Termínovka 2016 DRAFT

vask | 9.11.2015

Nástřel Termínovky je tady, ale čtěte až do konce, její finální podobu ovlivníte VY sami. Stejně jako v loňském roce si i letos nejvíc všímejte žluté barvy. Znázorňuje 10 štafetových závodů v průběhu celého roku (ty budou opět zařazeny do programu Podpory, a to stejným stylem jako letos - tedy 6/10=50%; 8/10=100%) a společné akce, kde bychom se všichni měli sejít. Zároveň si jistě všimnete, že se na vás chystá bohatý "zimní program" (koneckonců fejsbukáři už částečně vědí). Kompletní nabídka zimních tréninků (včetně těch pravidelných v týdnu) bude brzy následovat. Dodávám, že zimu i celý rok se snažím synchronizovat s dorostem jak jen to jde, abychom naše dvě skupiny trohu víc propojily. Tak a teď vás prosím o názory ...

 

1) Společné letní CZ vícedenní ???

Hlasuju všema deseti pro Zvůli. Tam je to pro mě prostě nej ...

 

2) Objemově-zážitková víkendovka Krkonoše/Jeseníky - termín ???

Hlasuju všema deseti pro víkend 6.-7.8. ... dává mi to největší smysl z pohledu tréninkového letního nakopnutí v ten správný moment. Zároveň tam vzniká dobrá synergie s anoncovanou Zvůlí.

 

3) Víkendovka v terénech MČR Š+D 2016 - termín ???

Okolnosti: CVČ bude letos opět v Radvanicích, což jsou supr terény a věřím tomu, že spousta lidí bude chtít jet. Zároveň letos není volný víkend mezi MČR KLT a Š+D. Z mého pohledu tak zbývají víkendy 3.-4.9., resp. 24.-25.9. Jako lepší varianta se mi jeví první možnost. Proč? Potkat se hned po létu, mít oddych od závodění před posledními dvěma velkými víkendy, mít prostor vyrazit na Modely ...

 

Vyjádřete prosím svůj názor na věc v komentářích. Díkes!

 

 

PS: Kdo uvažuje o nějakých evropských vícedenních, doporučuju jedině O-ringen - letos je dost na severu a v krásných terénech.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Léňa: Se všemi body souhlasím. Na zvůli se těším nejvíc! Předběžně počítejte s mojí účastí, i když těžko říct, jak se v práci bude vše vyvíjet...

18.11.2015
Marťa: No mně je to jedno, já jen že Zvůle a Krkonoše/ Jeseníky jsou trochu z ruky.

16.11.2015
vask: ad bod 3) Do terénů MČR Š+D se tedy pojedeme soustředit v termínu 3.-4.9.

16.11.2015
vask: ad bod 2) Martina se jako jediná vyjádřila. Kromě termínu 6.-7.8. připadá v úvahu už jen víkend před tím. Na druhou stranu, v tom termínu (5.)6.-7.8. chtějí jet na hory i dorostenci a já bych rád, aby SD jela s nimi. Proto ještě jednou šťouchám a prosím o vaše komenty, který z těch víkendů se vám líbí víc. Pokud nikdo nic, tak budu počítat s tím, že pojedem s dorostem v uvedeném termínu (tedy víkend před Zvůlí).

16.11.2015
vask: ad bod 1) Nikdo neprotestoval, proto jako akci numero uno o letních prázdninách, kde se tedy snad potkáme v maximálním možném počtu, vyhlašuju Zvůli v termínu 10.-14.8.

16.11.2015
vask: Takže termínově všichni se všim souhlas? Nebo tu letní víkendovku (měla by být neorienťácká) šoupnout o týden vzad? Zuzka to bouchne do kalendáříku a pak už bude pozdě bycha honit. Jinak SOW (a OOcup a Oringen atd.) sem projížděl a musim říct, že co se terénů týče, tak to na mě moc velkej dojem neudělalo … Z čistě orienťáckýho pohledu bude Oringen nej. Samozřejmě ale Alpy jsou Alpy …

11.11.2015
Marťa: Nabízíme víkendovku v Deštném:) Ale jindy než před Zvůlí, protože když bychom jeli tam, tak asi na celý týden (od soboty do další neděle).

10.11.2015
Eda: O Sowu jsem taky uvazoval, jen to bude asi jen pro mensi pocet lidi (tipl bych si ze ne o moc vic nez ta Tiomila:-) A Tatry zni taky fajne, navic tam maji i nejaky novy mapy a Slovensko mame radi. U vikendovky je mi datum asi jedno, to drivejsi mi dava o neco vetsi smysl.

9.11.2015
Eliška : Já myslím, že i Swiss O-Week bude stát za to :)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=GFt0g4QkaAE

9.11.2015
Lyžník: Já už mám chvíli v hlavě nápad na letní soustředění v Tatrách.

9.11.2015