4. závod Ligy škol v OB a krajské finále Přeboru škol

Petr Šabatka | 27.4.2010

Závod Ligy škol dne 12. května bude také krajským kolem Přeboru škol v orientačním běhu. Krajské kolo Přeboru škol je jediným závodem v Královéhradeckém kraji, z něhož je možné postoupit do republikového finále, které pořádá OK Kotlářka Praha dne 9.6.2010. V kategorii základních škol (D/H III + IV) postoupí jedna škola, v kategorii středních škol dvě školy (je to dáno umístěním v loňském republikovém finále v Olomouci).

Pro Ligu škol jsou vypsány tradičně kategorie D/H I (po fáborcích), D/H II, D/H III a D/H IV. Krajské kolo Přeboru škol se pořádá pro kategorie D/H III, D/H IV a D/H S pro studenty středních škol a středních odborných učilišť. Ze závodu budou spočítány dvoje výsledky - pro Ligu škol a Přebor škol.
V krajském finále Přeboru škol může startovat v družstvu školy v každé kategorii maximálně 5 závodníků. Při více přihlášených v kategorii za školu je nutné v přihlášce označit 5 závodníků pro Přebor škol. Zúčastnit se může družstvo kterékoliv školy z Královéhradeckého kraje.
Centrum závodu bude na hřišti ZŠ Štefánikova v Hradci Králové. Start 00 ve 14:00 hodin. Bude se závodit na výřezu mapy Pod Strání - měřítko 1 : 5 000, formát A5. Klasické ražení kleštěmi do papírových průkazek. 
Přihlášky budou příjmány do čtvrtka 6. května. Přihlášky se zasílají elektronickou poštou na adresu: sabatka.zdanice@seznam.cz . V přihlášce v textovém formátu uveďte název školy, vedoucího družstva + telefon, seznam závodníků podle kategorií. Případné změny do pondělí 10. května (odhláška, změna jména, NE dohlášky).
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: