Pojďte se rozloučit se sezónou 2010 :)

Hana Teplá | 4.10.2010

Zdravím všechny :)
Jak jste si asi všimli, naše zakončení trošku upadá. Nechci si tady vylévat své srdce nebo tak podobně, jen jsem chtěla říct, že mě to mrzí. Ať se kouknu, kam se kouknu, všichni mají zakončení taková, že tam rádi jezdí, rádi si to s kamarády užijí, ale my? My nic. Když jsem byla malá, řekla bych, že si to každý z nás užil. Myslím si, že na věku nezáleží a může to být sranda i teď, jak pro ty malé, tak i pro nás větší a starší. :)

Jelikož mi můj zdravotní stav nabídl v poslední době více volného času, tak jsem se rozhodla uspořádat bojovou hru. Nejsem ani Piškot, ani Hypi, ale snad na tom tak moc nezáleží. Hlavní je si to užít a hledat na tom ta pozitiva. Potěšilo by jistě nejen mě, aby se tu našlo pár jedinců, co by chtěli strávit poslední sobotu v závodní sezóně zápolením se záludnostmi a chtěli by si užít trochu té legrace při rozloučení se sezónou.

Kája =)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Iva N.: Rozeslala jsem pro jistotu info veteránům a za sebe musím Káju pochválit. Jen nevím, zda mi to letos vyjde. Ale pokusím se.

6.10.2010
Havli: Sice jsem právě v Norsku, takže se mě letošní rozloučení netýká. Nicméně dobrá iniciativa, kdybych v Čechách, tak se rád pokusím pomoct, protože to vidím stejně. Dobře, že se toho někdo chytil. Doufám, že uspěješ, Kájo.

5.10.2010