Hradubické sprintování

Vojtěch Netuka | 7.9.2020

Prvními celostáními závody v tomto divnoroce se první zářijovou neděli staly dva sprintové šampionáty. V domácích terénech jsme po poctivém letním tréninku a hladoví po závodění nemohli chybět.
Dopolední MČR ve sprintu proběhlo v centru HK. Závodníci se z hudební síně vydali přes jižní terasy a zákeřnou pasáž u lávky přes Orlici až do cílového prostoru u UHK. Našim závodníkům se dařilo skvěle. V dámské kategorii se Léňa s Kájou blýskly 8., resp. 12. místem, v juniorkách Nikča doběhla pátá a výborně připravený Ráďa si v juniorech doběhl pro 4. příčku, 18 sekund za bronzem.
Odpoledne byly na programu sprintové štafety v pardubické čtvrti Ohrazenice. Závod byl velmi rychlý, ne příliš mapově náročný, ale celkově pěkný. Áčko běželo ve složení Léňa-Lyžník-Vojta-Kája a po dramatickém průběhu, když zejména Lýža na druhém úseku podal výborný výkon, přiběhla stahující finišmenka Kája do cíle na konečném 14. místě. V béčku musel místo indisponovaného HonzyG nastoupit Hop, štafeta běžela v pořadí Nikča-Ráďa-Hop-Ája a skončila čtyřiadvacátá. A jako vždy...
...díky všem za předvedené výkony!
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Míca: Dobrá práce!

10.9.2020