Léto a SD

vask | 26.5.2016

V neděli nám v KISu skončily přihlášky na některé letní vícedeňky, proto je nutné otevřít toto téma a definitivně se rozhodnout, abychom případně mohli ještě do zítřka něco poštelovat ;)

 

Původním plánem na léto vyjádřeným v zimní termínovce (stáhnul si jí někdo k sobě do kompu jako plánovač, nebo jste se to ještě nenaučili?) bylo:

  • sejít se jako skupina na jedněch vícedeňkách (loni Advanta)
  • vyrazit na jednu horskou objemově-zážitkovou víkendovku (smyslem je tmel a nakopnutí do pořádné srpnové přípravy směrem k podzimu)
  • léto zakončit první zářijový víkend přípravným kempem v terénech MČR v Kytlici (loni Šaštín)

 

 

okolnosti

 

- Jako společný vícedeňky jsem v zimě vybral Českou Kanadu, protože mám rád Zvůli a tamní bouldry. Nicméně přímo na Zvůli je nakonec jen poslední etapa a atraktivita závodních terénů je tak závislá na tom, čím nás Pragováci překvapí na MČR middle. Z SD se přihlásili jen Míca a Eliška. Čili chilli, jsme v kopru a nevíme. A aby to mělo lepší šmak, kuchtí Boban BoboKap. A to nejspíš o víkendu, kdy končí Č. Kanada. Takže Bóbika - bude/nebude, kdy? Jak vidno, tohle téma zatím uzavřít uspokojivě nelze.

 

- Po víkendu se mi zalíbila i letošní Silesia. Pak je tam Botas - dobrá atmosféra, shit terény. Někdo vyráží na Swiss O-week, jinej na OO-Cup ... Mno, vidim to prostě tak, že akci "společný vícedeňky" rušíme. Nechť je každý veden svou vlastní chutí. Resp. věřím, že v nejhojnějším počtu se potkáme na PéPéčkách a Ceně. A to je vlastně fajn.

 

- Co stopro bude, to je víkendovka na horách, a to první srpnový víkend s možností prodloužení o čtvrtek a pátek pro milovníky hor s dostatkem dovči. Pojede se buď na Zdravotník nebo na Arniku - podle vašich preferencí. Obojí poskytuje vše, co člověk trénující/tmelící se na horách potřebuje. Obojí je lowcost, což se hodí, protože víkendovka bude dotovaná z SD rozpočtu (ideálně až 100%).

 

- Kemp v terénech MČR Š+D první zářijový víkend bude taky a proběhne na něm i něco jako Nom.middle, protože poslední volný víkend před vrcholy podzimu by bylo dobré dát si od cestování za OB trochu odpočinek (a vyrazit si třeba zamodelovat ve skupině). Kemp bude taky maximálně dotován z SD rozpočtu (ideální podporu vidím mezi 70-100% podle toho, jak to bude vycházet).

 

- Jak horský chalupy, tak i ubytování v Kytlici, je třeba zamluvit. Proto přihlášky, abychom znali váš předběžný zájem a mohli to zařídit.

 

 

SHRNUTÍ (aktualizovaná Termínovka SD)

 

  • společné letní vícedeňky: živelně


  • horská objemově-zážitková víkendovka: přihlášky do 5.6. 20h v KISu (do poznámky uveďte Zdravotník nebo Arnika, příp. ČT/PÁ/SO-NE); děti spíš nebrat


  • víkendovka v terénech MČR Š+D: přihlášky do 5.6. 20h v KISu (program zatím není, ale těžiště víkendovky předpokládám SO-NE, upřesníme); děti klidně s sebou

 

 

Teď můžem diskutovat a vyjadřovat názory. Nebo nemusíme, to je jasný ;)

 

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Oto: a já jsem teď zjistil, že 6. srpna máme rodinnou oslavu, takže to bohužel v srpnu nedám :-( Září už by mělo klapnout :-)

13.6.2016
Eda: Cus, omlouvam se, ale taky jsem to uplne zazdil. Asi mi vzdycky behem cteni tech dlouhejch clanku a diskusi utece to dulezity ;) Hlasim se opozdene v KISu na obe akce. Dik!!! !! !

7.6.2016
TomS: Ha, my to s Bárou taky nějak nestihli odbouchnout, myslím ale, že na ten zářijový víkend 2.-4.9. bychom se snad chytat měli, jindy v létě bohužel ne.

7.6.2016
Heppy: čau, to je nějaký předčasný už teď odpískat VT v září, ne? Je tam přihlášeno 7lidí + Míca. http://www.shk-ob.cz/seznam-prihlasenych?ID_Zavodu=1327

7.6.2016
Míca: Přiznám se, že jsem to nějak logisticky nezvládl. Víkendovku na kluby bych ale určitě absolvoval...

6.6.2016
Lyžník: To snad ne!?

6.6.2016
vask: Obě víkendovky se pro malý zájem ruší.

6.6.2016
Pája: Arnikou si nejsem 100% jistá, ale na tu víkendovku v září bych moc ráda jela :-)

2.6.2016
vask: Tomu říkám přístup! Nicméně "děti spíš nebrat" znamená prostě děti spíš nebrat :) Ale takhle, máme pro jistotu zamluvenou tu Arniku (díky Eliško) a tam si i nějaký ty míň otrlý děti představit umím celkem v pohodě. Můžem dát řeč na štafetách, ta Arnika jde samozřejmě i zrušit, ale chtěl sem mít jistotu, když je to tak napraný.

1.6.2016
Piškot: dle popisu od Marti vypadá Zdravotník jako ideální punk chalupa, vezmu mladýho a uděláme nějakou Apalucha akci :)

31.5.2016
Marťa: Jako na Zdravotníku jsem se byla podívat jednou (jen v předsíni) a to mi celkem stačilo:-) Až budete mít něco s baby-friendly ubytováním, tak mi dejte vědět.

31.5.2016
Vrabec: Ahoj, my s Diti pojedeme na konci července na Eduarda a pak až na kemp první zářijový víkend, držte se a makejte:)!

31.5.2016
Eliška : Ahoj, ptala jsem se jak je to s obsazeností Arniky a rychle se to plní. Ten první víkend v srpnu už tam jsou volné pouze tři pokoje (cca pro 16 lidí). Jinak je chata celý srpen úplně plná. Takže buď to rychle zamluvit a nebo jet na zdravotník :) ... já osobně nevím jestli tam vůbec pojedu, plánovali jsme, že na tu Českou Kanadu pojedeme dřív.

31.5.2016
vask: Jinak přihlášky na ty naše akce už jsou v KISu otevřený, jen to chce vždycky rozkliknout "všechny závody".

31.5.2016
vask: Jo, vypadá to slušně (když se člověk podívá na ukázky map z MČR middle). Mně tam něco koliduje ještě jinýho, tak si počkám na druhej termín :)

31.5.2016
Lyžník: Vidím to taky na tu Českou Kanadu.

30.5.2016