vážení přátelé a kamarádi,
za týden to vypukne - do Česka se po 13 letech vrací Mistrovství světa v orientačním běhu (https://woc2021.cz/cs/uvod/). V době, která není úplně jednoduchá jak pro závodníky, tak pro nás organizátory. Všichni ale bojujeme za jedinou věc: propagovat Česko, ukázat náš sport v té nejlepší formě a podpořit naše reprezentanty v jejich boji za medailemi. Pojďte do toho s námi!

Po velmi dlouhých a složitých jednání s Mezinárodní federací IOF a Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje se nám podařilo vyjednat možnost diváků přímo v arénách. Byť jsme museli přeložil doprovodné závody na příští rok, nabízíme unikátní šanci dostat se do centra dění. Kromě toho, že budete na blízku celého dějství, připravili jsme pro vás tréninky v blízkých lokalitách, zábavný labyrint přímo v arénách, koncert 4. července a začátek prázdnin bude také ideální na výlety v okolí - Jizerské hory plné rozhleden, Český ráj nebo Kokořínsko s řadou pískovcových skal nebo Terezín s výrazným genius loci.

Omezení do arén je následující: pro Terezín je kapacita 1000 diváků, do všech ostatních arén pak 2000 diváků. Byli jsme tedy nuceni evidovat účastníky, a proto jsme se spojili s Ticketportalem a do každé arény je nutné zakoupit vstupenku za symbolický poplatek 100 Kč, který nepokryje ani základní vybavení, které pro vás, fanoušky, připravujeme v arénách. Zakoupit vstupenku můžete zde: https://www.ticketportal.cz/event/WOC2021-Mistrovstvi-sveta-v-orientacnim-behu. Aktuálně je zakoupeno cca 30 % kapacity, proto nenechávejte nákup na poslední chvíli. Vstupenky se rychle vyprodávají.

Pokud jste zdaleka nebo chcete strávit v Doksech více času, ideálně celý týden, nabízíme vám ubytování za zvýhodněnou cenu v Poslově Mlýně. Prázdniny tak můžete začít skvělým zážitkem: sledovat v arénách nejlepší světové běžce, fandit českým reprezentatům, zbytek času tréninky (https://forms.gle/2ktevu3HiKVBfhma7), výlety do okolí nebo koupáním v Máchově jezeře. Veškeré další informace najdete zde: https://woc2021.cz/cs/pro-verejnost/divaci/

Těším se na setkání,
Jan Picek
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: