Modely SHK - statistika

vask | 18.2.2016

Slíbená čísla týkající se Modelů SHK jsou zde. Není to nic objevného, jen taková snaha o nadhled, který nikdy neuškodí a lze jej snadno každý rok doplňovat. Za všimnutí stojí 2 věci ...

  • kluci jsou daleko vášnivější modeláři než holky - ty už to se svým zaznamenáváním mezičasů dotáhly tak daleko, že není z čeho vycucat VBT ... snad se letos polepší ;)
  • a ano, čeká vás letos Model SHK no.3 ... Nechal jsem se přesvědčit, že to má cenu, pak jsem dlouho přemýšlel, o čem by to vlastně tentokrát mělo být a teď můžu říct, že se mi líbí, a moc. Sice zatím jen na papíře, ale říkám si, že ta naše hradecká "Kytlice" (neboli terén MČR Š+D 2016) byla objevena :) ... a parametry? Holky 4,1km/200m, kluci 5,0km/250m. Ne, easy to nebude. Roznesen, zveřejněn a zařazen do Nominačních kriterií ;) bude koncem března, ale vy teď můžete rozhodnout, jakou barvu si budeme s "trojkou" spojovat - na výběr máte ze 4 možností ... 2 modré variace, jedna hravější, druhá serioznější, nebo oranžové fortissimo s různou barvou písma? Kdo chce, vyjádří se do komentářů.

 

zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Míca: Taky fortissimo - to je nejblíž rudé před očima :P

19.2.2016
vask: Troufnu si odhadnout, že veteráni se budou letos ještě trochu upejpat, nebo minimálně nezaznamenávat svoje časy … což je škoda. Ale o dorost strach nemám. Vojta to odpálí (bude muset, kuli nominaci :) a pak to pojede samospádem. No jinak sem rád, že vám ty barvy nejsou buřt. Jako pochopili sme se, že na výběr jsou ty barvičky, co sem tam nastřelil já? :) Vim, není to žádná vymazlená hipsteřina, spíš grafickej punk, ale o to právě jde. Na hlavní stránce jsme se v panýlkách vydali cestou uměřenosti a člověk aby mžoural, než najde, co hledá. Zato u nás jde najisto … Model1 je slávisticky žlutej a černý písmo … prostě jasně ten první v řadě, pevně stojící. Model2 to je růžová … pozitivní, hravá, strhává pozornost … no kdo by si ho nezaběh? A to i přes to písmo odkazující na ne zrovna čistej les :) Mno, a teď teda "kopcovatej" Model3. Bude tvrdej, ale férovej. Takže jak Kubovo tak Lyžníkovo nápady se mi líběj, ale nejsem si jistej, že je to cesta, kterou hledáme. Spíš bych ty nápady pošetřil na další panýlky. Ale když bude návrh, nechám se přesvědčit. Jo a ještě připomínám, že pro panýlek na web je dobrý počítat i s tim světlym vrstevnicovym podkresem, kterej tomu dost přidá. No, každopádně to bude supr! :)

19.2.2016
Kuba: Doufám, že letos prosviští oddílové modelové tratě mnohem víc dorostenců a veteránů! ;-)

19.2.2016
Eda: oranžové fortissimo!

18.2.2016
Lyžník: Světle modré pole s tmavě modrým písmem.

18.2.2016
Kuba: Modrý pole, šedý písmo.

18.2.2016