Besídkoboulení - jó / né / jak … ?

vask | 4.1.2016

Zdarec. Tak jak to uděláme s víkendem? Parametry: 1) U Hopů na horách není ani sníh a zatim ani sprcha. Bowling v Karolíně by bylo třeba objednat předem. 2) V sobotu je na Výšince (směr Trutnov) Výjezd SHK no.3. 3) V Horním Jelení je roznešenej novej LPU trenál. 4) Možná, že některý už maj po adventu toho kaleníčka a posezeníček až po záklopku na jícnu. 5) Víc mě zatim nenapadá. Co si o tom myslíte? Jak se k tomu stavíte? Prosím konstruktivně do komentářů. Díky!

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

vask: Mno, tak za sebe to vidim tak, že v sobotu vyrazim na Výjezd3, kterej se teda přesouvá někam do blízkosti HK, po návratu si dám oběd, šlofíček a pak vyrazim někam do zasněženýho Hradce na kafíčko, dortík a následně se přes svařák propracuju až k jednomu dvěma pivkum s tim, že budu moc rád, když se ke mně někdo z těch, kteří v HK v sobotu jsou, připojí, ať už to bude kdekoli. Nic zásadního probírat nebudem (nebudem-li chtít) - prostě "pokecat a být spolu". Jestli se najde někdo iniciativní, kdo zamluví bowling atp., rád se zúčastnim. V neděli bych pak rád vyrazil na ten LPU trénink k Hornímu Jelení, ale až po dojezdu J50. Víkendovka na horách v jiným termínu = stále otevřený téma. Howgh.

7.1.2016
Paki: Tenhle víkend (9.-10.) budu na Moravě :|

6.1.2016
Eda: Souhlasim s Hopem ohledne vetsi spolecny vikendovy akce az na dobu kdy bude snih. Vikend 30-31.1. je mmch Vrsovacka saunovacka ;)

Jen pripominam ze puvodni podnet k tyhle akci bylo se taky sejit v uzsim kruhu dospelych a pokecat o pristi sezone, takze nakej ten bowling bych dal i tak :)

5.1.2016
Oto: Taktéž jsem pryč :-(

5.1.2016
Heppy: bych udělal VT v Deštném až bude na čem lyžovat, což?

5.1.2016
Kuba: Jsem pryč.

5.1.2016
Zuzka: Asi nejlíp něco v HK. Části bych se tak snad mohla zúčastnit.

5.1.2016
Lyžník: Rozhodnu se dle programu, budu finišovat ve škole.

4.1.2016
Eliška: kaleníčko bude v pátek v Černilově !!:)

4.1.2016
Eda: Zdarec! Navrhuju zustat v HK. Sobota dopo vyjezd SHK, prip. spojit s naslednou cool down lyzovackou kdyby se nekde v dostupny vzdalenosti dalo. Vecer bowling nebo jina srandovni legrace v HK. Nedele LPU trenal pro ty ktery toho nebudou mit dost. Hlavne uz zadny kalenicko!!!

4.1.2016