VI2020 aneb nová klubová identita

Lyžník | 28.7.2020

Tak a je to tady. Nová vizuální identita našeho klubu. Práce na ní je hotová a teď už to je jenom na nás, jestli ji z papíru, nebo tedy spíš z obrazovky přeneseme do reálného světa. V praxi to znamená hned dvojnásobné hlasování, ale to trochu předbíhám.

V souladu s postupem schváleným výkonným výborem najdete v KISu hned 3 dokumenty, které se týkají buď přímo nové VI, nebo souvisejí s jejím případným zaváděním. Nejdůležitějším prvkem je samotná nová vizuální identita. Jde o dokument, ke kterému jste měli možnost dávat připomínky (z nichž většina byla zapracována) a který ukazuje finální podobu nové vizuální prezentace SHK. Kromě jednotlivých obrázků si určitě projděte také texty, případně se proklikejte i těmi odkazy, ať máte detailní představu, co a jak bude vypadat.

Vedle toho zde naleznete také předběžný harmonogram a ceník. Obě krátké prezentace slouží k tomu, abyste si mohli lépe představit, jak bude probíhat zavádění nové VI do stávajících klubových „struktur“, potažmo jaké náklady lze eventuálně očekávat v souvislosti s novým oblečením.

Kromě výše uvedených dokumentů je zde také to nejpodstatnější – hlasování, které slouží k předběžnému zjištění zájmu o změnu VI mezi členy staršími 15 let. (Případný souhlas však v žádném případě neznamená povinnost si okamžitě objednávat něco z nové kolekce, to vůbec, předmětem hlasování je změna slávistické identity jako takové.) Bude-li tento zájem dostatečný, tj. nadpoloviční, stanoví následně VV termín mimořádné členské schůze, která bude definitivně rozhodovat o tom, jestli se identita klubu změní, či nikoliv. Je to tedy jen a jen na nás všech.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Lyžník: Jasně, i na tuhle vlastnost žluté barvy byl brán zřetel, proto je to jen na dresech, zatímco na převlekovém oblečení je to bílá / modrá. Tedy v ideálním případě to budeš mít na sobě jenom při závodě, když běžíš, kde ten hmyz až zas tak nevadí.

29.7.2020
Michal Novák: Za mne jednoznačně podpora.
Jediné mínus , žlutá = brouci na dresech.
Sportuje se v přírodě a to k tomu patří :-).
MN

28.7.2020
H.a.n.s.: Máte to moc pěkně rozjeté a vymyšlené! Spousta práce za tím vším...

16.7.2020
Předseda: Vyjádřit předběžný souhlas/nesouhlas s připravovanou změnou může každý člen. Pro následné svolání mimořádné členské schůze budou rozhodovat pouze hlasy členů starších 15 let se zaplacenými členskými příspěvky pro rok 2020. Aby VV svolal mimořádnou členskou schůzi, musí souhlas s návrhem VI projevit nadpoloviční většina platných členů starších 15 let.

9.7.2020