Já a model SHK - Pája

Pavla Důrková | 11.7.2014

Tak jsem se taky byla podívat na ten náš model. Bylo mi jasný, že to nebude žádná sranda, protože na mapách kolem Biřičky se ztrácím běžně, natož když je to vrstevnicovka :-). Takže jsem k tomu přistupovala s respektem a řekla si, napoprvý pomalu a hlavně hlídat směr.

Jedničku jsem šla na jistotu podél vody, ale stejně jsem ji trochu přeběhla. Dvojka byla zákeřná. Trojka, čtyřka v pohodě. Na 5 jsem nenabrala nejlepší směr a pak neviděla fáborek. Šestka byla na azimut, což mi moc nejde, tak jsem si pak nebyla jistá, kde to vlastně jsem. Sedmička dobrá, osmička byla schovaná. Devět, deset fajn, jedenácku jsem hledala moc brzo. Na dvanáctku jsem se dosti odchýlila od směru, no a na třináctku jsem to vzala pro jistotu přes trojku :-). Čtrnáct, patnáct dobrý a šestnáctka je pro holky cílovka.

 

A krásných 50 minut je na světě :-). Spolu s cestou z Roudničky a zpět to dělá cca 13 km, takže jsem se pěkně proběhla.

Je to fakt dobrá trať, tak kdo tam ještě nebyl, honem běžte.

 

P.S.: Dnes jsem byla znova a viděl mě Kuba, tak jsem dostala za úkol napsat svoje dojmy :-). Jinak i napodruhý mě pár kontrol potrápilo, hlavně 6, 11 a 13. Ale čas už byl lepší, necelých 38 minut.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: dneska jsem byl zkontrolovat, jestli tam přes zítřkem máte všechny fábory (32:14)

25.7.2014
Kuba: A po úterku 22.7. tu máme jinou ligu. Jedla a jeho první pokus za 35´.

23.7.2014
Heppy: tak jsem to v neděli otestoval, bylo krapet vedro, jinak dobrý :) nějaké chybky ještě poladím, ale těch 30minut to asi nedám :) ... 42:16

21.7.2014
vask: Paráda! :) Tak se hlavně pište do tý tabulky v klubce a nebo mi posílejte časy do mejlu jak sem psal a já to tam doplním. Ať se nám to hezky plní ;) Připomínám, že evidujeme úplně všechny časy, aby právě bylo vidět to zlepšování (a v budoucnu možná i třeba zhoršování :)

12.7.2014
Kuba: A já se už jenom přicmrndnu se svými dnešními 41´ (mužská trať pochopitelně). Z 55´poprvé zlepšení ale body jsou stále vzdálené... Už jsem nenechal tři minuty na jedničce, čtyřku jsem zase skoro přehlídl (tam je z toho mlíka jenom úzkej proužek) a na sběrku jsem to dal po vrstevnici (lepší).

11.7.2014