Ke druhému závodu

Honza Netuka | 15.10.2014

Máme za sebou další závod, účast byla hojná: Běželo 251 žáků. Museli jsme tentokrát trochu improvizovat - z důvodu nenadálého kácení stromů, které jsme zjistili hodinu před startem, jsme museli přesunou poslední kontrolu a cíl, aby byla zachována bezpečnost účastníků i doprovodu. Všem děkuji za pochopení.

Pro závod jsme připravili novou mapu prostoru, kde se závod ligy škol ještě neběžel. Také zázemí závodu bylo nové a myslím, že od MHD lehce dostupné. Snažíme se místa i typy závodů (les / mimo les) měnit, aby nám všem závody nezevšedněly a aby tratě dávaly žákům nové výzvy. Jasné je, že vhodných lokalit v našem městě není neomezený počet a ne každá vhodná je také dobře dostupná (jak se v minulosti ukázalo v případě Stříbrňáku nebo Lesního hřbitova). K těmto věcem by se nám hodila zpětná vazba od pedagogického doprovodu nebo pravidelných účastníků, třeba vyjádřená v komentářích k tomuto článku.

Byl nalezen jeden svazek klíčů a jedna čelenka OK99. V případě, že něco z toho postrádáte, mi zavolejte na 731 187 652
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

A. Tichá (ZŠ Všestary): Naše děti nejraději běhají (a občas se i ztrácí)v lese. Na závody z naší školy vyjíždíme vlakem před 12 hod. Problémem je nástup 30 dětí do autobusu MHD - kdy si musí označit jízdenku pouze u dveří u řidiče. Ale zvykli jsme si a jsme rádi, že můžeme jezdit - kamkoli, zpět jezdíme společně vždy vlakem až v 17 hod.

24.10.2014
Čechová: Chtěla bych se zeptat zda plánujete někdy v budoucnu uskutečnit závod v Šimkových nebo Žižkových sadech?

23.10.2014
Jana Kroniková: Jedna žákyně postrádá elasťáky Gasso. Kdybyste je náhodou našli, ozvěte se. Díky.

15.10.2014