Fotbalová sezona 2018 - 2019

Jakub Weiner | 25.1.2019

Přihlášky: ZDE
Tabulka: ZDE

 

25.1. (11.): Po jedenáctém zápase si žlučníkář opět mne ruce, jeho náskok se smrsknul pouze o jeden bod ;-) Na druhé místo se dostal Mára (ten právě ztrácí na čelo 10 bodů), devítibodový večer zaznamenal Vrabec, největší skok v tabulce udělali Oto s Bobem. Hlašte se na tento pátek.


11.1. (9+10): V posledních dvou zápasech se povedlo sejít se v ideálním počtu (10). Zároveň se v posledních čtyřech nikomu nepovedlo zaznamenat dvouciferný bodový zisk. Zřejmě kvalitně vyztužené obrany ;-) Opět se na nás podíval někdo, kdo už dlouho v pátek nebyl (po Tukim a Stardovi to byl teď osmibodový Chmelda s Vénou). Dařilo se Vaskovi, v čele stále Tom - ten ovšem teď míří na operační sál a dává tak příležitost ostatním adeptům. Nejblíž je aktuálně Hujer Paki se stoprocentní docházkou ;-)


21.12. (8.): Osmý, předvánoční zápas byl zajímavý tím, že první gól padl přibližně v patnácté minutě. Do té doby panovaly obrany nebo zvlhlý prach ;-) Podíval se mezi nás jeden ztracený syn a svým pověstným bodlem vymetl hned dvakrát pavučinku! Vedení bez problému uhájil Tom, na druhé místo se vrátil Paki, jediný se 100% docházkou! Příště až po Novém roce, přejeme Šťastné a Veselé! ;-)


14.12. (7.): Sedmý zápas byl na první pohled defenzivnější. Vyztužené obrany propouštěly o něco méně gólů než jindy. Nejvíc bodů zaznamenal Mára a dostal se už na druhé místo tabulky. Ve vedení samozřejmě Tom, který ovšem nahlášenou neúčastí dává šanci se dotáhnout! Přijďte na poslední fotbal před Vánocemi!


7.12. (6): Před začátkem šestého zápasu proběhlo hlasování o nedůvěře automatu pro sestavování týmů. Ovšem několik jedinců opustilo tělocvičnu, čímž snížili kvórum, a automat zůstal. Během první minuty tým, který se cítil být výrazně slabší, vstřelil tři góly, a bylo po problému. Ve vedení stále neotřesitelně Tom. Zopakuje příště Karel 15bodový večer?


30.11. (5): Bodový zápis z pátého zápasu vypadá jako účet po bujaré návštěvě restauračního zařízení. Po roční pauze zavítal Karel a proměnil se v nemilosrdný buchar. Jeho jedenáctka je nový rekord v počtu vstřelených gólů za zápas (dosud Vrabec 10), patnáct bodů je druhý nejlepší počin (za Vrabcovými 19). Činil se i Tom a hodně zvýšil náskok na čele tabulky. Příště 7.12.:


23.11. (4): Opět další docela pohledné utkání. Bodově dominovali Tom s Vrabcem. Tom s náskokem vede střelce i bodování. A koho to minulo, tak máme mezi sebou nového otce ;-)
Příště se sekačky chystají doma prohrát s Plzní, takže Fanda doléčit kotníček, Tuki se nebude upejpat a hlašte se:16.11. (3): Třetí fotbal byl sice bodově chudší, zato herně docela kvalitní. Nejvíc se dařilo Pakimu, který dotáhl Toma ve střelcích. Po dlouhé době se přišel podívat Tuki, a ikdyž jeho první kontakt nebyl úplně top, tak se do toho postupně dostal. Rozhodně by tato návštěva neměla zůstat ojedinělá, jak vyhrožoval ;-) A hlásíme se na příště, účast přislíbil král loňské sezóny! Zažijeme další jeho rekordní 19 bodový večer, jako se stalo jednou loni?9.11.(2): Na druhé kolo jsme již externisty nepotřebovali, sešlo se nás ideálně - 10. Nejvíc bodů vydoloval Mára, do vedení mezi střelci i v bodování se dostal Tom. Kliknutím na tabulku uvidíte kompletní přehled. Tak zase za týden, přihlašte se včas: 

 

2.11.(1): Začala fotbalová sezona. Poklona Tomovi a spol za to, že se vůbec při mnoha konkurenčních akcích odstartovalo! Nadpoloviční počet tvořili tentokrát externisti, kteří se ujali také vedení v bodování v čele s tajemným Jendou ;-) Další kolo už se plní, tak se přihlašte včas, ať potom nesedíte v koutě! Oblíbený počet je 8, ještě líp 9 a 10. 

 


29.10.: Tento pátek začíná Klokaní fotbalová liga! ;-) Loňský ročník si připomínáme zde.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: