Nejdek

Míra | 9.8.2015

Ve čtvrtek odjezd  v 8:00 od Lidlu u nádraží směr dálnice D11 na Prahu. potom, D8 směr Teplice až na sjezd na 18.km Nová Ves.
Dále přes Slaný(po č. 16) na silnici č.7 do Lotouše, kde proběhne 1. trénink.
Potom se přesuneme na ubytování do Abertam  http://www.mapy.cz/s/kkns
Pojedeme dále po sedmičce na Chomutov, pak na Ostrov po 13-ce, kde uhneme na Jáchymov na 25-ku a nahoře u Abertamské zatáčky na 219-ku.
Tam bychom se ubytovali, postavili stany, najedli se z vlastních zásob (řízky apod.) a pokračovali na shromaždiště pro mapy na oficiální trénink.
Podle času ho absolvujeme nejlépe ještě ve čtvrtek večer.
V pátek po snídaní odjezd dle počasí na lanové centrum na Plešivec, na Boží Dar na pěší výlet na Ježíškovu cestu, do lesa z MČR v Jáchymově nebo nejlépe na koupaliště Michal v Sokolově + Hrad Loket, příp. K. Vary. Na 1. etapu pojedeme přímo z výletu.
Po etapě návrat do Abertam. K večeři bude pytlíková polévka dle Vašeho požadavku -hlasujte odpovědí na tento email +  zbytky či palačinky :-). Děvčata i chlapci nám také můžou ukázat své kuchařské umění ála Polreich či Hruška , suroviny nakoupíme dle emailových požadavků.

http://www.receptyonline.cz/zdenek-pohlreich--2459.html

http://hruskovyrecepty.cz/

 

V sobotu hromadný odjezd na etapu  cca v 9:30, potom návrat - oběd společný - špagety nebo kaše s párkem a jiný výlet dle dohody (nejlépe Plešives)
Podle zájmu pojede nějaké auto na noční. (není počítáno, takže tam nutně nemusíme)
Něděle: odjezd okolo 8:30 po sbalení věcí, dojedení zásob k snídaní.
Návrat hned po vyhlášení stejnou cestou do HK. Zastávka bude dle dohody u Loun, kde vylezeme na některý z místních zelených kopců.
Příjezd do HK okolo 17-té hodiny.zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: