2.ČPŠ 2016 - po MČR NOB - VÝSLEDKY / HODNOCENÍ

vask | 18.4.2016

Výsledky jsou tady, průběžné pořadí ČLK tady a hodnocení nezúčastněného kauče, co má k dispozici jen webovky závodu ... konkurence byla mistrovská. Zdá se mi, že závody ČLK začínají získávat v ČR čím dál tím větší prestiž a je čím dál tím těžší se prosadit. A to je dobře, protože výzvy máme rádi. Za sobotní noční výkony gratuluju Zuzce (6.) a Lence (9.) a veterán Hop si veze zlato! :) Jo a Tom krásnejch skoro 150min. v nočnim lese ... seš hustej!:) Ale zpět ke štafetám:


SHK

  • D21A (Míša, Lenka, Zuzka) ... 5.místo
  • D21B (Bára, Kája, Adélka) ... 12.místo
  • H21A (Lyžník, Hop, Vojta) ... 21.místo
  • H21B (Vrabec, Ondra, Kuba) ... 38.místo

 


Holky respekt. Jak áčko, tak béčko - luxusní výkony, díky a gratulace.

Kluci - mohlo bejt líp.

K jednotlivcům - jestli se nepletu, tak Míša i Lyžník si odběhli svoji premiéru v A-týmech v dospělých ... a oba ve velkym stylu. Fakt parádní výkony! Míša si jen tak přihopkala s Klárou Procházkovou na 3.-4. místě z bodujících štafet (ZBM2 nakonec DISK), a to 2,5min. za našláplou Martinou Tichovskou a Lyžník si zase jakoby nic přifrčel ve skupině na 5.-14. místě, a to jen minutu za čelem - však už to psal Hop. Wow! Prostě klobouk dolu oběma.

 

Jinak zlatej veterán ;) zaběh jako vždy přesvědčivě a hlavně víme, že půjde ještě nahoru. Vojta si zatím zřejmě vybírá nováčkovskou daň a kluci tak nakonec top10 neuválčili, ale v poho. Vojta je mladej a my mu dáme čas se adaptovat. Adélka si zkusila finiš a aspoň podle času to vypadá, že se ctí a nedala to zadarmo! :) Ostatní podle mě standard a to, na co mají. Možná kluci z béčka by se rádi viděli vejš, ať už kvůli chybám nebo kvůli nestálý běžecký formě zaviněný rýmičkama. Každopádně sezóna je pořád ještě na začátku a nás zajímá hlavně podzim. Hlavy vzhůru.

 

Na MČR SŠ do dalekýho Uherskýho Brodu pojede nakonec vlivem všech možných i nemožných okolností jen jedna štafeta a my jí budem držet pěsti, aby nějakej ten bod urvala.

 

Teď o víkendu nás čeká Mistrovství Moravy u Brna - naše největší příležitost na body, odměny atd. ... tak snad se nakonec dá tým dohromady a bude to nejen o zážitku, ale i o výsledku. Už bychom nějakej potřebovali. Teda hlavně klucí ;)

 

Zabojujem.

 

 

 

 

 

 zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: K16: 9:10 vrchem... :-/

28.4.2016
Eda: V tom pripade supr postup. O to vic ze pri stafetach se lidi podle me boji vic riskovat sami na sebe a jdou spis na ty pred sebou, resp. brat tu nejokatejsi/nejprimejsi volbu.

27.4.2016
Lyžník: Dobré. Když odečtu pomalejší odběh z K15 a dohledávku K16, tak by těch 20'' na nejlepší na úseku zmizelo.

26.4.2016
Eda: Taky sem si řikal že bych šel na K16 po cestě, že to nemuže bejt moc ztrátový (i kdyby..) a ušetří to síly. Lyžníku, nechce se mi to hledat, 7:34 je dobrý nebo špatný nebo jaký? :)

25.4.2016
Vask: Okej, okej :) Tak jim to zejtra na Morave ukazte!

23.4.2016
Míša : A já jsem si po louce tak hezky hopkala..., ale ono tam nebylo přes stany vidět :D

22.4.2016
Lyžník: Já jsem to na 16 taky pálil úplně kolem, pořád po cestě a mám to za 7:34. Akorát na dohledávku se z cesty skoro nebylo čeho chytnout.

22.4.2016
TomS: Edo, dík, já jsem už do lesa na ten nočák šel s tím, že nebudu extra bláznit a půjdu to dost po cestách, protože jsem si pamatoval svoje poslední NOBy a navíc jsem měl z té délky docela respekt :) Ve dne by to byla jiná ;) Obávám se, že "zelený" skály jen tak nedocílím, hehe.

Vask: Myslím, že tu K16 říkal třeba OTo, že šel kolem, já bych to se svou fýzou určo obíhal taky. Vrabčákovi se prý taky moc nechtělo přímo nahoru, ale běželi tak všichni, tak nechtěl přijít o kontakt, alespoň tak nějak to říkal.

22.4.2016
vask: Dobře ses zavařil na ti K8 při štáflích … :D ale krásně zkorigoval nahoře. Mně furt vrtá hlavou, proč se ta K16 nechodila zleva po cestě s přeskočením čtyřvrstevnicovýho hřbítku na začátku … Jo a taky mě baví, jak se nikdo nechtěl ukázat na louce na K18 :D I Miloš tam vymejšlel zákruty jak v Le Mans. Ale tvoje křivky náhodou supr.

22.4.2016
22.4.2016
vask: No, pár failů by se tam našlo … :D Ale je fakt, že je jich málo!

21.4.2016
Eda: Tome, ziram a nestacim se divit! Kdybych nevedel ze zelena barva hada je tu 5-13min/km a pominul tech par smodrchu, myslel bych si ze jde o postupy atleticky zalozenyho elitaka bojujiciho min. o velkou bednu, beze srandy. Vidim tam velkej progress a hlavne snahu o to mit pro co mozna nejvic postupu nejakej robustni plan a peclive ho realizovat, i kdyz se muze jednat o jakykoliv vyuzivani cest. A o tom to je. Staci to uz vlastne jen trochu vyladit a makat na ty zeleny skale ;)

21.4.2016
21.4.2016
TomS: Posbírané fotky z NOBu (SHK) - http://soucek.myDS.me/photo/share/OZEYDSzz

21.4.2016
TomS: Kdo neviděl mapu elitní kategorie H21 z nočáku, může se juknout tady: http://goo.gl/mX7V0C (včetně mých leckdy "skvělých" postupů :D)

Já šel nejprve velký okruh a až pak malý, na kterém jsem dost chyboval, hlavně kontrola č. 16 mi dala zabrat (postup 14 minut, na férovku jsem se ztratil), a to jsem v jednu chvíli stál prakticky u ní a ve dne bych ji nejspíš viděl :)
Ale jinak super zážitek, kromě úseku na kontrolu 6-7 jsem běžel furt sám, takže fakt dobrý mapový trénink ;)

20.4.2016
Lyžník: Tom je srdcař.

20.4.2016
TomS: Tady se taky nic neutají :D To víš, rozkaz zněl jasně - bez disku a do limitu! :P

19.4.2016