1.ČPŠ 2016 - Jarní Pohár - VÝSLEDKY / HODNOCENÍ

vask | 23.3.2016

Výsledky jsou tady, průběžné pořadí ČLK tady a hodnocení ... no, na žádný velký chválení to není, to víme, že jo ... to se zas nebudem plácat po ramenou, když není proč. Nicméně i tak tam byly některé silné pozitivní momenty, které stojí za to připomenout a na kterých budeme stavět: atmosféra po zimnim spánku, výkon Míši a Lyžníka, výkon vracejících se Martiny a Mícy, výkony stálic Zuzky, Lenky a Hopa ... a v neposlední řadě i výkony polských posil (především v dorostu), ze kterých hlavně věkem ještě dorostenec Marcin je pro SD velkým příslibem do budoucna. Takže snad jste si od víkendu stihli trochu odpočinout, protože měsíční tréninkový blok do dalšího ČPŠ startuje už v pátek na velikonočku! ;)

 

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Jedla: K dorostu jsem se vyjádřil na stránce dorostu.

24.3.2016
Systém: 15.2.: "Děkuji za upozornění. Vlastně je to dobře. Považuji výměnu názorů přes sítě za ztrátu svého času. Vždy jsem byla zastáncem výměny názorů veřejně osobně. Systému vzkazuji, že je to můj poslední příspěvek pro OK Slavia HK."

24.3.2016
Kuba: Ne.

24.3.2016
Heppy: takže rýmička není důvodem neúčasti na soustředění? ...

23.3.2016
Alice: Bez polské posily by výsledky byly jen torzem očekávání a úsilí, které bylo vloženo do přípravy dorostu. Vyjádření Michala Jedličky na výroční schůzi o tom, že OK Slávie využívá jen závodníky, které sama vychovala značně pokulhává.

23.3.2016
Kuba: Třetí rýmička v řadě za sebou. Na soustředko se nejede i kdyby se mohlo. Zapikaná jarní sezóna. Hezký večér...

23.3.2016