V Brně všechno podle plánu...

Jakub Weiner | 20.4.2015

Štafety v rámci Mistrovství Moravy; pro některé návrat na celostátní závody na mapu Pohádka máje u Masarykova okruhu v Brně. No a hned první závod Českého poháru štafet a už máme na MČR postoupené dvě ženské štafety, dvě mužské, přičemž třetí mužská udělala směrem k mistráku mohutný velekrok.

Jinak, konkrétně: holky (Kája, Zuzka a Lenka) jasně vyhrály, holky 2 (Eliška, Míša, Dita) byly desáté a taky vyhrávají obnos z Vaskovy peněženky. Muži (Heppy, Vrabec, Eda) obsadili 5.místo, muži 2 (Lyžník, Míca, Kuba) byli šestnáctí (a cestou na sběrku třetího úseku přišli o prize money... sapristi...), muži 3 (Piškot, Paki, Vask) třiadvacátí, což znamená óbr ranec bodů. A protože je to týmová akce, tak nebude řeč o jednotlivcích, ale jednoho přece jen vyzdvihnout musíme. Když se podíváme na časy, tak dva nejlepší byly dva členové první štafety a třetí byl.... kdo?.... Třetí byl Lyžník!!! Zrodil se objev a rozbíhač štafet ;-). Tady máme výsledečky.

No a kromě krásných čísel a bodů do ČPŠ, je tady i Česká liga klubů, ve které nám patří druhá příčka.

Příští zastávka je hned další víkend a pro změnu opět Brno; Bukovinka po mistráku v nočním.

 

perníkářky

 

natírací parta

 

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

vask: Velký díky všem, kteří vážili dlouhou cestu k Brnu! Fakt, díky vám splnil 1.ČPŠ naprosto všechna očekávání! Vysoký body do ČPŠ i ČLK, první motivační kapříci na IÚ z rozpočtu SD i ujištění nás všech, že "Je to o chybách" - to abychom na to na začátku sezóny nezapomněli … ;) Tak za týden ve stejném duchu! :)

20.4.2015
Lyžník: Mohlo a mělo to být lepší, tak snad příště.

20.4.2015