Petra Holečková vybojovala na klasice bronzovou medaili

Vojtěch Netuka | 26.9.2017

Přes čtyřicet členů našeho klubu se o víkendu vydalo Frýdlantského výběžku na letošní MČR na klasické trati. Závody pořádal OK Chrastava na Skalní bráně, legendárním těžkém kamenitém terénu na severním svahu Jizerských hor. Po náročné sobotní kvalifikaci, při které jendou z mnoha překážek byla pro někoho i tma, čekala ty nejlepší áčková finále, ve kterých se v neděli již bojovalo o medaile. A jak si vedli Klokani?

Po zlatu ze sprintu a bronzu z krátké trati přidala Péťa do své letošní medailové sbírky další bronz! Štěpánka ukázala, že postup do finále A nebyla náhoda a 12. místem naznačila potenciál do budoucna.

Svoji podzimní formu a oprávněnost nominace na JEC dokázala výborným šestým místem v D18 Nikča, třináctá byla v téže kategorii Andrea.

V těžké dámské konkurenci současných i bývalých reprezentantek  si velmi dobře vedla naše letošní hvězda Léňa a šestým místem potvrdila příslušnost k české ženské elitě. Těsně za branami TOP 10 skončila jedenáctá Zuzka.

Do nejlepší desítky se naopak dostal a s juniorskou kategorií se devátým místem rozloučil Vojta.

Ve Veteraniádě se nejvíce dařilo duu Hop a Jedla, kteří v H40 obsadili páté, resp. šesté místo. Na velkou bednu se v D35 dostala MaČe (6. místo), čtrnáctá skončila v D50 Hanka, na 11. místě v D60 doběhla Alice a dvanáctý skončil v H50 Honza Langr.

foto: O-news
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Dáša F.: Tuze hezké!

27.9.2017