MODEL - aktuální rekordy: ženy 29:46, muži 29:29

Jakub Weiner | 8.8.2014

Na modelové trati se čile tvoří cestičky, ztrácejí se pardubicko-třinecké dorostenky a především na obou tratích již byl prolomen magický čas 30 minut. Prvními a zatím tedy vedoucími modeláři rekordmany jsou Pavla (na čtvrtý pokus) a Heppy (pátý pokus). Jsme jistě zvědaví na druhý pokus Zuzky a Jedly; na to, jestli se zapojí laborant Eda; na Vrabce; na časy našlápnutých dorostenek a dorostenců (zatím Vojta 33´); na první veteránský zápis (ty, co už tam jsou se s dovolením nepočítají...); no a případně na nějaké další zápisy z jiných oddílů (například OK99).
Jinak zapisuje se na nástěnku v šatně na Biřičce a také do této TABULKY (včetně mezičasů) v Google dokumentu. No a pro eliminování posledních výmluv jsou v šatně k dipozici na půjčení hodinky s mezičasy.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Pavla: Moje hodinky taky zvládají mezičasy. Já jen myslela, že jsou nepovinný, tak jsem je nezaznamenávala :-) Ale až půjdu na model příště, tak je sem hodim, abys měl radost ;-)

12.8.2014
vask: Joa Pavla se příště určitě staví v klubce pro hodinky s růžovým páskem a zaznamená mezičasy, že? A ještě perlička na závěr - třinecko-pardubický dorostenky vozí z modelu SHK po setmění domů policie ČR, protože jejich O-skills na hradecký vrstevnice prostě nemaj :) Takže vidíte jak sme všichni dobrý ;)

11.8.2014
vask: Tak průměrný zlepšení 1. vs 2. pokus je 10min, takže bys měl teoreticky atakovat rekord i bez koeficientu Jedlo :) Jinak teda musim říct, že ste vážně hustý a nutíte mě přemýšlet o tom, čím vás motivovat k tomu, aby tohle nebyl vrchol vaší výkonosti. Možná nějaký extra půlbody za čas pod 29 ve středu 1.10.? ;)

11.8.2014
Jedla: Čekám na přepočítávací koeficient mezi H35 a H40, jestli má cenu se ještě o něco snažit :-).

9.8.2014