Noční MČR a štafety v Bukovince

Jakub Weiner | 27.4.2015

A po týdnu opět Brno. Milovníci nočního lesa a kontrol s reflexy si v sobotu večer střihli mistrovský závod. Medaile byla v obou hlavních kategoriíích ukrutně blízko. Lenka Mechlová sice "až" sedmá, ale s odstupem necelých dvou minut na bronz (a to třeba na jedničce nechala skoro čtyři). Lenku potom doplnily Kája Teplá (9.) a Bára Novotná (12.). V mužích zase medaili našemu nejlepšímu - Wojciechu Dwojakovi (5.) odstřelila kombinace desáté a jedenácté kontroly, Eda potom 13., Heppy a Tom Souček šetřili síly na štafety ;-)

Na štafetách jsme stavěli dvě ženské a (opět) tři mužské. Holky 1 (Pája, Kája a Lenka) obsadily 8., holky 2 (Bára, Eliška, Adélka) 13.místo. Muži (Heppy, Eda, Wojciech) jako před týdnem pátí, dvě další vyrovnané sestavy měli za cíl urvat co nejvíc bodů, což se z 24., resp. 28.místa splnilo. A to tedy znamená, že v ČPŠ: D21 - 3.,6.; H21 - 4., 16., 24. (přičemž céčko má krásných 21 bodů - nebudeme říkat hop, ale...) a v lize držíme stále 2.místo.

Web celé akce.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

vask: Výborný foto! :D Opět děkuju za účast i výkony VŠEM! Nicméně, abych trochu koučoval … cesta je daleká. Loni jsme měli po prvních dvou ČPŠ na kontě 82 bodů v ČLK, nyní máme 72 bodů. Vysoký standard bude třeba předvést i ve zbytku sezóny a na MČR hlavně. No a jinak, rozmohl se nám tady takový nešvar … mapové chyby. Neřešme následky, ale prosím chybující, aby se ptali sami sebe na příčinu a snažili se s tím do příště pracovat. Máme ještě na víc! :)

28.4.2015
TomS: Ondro, super fotka! ;)

Jo a šetření sil na štafety bych si přeci jen představoval trochu jinak :D :D Jsem byl pak rád, že jsem ten 3. úsek H105 vůbec doběhl, jak jsem byl po absolvování 2/3 nočáku dopoledne zatuhlej :) Ale zážitek to byl, oba závody. Těším se na příště!

28.4.2015
Kuba: To asi z tý nervozity před závodem ;-)

27.4.2015
Oto: A sakra, to skoro vypadá jako bych běžel na vítězství. Takže jsem se snad tvářit nemohl. Asi fotomontáž ... :-D :-D

27.4.2015