6. a 7. ČPŠ 2016 - SOUPISKY / INFO

vask | 15.9.2016

Vsuvka1: Vrátím se ještě k Jabloneckým áčkám: gratuluju všem k předvedeným výkonům, hlavně pak holkám. Opravdu hezky se na to kouká, když je SHK vidět na bedně. Kromě výborně běhajících Lenky, Zuzky, Míši a Martiny chci ale tentokrát pochválit i Elišku, které ta první desítka utekla po oba dny opravdu jen o kousek. Trampolínová forma. Jen tak dál holky, inspirujete k tréninku a stále lepším výkonům i kluky - viz nom.tabulka.
Vsuvka2: Zítra končí přihlášky na MČR Š+D. Prosím všechny, kteří mají chuť jet a běžet dospělé, aby se bez spekulací (je/není místo apod.) přihlásili v KISu. Po tomto posledním nominačním štafetovém víkendu se na to podíváme a příp. nepovoláme Poláky, variant je mnoho. Prostě chci jet a běžet dospělý = přihlásím se. V PO/ÚT to po mejlech a telefonech vyladíme ke spokojenosti všech.
ČPŠ: Web je zde. Doporučuju rozhovor s mapařem. Bude to rovina, porosty, občas ťuknout správné údolíčko (farsta?) - to by nám mělo sedět. Běháte výborně, tak v tom pokračujte a předveďte výkony, se kterými budete spokojeni hlavně vy sami. A prosím - teplý ponožky, pláštěnku a balenou vodu - ať někdo nezkape 3 týdny před MČR Š+D. Soupisky a moudra do závodního pouzdra již tradičně v KISu.

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: https://goo.gl/zSE0yc

16.9.2016
Heppy: soupisky zadany
http://oris.orientacnisporty.cz/PrehledPrihlasenych?id=3027&club=142&tea - ms=1 -

16.9.2016
vask: https://www.brno.cz/brno-aktualne/co-se-deje-v-brne/a/upozorneni-voda-v-brne-je- - pitna-pouze-po-prevareni/ -

15.9.2016
Kuba: Co to máte s tou balenou vodou? Kde jsem něco přehlídl?

15.9.2016