Stříbrné a bronzové kladky

Jakub Weiner | 17.9.2018

Malá i velká bedna na klasickém mistrovství ČR se opět prohýbala pod náporem svalové hmoty našich závodníků! ;-) Konkrétně stříbrných Petry Holečkové (D16) a Michala Jedličky (H45), bronzové Nikoly Thýnové (D18), pátého Davida Hepnera (H40) a šesté Lenky Mechlové (D21). Za pozornost stojí, že všechny holky Thýnovy byly ve finále, z čehož se možná nejvíce radovala Martina, která si zachránila áčko ;-) Radost z postupu měl také jistě Ondra Svoboda. Škoda nepostupů například Denisy Kodytkové, Štěpánky Kronikové, Davida Fábery nebo Rádi Tichého. Web závodu zde, foto Petr Kadeřávek
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Dáša a Aleš: GRA-TU-LU-JE-ME všem všem všem!

18.9.2018
HonzaN: Ještě zajímavost k Martině T.: Tím, že postoupila a absolvovala finále A, si zařídila první zisk licence A. A dokonce finále absolvovala tak dobře, že měla v ŽA z tohoto závodu nejvyšší bodový zisk z celé sezony, což ji posunulo v hodnocení ŽA a pro ni to znamenalo druhý zisk licence A :-)

18.9.2018
Jedla: "Škoda nepostupů...". Poctivá kopcovitá klasika s řadou voleb postupů je závodem, který možná současní dorostenci ani nikdy neběželi. Ono už jenom běhání na mapách 1:15000 je docela ojedinělé. Proto před důležitými závody děláme výjezdy, soustředění, analýzy. Zmínil jsem to na stránkách TSM. Význam dílčí akce proti celoroční přípravě nelze přeceňovat, ale na výsledcích se to aspoň částečně projeví.

18.9.2018
HonzaN: Blahopřeju medailistům i velkobednařům! Blahopřeju však také těm, kterým se splnil jejich cíl, ať už to byl postup do finále A a jeho úspěšné absolvování nebo zisk licence A.

17.9.2018