Velikonoční "okresní" soustředění 2021

Michal Jedlička | 5.4.2021

Zatímco v loňském roce se kvůli pandemii covidu-19 velikonoční soustředění poprvé od založení klubu nemohlo uskutečnit, letos se již do historických tabulek může zaznamenat, že se velikonoční soustředění 2021 uskutečnilo, přestože nešlo o tradiční formu. Trenéři jednotlivých skupin mládeže připravili pro své svěřence na každý den jeden mapový trénink v rámci okresu Hradec Králové, velká část tréninků byla na SportIdent, startovka byla s delšími startovními intervaly, na trénink byly děti dopravovány svými rodiči přesně na svůj čas, prostě vše probíhalo tak, abychom naplnili aktuálně platná protiepidemická opatření. Během 4 dní uspořádali trenéři celkem 12 různých tréninků v několika lokalitách. Velký dík patří všem trenérům od začátečníků až po juniory, kteří se na organizaci velikonočních tréninků podíleli, speciální dík pak Honzovi Netukovi za skvělý mapový servis - velká revize hradeckých lesů, nové nebo aktualizované mapy Lodínské lomečky, Břízský les a Svíb.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

T.P.: Gratuluju! :)

23.4.2021
S.L.: Bylo to skvělé, trenéři (Honza, Michal, Marťa a Jirka), každý den jiný, poučný a děcka chodily z lesa nejen unavené, ale s úsměvem na tváři. Moc děkujeme za super soustředění a za Váš čas

7.4.2021
(jsfk): Dobrá práce trenéři!

7.4.2021
HonzaN: Michal se samozřejmě už nezmínil o tom, že jeho podíl na uskutečnění byl významný z hlediska koordinace tréninků (emaily, sdílená tabulka a on-line schůzka trenérů). Díky!

6.4.2021