Medailonek no.9 - Kdo to bude?

Jakub Weiner | 1.3.2015

Už to bude, už to bude. Probíhají poslední úpravy, poslední focení, pomalu se bude vypínat diktafon. Mezitím si připomeneme rozšířené indicie:


"Když jsem byl/a malý/á, tak jsem si vždycky představoval/a, že jsem neviditelný/á a můžu loupit v lahůdkách a cukrárně cokoliv, všechno to jíst a nikdo mě přitom neuvidí. Kecám, občas si to představuju ještě teď. Naopak fóbii mám z brokolice, mně se tahle zelenina vůbec nelíbí. Já nevím, kdo ji vymyslel, ale vadí mně na tom, jak je to divně zelený."

"Většinou nesmím jít do tréninku s tím, že dnes jdu kiláky, to pak dopadne špatně. Ideálně se jdu jen tak proběhnout, a když po chvíli cítím, že to dneska nějak běží, tak si klidně ty kiláky naplno dám."

"Měl/a jsem jinak takovou pověru, že když se před závodem nebudu nijak moc protahovat a hezky si na startu sednu a odpočinu, tak mi závod vyjde. A většinou to vyšlo."
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Kuba: Cholera jasna ;-)

5.3.2015
Eda: Povedena kamuflaz, ne ze ne ;)

5.3.2015
Marťa: Já, jo??? Tss! Dorty mám ráda, ne že ne, ale proti brokolici taky nic nemám. Taková brokolicová polévka, mňam. Když jsem ještě chodila běhat kiláky, tak jsem to měla vždy jasně naplánovaný (maximálně jsem pak sama se sebou smlouvala o počtu). A před startem se protahuju, když na to mám čas.

5.3.2015
Eda: Hele, a nejni to náhodou sám pan redaktor? Pod svícnem..

2.3.2015
Kuba: A nebavím se jenom já...

27.2.2015
Kuba: Tyhle komentáře mě fakt pobavily. Pak vám to řeknu; to se nasmějete, lidové vrstvy...

27.2.2015
vask: No, jestli je to Martina, tak určo neustojí ten tlak když se dozví, že na Piškotově minikolaudaci se budou podávat brokolicový karbanátky ...

27.2.2015
Piškot: ta cukrárna, skrytá rebélie (promítnutá do další generace) a způsob vyjadřování... podle mě Marťa!

27.2.2015
vask: tak naztrasime pazt

27.2.2015
Edis: Hmm, tohle bude asi tezsi nez panenka Chucky. Osoba se evidentne podle zpusobu sklonovani stale neni schopna pohodlne ztotoznit ani s jednim pohlavim, takze tu mame neco jako rozdvojenou osobnost. Pretrvavajici predstavy o loupeni v cukrarnach, nejspis trochu rebel/ka, ale pouze skryte. A ty problemy se zelenou barvou.. Zaujala me bezchybna cestina, nemivali tu nahodou nekoho kdo nestrpi pravopisne chyby v clancich a prispevcich? ;)

27.2.2015
vask: Já teda nevim. Ty víš Edis?

24.2.2015