Běh po den starých stopách zlatého prasete z Borohrádku do HK, 25.12.

Michal Jedlička | 18.12.2015

V pátek 25.12. se uskuteční tradiční vytrvalostní výběh z Borohrádku do HK (na lesní hřbitov). Do místa startu v Borohrádku se jede vlakem na společnou jízdenku (nutné se včas přihlásit) v 8:03 z hlavního nádraží. Z Borohrádku se vybíhá přibližně v 8:45, běží se po lesních cestách a pěšinkách.
Letos poprvé akci nabízíme také širšímu poli dorostenců. K dispozici bude turistická mapa se dvěma stanovišti na trase, kde bude stát tranzit s občerstvením a kde bude možné trénink ukončit a nastoupit do tranzitu. První bod je po cca 10 kilometrech (vzdušně 8 km), druhý pak po dalších cca 5 kilometrech (vzdušně 4 km). Celá trasa z Borohrádku na parkoviště k lesnímu hřbitovu, kde trénink končí je cca 23 km (záleží na zvolených postupech).
Přihlášeným účastníkům v KISu do 21.12. bude zakoupena společná jízdenka z HK. Ostatní jedou na vlastní jízdenku, může jet tedy kdokoliv si to ještě rozmyslí.
Mapa s tratí k nahlédnutí zde.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Jedla: K vlaku ráno nepojedu, budu vyjíždět okolo 9:15 z Moravského směr Vysoké Chvojno. Věci na převlečení možno předat dnes nebo zítra po individuální domluvě se mnou.

23.12.2015
Kuba W.: A půjdou se dát věci do tranzitu před během?

23.12.2015