Zářijová víkendovka skupiny dospělých

Vojtěch Netuka | 30.9.2019

S vidinou blížícího se klubového vrcholu sezóny proběhlo v sobotu 28. září minisoustředění SD. Účastnilo se celkem šest běžců (Dan, Eda, Honza, Ráďa, Míca, Vojta) a tři běžkyně (Áďa, Andrea, Nikča). Na programu byla dopolední Liga Vysočiny u Žďáru nad Sázavou a odpolední semtamy v Toulovcových Maštalích.
Víkendovka SD
Při dopoledním závodě s centrem v Autokempu Pilák pobavila úsměvná stavba tratí. S nástrahami v podobě ostrých úhlů či kontrol 10m od cesty si nejlépe poradili Eda s Nikčou, kteří vyhráli hlavní kategorie a zúčastnili se tedy vyhlášení vítězů. Na pomyslné stupně vítězů (vyhlášeni byli pouze vítězové) Nikču doprovodily druhá Áďa a třetí Andrea. Třetí skončil také Míca (11. Vojta, 13. Ráďa, 17. Dan, 19. Honza).
Po vyhlášení jsme jeli do centra Žďáru, kde už v místním hostinci obědvala posádka Tranzitu. Posilnili jsme se těstovinami a domácí mátovou limonádou a vyjeli směr Toulovcovky. Cestou jsme se snažili naladit přenos ze SP, což se nám po dojezdu podařilo, a my vybíhali na trénink až po vítězném doběhu Vojty Krále.
Jižní část Toulovcových Maštalí nepřekvapila svou krásou, překvapila však svou náročnou podložkou. Borůvčí na kopcích se střídalo s rákosím v údolích, a tak nám těch pět semtamů (čtyři pro holky) dalo pořádně zabrat. Taktak jsme to stihli před setměním a vyrazili domů do HK. Cestou jsme si objednali na klubovnu pizzu a den tak zakončila pizza párty na Biřičce.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: