Prázdninový kalendář vs SD

vask | 21.4.2015

Než si řekneme něco k dalšímu víkendu (MČR NOB + ČPŠ) a než si představíme Model SHK no.2, pojďme si zadiskutovat o prázdninách a našich společných aktivitách během nich.

 

Nejdůležitější prázdninovou akcí by určitě mělo být společné třídenní soustřéďo v terénech MČR Š+D ve Vracově na samém konci prázdnin - viz Termínovka (mj.připomínám, že to, co se v termínovce píše, to taky proběhne ... že nevyšel první sraz v Šaštíně neznamená, že zbylé akce a jejich důležitost jsou tak nějak jako "orientační", "vyšumitelné" ... Termínovka je prostě dokument, který platí a když je něco zeleně - kdo chce jede, kdo nechce nejede; když je něco žlutě, snažím se dorazit nebo se třeba omluvit, když nemůžu/nechci). Kde budeme spát a jaká bude skladba tréninků, to teď v týdnu začnu ladit spolu s OK99, kteří tuto "víkendovku" absolvují s námi.

 

No a pak byla poptávka po nějaké další společné prázdninové akci - vícedeňky atp. Mno, já si nad tim podumal a jako nejlepší řešení "ze všech stran" mi přijde hromadná účat na "posledním" Piškot Cupu v termínu 31.7.-2.8. ... ostatní účasti na prázdninových vícedeňkách bych nechal na osobních preferencích každého z vás (některé termíny přihlášek už se limitně blíží - pozor na to).

 

Tolik k tématu z mé strany, očekávám diskuzi v komentářích pod článkem :)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

TomS: Hoj, s Vracovem na konci srpna s Bárou počítáme (to je místo CVČ?), na Piškot Cup bychom rádi, budeme-li tedy tou dobou v ČR, jen Advanta nám bohužel nevyjde (jedeme v tom termínu na Haďák). Loni se nám líbily i Pěkné prázdniny, uvažujeme možná i o nějaké té etapě červencového H.S.H. Vysočina cupu - v Milovech :)

24.4.2015
Pája: Tak to by rozhodně šlo ;-)

24.4.2015
vask: Ale nějaký grilovaní a širák v případě hezkýho počasí? … :)

24.4.2015
Pája: Piškot kap a Vracov mi asi nevyjde, ale na Advantu se chystám :-) Jinak na chatu vás zvu na exkurzi, ale vzhledem k tomu, že rozměrově je asi tak velká, jako chatky v centru závodů, přespání nenabízím :-)

24.4.2015
Bonzak: Myslivcovi maji pry par metru od Adru chalupu :)

23.4.2015
Léňa: Super! Na Advantu končí první termín přihlášek 26.4. Ujme se někdo, s právy v ORISu, přihlášek? A co ubytování? Já jsem pro chatky.

22.4.2015
vask: Modely, výlety, Advanta. Za mě OK.

22.4.2015
Kuba: PC na přelomu a VT na konci srpna vypadá "robustně" ;-)
Jinak bych si myslel, že bychom mohli/měli udělat v půlce obou měsíců takovej hromadnější sraz a například dát model 1 a model 2, nebo nějakej výběh v horách atakdále...

22.4.2015
Lyžník: Advanta vypadá skvěle.

22.4.2015
Eda: Jo a Vracov je samozřejmě jasná věc. Zajistím nějakej sklípek na utužení team spiritu :-)

22.4.2015
Eda: Čus, na poslední PC jsem si brousil zuby, ale bohužel v tu dobu budu odhánět mouchy ve Skotsku. Myslivcovi včetně Páji tam jedou taky. Advanta se mi moc líbí, zvlášť páteční sprintíky, navíc je to krásně blízko.

22.4.2015
Léňa: S Vracovem počítám, Piškot cupu bych se konečně také mohla zúčastnit a ještě navrhuji Advantu. Pojedete někdo taky? http://www.dobruska.cz/kob/advanta2015/index.php?stranka=rozpis Myslím si, že by to mohlo být hezké a v okolí lze podniknou nějaké výlety.

22.4.2015