víkendovka 8.-10.5. - kam v sobotu? HLASUJTE!

vask | 4.5.2015

Původně to celé mělo být o přípravě na ČP pořádaný Pragovkou v krásných podšumavských terénech u Kašperských hor, stejně jako o sprintování směrem k MČR S+SŠ ve Valmezu. Vzhledem k naší sprintovací náladě to ale nakonec bude jen o těch áčkách. Kájo, Pájo, Edo a Lyžníku, vy to v tom Valmezu vybojujete za nás. Díky a GL!

 

pátek 8.5. - VČP/OM KT, NPA - Pecka/Pavučiny

  • info zde
  • Nebude-li stavitel totální nemehlo, užijeme si lahůdkovou techniku. Vždy, když někdo honoroval profláklou Opičku (sousední lesík), já řikal: "Jojo, ale Pavučiny ... " Noa loni jsme si při přípravách poslední víkendovky na Pecce brousili zuby, že si potrénujem právě tady. Nakonec to po domluvě s Pačákama padlo právě kvůli embargování prostoru pro tento závod.

 

 

sobota 9.5. - kombotech - ??? - HLASUJ !!!

  • delší volný zábavný běh s mapou s možností intezivního překvapení
  • Jako Kauč se tentokrát nedokážu rozhodnout ... něco je krásný, něco je zas relevantní, něco je blízko HK a další zase s možností využít ortofoto a přeběhy po jarních loukách ... zkusíme proto malý experiment: jednotlivé možnosti "kam vyrazit" jsou označeny písmeny A, B, C, ... do přihlášky v KISu (a klidně i do komentářů pod článkem, ať se nám to rozproudí) napište do poznámky svoji volbu, a to do této středy 14h. Nejčastější odpověď vyhrává naši milou sobotní návštěvu.

A - trénink repre z březnové víkendovky v Adršpachu - mapa zde

 

B - kombotech repre z březnové víkendovky v Teplicích nad Metují - mapa zde

 

C - kombotech v podhůří Orlických hor s lučními přeběhy a výhledy - prostor zde

 

D - kombotech namotaný ve vrcholových partiích závorského hřebene - prostor zde

 

E - kombotech v Orlických horách - prostor zde

 

F - kombotech alá Kubův middle na Žábě u Trutnova - prostor zde

 

G - Model SHK no.1 - mapa zde

 

 

neděle 10.5. - Model SHK no.2 - HK

  • mapa zde
  • v 10:30 vyrazíme z klubovny SHK omrknout novou součást našich Nominačních kriterií pro MČR Š+D (tak a je to venku ....)
  • růžové doplňky vítány

 

zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

vask: Sraz zítra v 10h zde: http://mapy.cz/s/hQrk Řidiči: Eda (Pája, Lyžník), Míca (Bára, Vask).

8.5.2015
vask: Vidíš Hope, u Páji budeme mít i dezert ;D

7.5.2015
Pája: Ještě jedno auto by se asi hodilo. Jinak ke kávičce něco upeču ;-)

7.5.2015
vask: Během dneška a zítřka (face to face na závodech) budeme upřesňovat. Možná by mohlo vyrazit ještě jedno auto navíc.

7.5.2015
Bára N.: Já zatím na sobotu naplánováno nic nemám, takže kdyby bylo místo zpět u Edy a u stolu na kafíčko u Páji, tak klidně zůstanu i na další část ;) (P.S. a ani nemusím sedět vpředu) :D

6.5.2015
Heppy: a já myslel, že vyhraje E + kafíčko v roubence (vařič, stoleček, židlička, hrneček každý svůj :) + nenáročná odpolední brigáda :)

6.5.2015
TomS: Vasku, díky za organizaci.
V sobotu auto vzít můžu, to není problém, ale dáme určitě jen první část (tzn. před návštěvou Páji domů), pač mám pak na sobotu odpoledne již něco domluvené. Pokud se s námi s Bárou chce tedy někdo svézt (max 3 borci), asi by to měl být ideálně někdo, kdo dá rovněž jen var.A ;-) Pojedeme ze Svobodných Dvorů, takže buď v 09:00 sraz tam, nebo max na parkovišti u Lidlu naproti Terminálu HD...

6.5.2015
vask: Pozn.: zvolené řešení není sice relevantní k závodům, které nás potom čekají, ale zas to bude sranda a na Advantě pak všechno vyhrajem ;) Kdo zůstává v sobotu v HK, může vyrazit třeba na Model1. Neděle platí beze změn.

6.5.2015
Oto: To by šlo :-)

6.5.2015
vask: tedy … sobota 9h odjezd z HK, řidiči Tom a Eda ?? … cca 10:20 vybíhá fáborkovač trati vask na trať dlouhou cca 4km, složenou fikaně z toho nej, co nabízí var.A … v 10:45 vybíhají za vaskem nejdříve ti méně zkušení, poslední pak strhávač fáborků Eda kolem 11:15, který sbírá i zatoulané kusy … 12h = sraz u aut a výprava na Křížový vrch na vyhlídku a zpět … 13h … kdo chce dá si u Páji v chalupě oběd z vlastních zdrojů! … kdo nechce, jede pln zážitků domů … zůstavší se po kafíčku u Páji vypraví kolem 15h na var.B, která bude pokrácena o obíhání skalnatého kopce … nebude-li morál či nálada na var.B, vyrazíme běžeckým tempem zvaným šoulačka prozkoumat neznačenou cestičku z Ádru krz Ztracenou rokli a přes Svídnickou věž až na zříceninu hradu Adršpach, neb mě tenhle track pěkně dráždí, když se na něj na mapách.cz koukám … 17h odjezd … 19h doma po sprše sedíme u večeře … cajk?

6.5.2015
Eda: Klidne bych dal jen pulku A (bude to podle zkusenosti z MCR dost narocny), obed a kratkej vejlet do skal a pak treba cast B odpo ;)

6.5.2015
vask: a ještě … po "bližším ohledání" vyřazuju z výběru C a D

6.5.2015
vask: 1. nahlašte se do KISu prosím, už to jde, třeba nám to usnadní práci s dopravou atd. 2. var. A je 2x4km - nevím jestli jste to zaznamenali, bude to tak na 80min. :)

6.5.2015
Eda: 1. E, 2. AB

6.5.2015
Lyžník: Určitě C, případně B.
A hlásím se, ale nevím, jak to se mnou přesně bude.

6.5.2015
Oto: Jéééé, já bych určitě mohl dorazit na A a asi i B. Budu nejspíš poblíž. Z chalupy to není daleko :-) Jedno místo v autě mám Michale volný :-)

5.5.2015
Míca: A+B (jen samotné áčko mi přijde moc krátké na takovou cestu, tak bych dal ještě aspoň kousek béčka). Alternativně E. Ale dám přednost té první kombinaci :)

5.5.2015
Kuba: G

5.5.2015
Bára N.: Předpokládám, že tak volíš kvůli dostupnosti ;) Já na mapu nekoukám, ale už podle názvu se mi líbí všechny ostatní možnosti -> A,B,D, možná F :D

5.5.2015
TomS: Orlické hory (C/E) nebo za mě klidně (prvně) G :) Ale zatím jsem po Béčkách celkem nachcípaný, do víkendu snad vyléčím ;)

5.5.2015