Vyrážíme na Sever!

Honza Netuka | 9.5.2016Od 12. do 22. 5. proběhne skandinávské soustředění TSM Královéhradecko. Výpravu tvoří 6 dospělých a 17 dorostenců - vedle našich závodníků se účastní i členové PHK, SJC a VRL. Netradičně hned na úvod je plánována účast účast na Tiomile, jejíž aréna bude na lyžařském stadionu ve Falunu. Stavíme jedno družstvo dorostenecké a jedno ženské. Několik dalších poběží muže za švédské nebo finské kluby. 
Následně se přesuneme o 20 km na severozápad do Bjursås, kde bude na týden naším zázemím klubovna místních běžců. Plánováno je osm tréninků na blízkých mapách z loňských závodů Švédské ligy i na trochu vzdálenějších mapách ze světových závodů minulých let. To vše doplní návštěva Mory (cíle Vasova běhu) či falunské "velké jámy".
Cestou zpět se stavíme na závodě pětičlenných štafet. 
Zpravodajství se snad - stejně jako loni a předloni - objeví na stránce dorostu.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: buďte rádi, že v centru 10M už není sníh, tak před 14 dny tam ještě nějaké zbytky byly :-)

9.5.2016
Předseda: To bohužel neklapne. Máš pravdu Piškote, ale koukni se do kalendáře na datum. Nehledě na to, že je to tam od našeho přechodného bydliště přes 150 km.

9.5.2016
Piškot: V okolí Mory a Salenu jsou poměrně zajímavý horský otevřený terény, mapy tam jsou, doporučuju vyzkoušet. Letos tam bude i O-ringen.

9.5.2016