TERMÍNOVKA 2015

Jakub Weiner | 7.4.2015

Čeho se letos skupina dospělých účastní: ZDE

Aktuálně:
- 19.4. štafety Brno (VBM) - účast 2x D21 a 3x H21   / není v KISu
- 25.4. MČR noční Bukovinka (ZBM)
- 26.4. štafety Bukovinka (ZBM)
(pozor na co se hlásíte, trochu se to plete; všechno Brno; sobota něco, neděle štafety...)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

TomS: Chlapi, super, takže na OM VČP KT NPA se s Bárou nahlásíme a pak počítáme s návazností na víkendovku, myslím, že bychom tam nic mít neměli, takže dobrý.

S tím MČR v NOBu to tedy zvážím (pojede-li se tam nějak hromadně) - jen bych musel pořešit světlo, protože už nechci dopadnout jako na JP, kde mi v půlce trati zhaslo i to minimum, co mi na hlavě svítilo na startu, a musel mě pak zachraňovat soupeř :D

8.4.2015
vask: Máš pravdu Tome. Je to překlep. 8.5. OM VČP KT NPA, 9.5.-10.5. VÍKENDOVKA.

8.4.2015
Eda: Zdar Tome, MCR NOB bejva relativne dlouhy, da se rict ze takova zkracena klasika, takze pro viteze obvykle 60-70min. V podstate podobne jako Jarni Pohar. Jen letos to MCR bude pravej opak terenu JP - velky kopce, kamenity udoli a nejaky skaly. Ale zazitek to urcite bude ;) Pokud vim, tak tam zadny omezeni nejsou a muze bezet kdokoliv. Pokud ano, urcite me nekdo hbite po(o)pravi.

8.4.2015
TomS: Ahoj, děláme si s Bárou pořádek v kalendáři :), jak to je v termínovce s tou prodlouženou víkendovkou 8.-10.5. - dle ní je VČP v sobotu 9.5. (MObl na KT), ale ve skutečnosti se poběží nejspíše na státní svátek v pátek 8.5., že? Mění se pak něco, poběžíme tenhle závod, můžeme se na něj přihlásit? A pak na víkendovku, nebo? Díky za info ;)

Jo a MČR v nočním OB může běžet kdokoliv, nebo je tam nějaké rankové omezení + jak obvykle dlouhá bývá trať H21? Ne že bych o ten závod nějak extra stál, ale pokud už budeme v Brně... :)

7.4.2015