Obě dorostenecké štafety o víkendu na bedně ;-)

Vojtěch Netuka | 1.6.2014

Jsme stále mladí. Je to tak... A tak se shodou okolností (Honza i Andrejka zaběhli skvěle první úseky, Vojta s Apčou zvýšili náskoky a Áďa s Danem dofinišovali) stalo, že sestavy obou dorosteneckých štafet na sobotním závodu Českého poháru štafet u Mikulče byly na bedně. A jak jsme si (na rozdíl od někoho ne virtuálně) vedli?

 

D18:

1.LPM (Hanáková-Šiková-Šiková)

2.SHK (Andrejka-Apča-Áďa)

3.DKP (Nováková-Kalusková-Vyhnálková)

 

H18:

1.LCE (Sýkora-Slíva-Mudrák)

2.PHK (Mašata-Horáček-Vandas)

3.SHK (Hans-Vojta-Dan)

 

Tomu se říká hozená rukavice všem dospělým ;-)

Jsme stále mladí. Je to tak... A tak se shodou okolností (Honza i Andrejka zaběhli skvěle první úseky, Vojta s Apčou zvýšili náskoky a Áďa s Danem dofinišovali) stalo, že sestavy obou dorosteneckých štafet na sobotním závodu Českého poháru štafet u Mikulče byly obě dvě na bedně. A jak jsme si (na rozdíl od někoho ne virtuálně) vedli?
D18:
1.LPM (Hanáková-Šiková-Šiková)
2.EKP (Andrejka-Apča-Áďa)
3.DKP (Nováková-Kalusková-Vyhnálková)
H18:
1.LCE (Sýkora-Slíva-Mudrák)
2.PHK (Mašata-Horáček-Vandas)
3.SHK (Hans-Vojta-Dan)
Tomu se říká hozená rukavice všem dospělým ;-)Jsme stále mladí. Je to tak... A tak se shodou okolností (Honza i Andrejka zaběhli skvěle první úseky, Vojta s Apčou zvýšili náskoky a Áďa s Danem dofinišovali) stalo, že sestavy obou dorosteneckých štafet na sobotním závodu Českého poháru štafet u Mikulče byly obě dvě na bedně. A jak jsme si (na rozdíl od někoho ne virtuálně) vedli?zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Redaktor ze stránky dorostu: Děkuju, děkuju...

1.6.2014
Redaktor ze stránky dospělých: Dobré, dobré...

1.6.2014