MČR Š+D Vracov - Hodnocení 2015

vask | 14.10.2015

Web MČR. Výsledky sobota / neděle. Televizní přenos ze štafet. Celkové pořadí ČLK 2014 / 2015. No a kdo si rád počte před spaním ... Hodnocení MČR Š+D, ale vlastně tak trochu i celý sezony, je v KISu. Zároveň máme v kupě dokument "Je to o chybách" aktualizovaný o letošní data. Už půlminutová chyba stačí na to, aby byla v naší statistice, a přesto je letošní celkový součet chyb na družstvo "A" pouhé 4min. Respekt. Zbylý minuty už musíme hledat jinde ;) Všem děkuju za účast i předvedený výkony. Celkově u mě převládá spokojenost a chuť makat, aby to příště bylo ještě lepší :) Díky!

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Marťa: Konečně jsem si s "menším" zpožděním všimla tohoto článku i kaučova hodnocení, které je velmi výstižné i zábavné zároveň:) Terén MČR štafet a klubů 2016 je docela výzva. Jen bych připomněla, že v kdysi hodně dávno, v roce 2000 (?) dokázalo v podobném terénu v Jetřichovicích zabodovat "no name" SHK družstvo dospělých na 5. místě. "No name" píšu proto, že to bylo ještě před zlatou érou, bez reprošů a eliťáků a hlavně to nikdo nečekal. Takže všechno je možné:) Jo a ještě bych přidala vzpomínku, že favorizované družstvo PHK to totálně zazdilo už na prvním úseku, který netradičně rozbíhaly holky (Lucka Š.) a současný reprekouč byl tenkrát na infarkt:)

2.11.2015
Míca: Já taky moc děkuju - myslím, že letos do sebe začalo všechno zapadat, až mě to samotného překvapilo. Jestli to takhle půjde dál, tak teda nevím :)

17.10.2015
vask: Díky kucí. Vážim si toho.

16.10.2015
Lyžník: Jojo, souhlasím. Díky vasku.

15.10.2015
Kuba: Když už se v Kisu chválí, tak já bych naopak chtěl před nastoupeným internetem vyzdvihnout tady kouče za tu prácičku, co dělá, a celej letošní rok, za kterej mu nemám co vytknout, ikdyž to na jaře sám neměl lehký. Dobře Ty ;-)

15.10.2015