Startovka oddílů                                                    4.5.2012 8:35:02
                       Ne 6.5.2012 - Žebříček B - Čechy (KT)

===ČSOS-SHK===========================================Orienteering Organiser 2010===


Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H40B    40.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                       6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21A    71.00           150,00Kč
  2 Kopecká Eliška           ASU9299    9022    D20B   142.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00


Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                   6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55B   126.00           280,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00


Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                        6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H12C    98.00            50,00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H12C   122.00            50,00Kč
  3 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H75B    51.00            80,00Kč
  4 Langr Jan                BOR3601    8541    H75B    59.00            80,00Kč
  5 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H75B    55.00            80,00Kč
  6 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B    37.00            80,00Kč
  7 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70B    37.00            80,00Kč
  8 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50B    10.00           140,00Kč
  9 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50B    21.00           140,00Kč
 10 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45B    94.00           140,00Kč
 11 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H45B    70.00           140,00Kč
 12 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21A    50.00           150,00Kč
 13 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H45B   132.00           140,00Kč
 14 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21A   130.00           150,00Kč
 15 Lepšík Petr              BOR8202    8508    H21B   113.00           150,00Kč
 16 Novák Daniel             BOR8702  887924    H21B    61.00           300,00Kč
 17 Sedláčková Oldřiška      BOR8752   51473    D21A    73.00           150,00Kč
 18 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21C   123.00           150,00Kč
 19 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21C   133.00           150,00Kč
 20 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D21A    77.00           150,00Kč
 21 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21C   129.00           150,00Kč
 22 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H20B    19.00           140,00Kč
 23 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H20B    33.00           140,00Kč
 24 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H18B   112.00           140,00Kč
 25 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D18B    82.00           140,00Kč
 26 Kameníková Andrea        BOR9751    8435    D16B    57.00           140,00Kč
 27 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14B    62.00            80,00Kč
 28 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14B    51.00            80,00Kč
 29 Staňová Karolína         BOR9853    4367    D14B    39.00            80,00Kč
 30 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14B    89.00            80,00Kč
 31 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14B    86.00            80,00Kč
 32 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D14B    47.00            80,00Kč
 33 Janoušková Lucie         BOR9954    4357    D14B    85.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3960.00        0.00        0.00        0.00     3960.00        0.00    -3960.00


Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                         6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rambousek  Karel         BSO7907    7872    H21A   132.00           150,00Kč
  2 Tereza Purschová         BSO8156  301405    D21B    14.00           150,00Kč
  3 Procházková Monika       BSO9150  301408    D21A    63.00           150,00Kč
  4 Knepr Lukáš              BSO9401  236997    H18B   114.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00


Startovka oddílu: CST - OOB TJ ČZ Strakonice                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Matyáš              CST0401  436432    H10C    78.00            50,00Kč
  2 Pelc Václav              CST6702 2027924    H21A    22.00           150,00Kč
  3 Šafařík Ivo              CST7401  434828    H21B    67.00           150,00Kč
  4 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D35B   113.00           140,00Kč
  5 Štefanyuková Eliška      CST9851  436439    D14B    65.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00


Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                            6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21A     8.00           150,00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21A   135.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00


Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401  301171    H65B   117.00            80,00Kč
  2 Paulová Mirka            DCE5250   53597    D60B     7.00            80,00Kč
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55B   124.00           140,00Kč
  4 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45B    34.00           280,00Kč
  5 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H40B    26.00           280,00Kč
  6 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D55B    93.00           140,00Kč
  7 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H50B    12.00           140,00Kč
  8 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21B    22.00           150,00Kč
  9 Jarošová Klára           DCE7950  416316    D21B    28.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00


Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H60B    65.00            80,00Kč
  2 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H60B    75.00            80,00Kč
  3 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D55B    65.00           140,00Kč
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55B   122.00           140,00Kč
  5 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D55B    95.00           140,00Kč
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40B    88.00           140,00Kč
  7 Bejčková Jana            DKL7150  301616    D35B   103.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00


Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                         6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    H12C   110.00            50,00Kč
  2 Najmanová Agáta          DKP0150  897356    D12C    97.00           100,00Kč
  3 Lustig Adam              DKP0202  515410    H10C    74.00            50,00Kč
  4 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70B    21.00            80,00Kč
  5 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65B   105.00            80,00Kč
  6 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60B    45.00            80,00Kč
  7 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60B     9.00            80,00Kč
  8 Lustig Zdeněk            DKP5601  436443    H55B   130.00           140,00Kč
  9 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55B    77.00           140,00Kč
 10 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H55B   104.00           140,00Kč
 11 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H50B    26.00           140,00Kč
 12 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D50B    35.00           140,00Kč
 13 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45B    78.00           140,00Kč
 14 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H45B   100.00           140,00Kč
 15 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35B   115.00           140,00Kč
 16 Višňa Petr               DKP6602  980379    H45B    82.00           140,00Kč
 17 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45B    24.00           280,00Kč
 18 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D45B    20.00           140,00Kč
 19 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45B    10.00           140,00Kč
 20 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21A    44.00           150,00Kč
 21 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21B    56.00           150,00Kč
 22 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21A   109.00           150,00Kč
 23 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21A    80.00           150,00Kč
 24 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21A    91.00           150,00Kč
 25 Basler Ondřej            DKP9400            H18B   142.00           140,00Kč
 26 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D18B    96.00           140,00Kč
 27 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H16B    57.00           280,00Kč
 28 Klašková Josefína        DKP9651  443061    T1      50.00            80,00Kč
 29 Najman Matouš            DKP9800   49896    H14B    44.00            80,00Kč
 30 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H14B   104.00            80,00Kč
 31 Šebek Petr               DKP9903  889292    H14B    64.00            80,00Kč
 32 Višňa Matěj              DKP9904  980343    H14B    76.00            80,00Kč
 33 Illnerová Kateřina       DKP9950    9888    D14B    69.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4130.00        0.00        0.00        0.00     4130.00        0.00    -4130.00


Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                              6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    D14B    61.00            80,00Kč
  2 Tichý Boris              DOB5500    7227    H55B    80.00           140,00Kč
  3 Tichá Jiřina             DOB6050    7255    D50B    31.00           140,00Kč
  4 Čáp Ondřej               DOB7405    7241    H21B    79.00           150,00Kč
  5 Preininger Luděk         DOB8001    7237    H21B    69.00           300,00Kč
  6 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21A    10.00           150,00Kč
  7 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21B    54.00           150,00Kč
  8 Staňková Lucie           DOB8756    7202    D21B    50.00           150,00Kč
  9 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21B    75.00           150,00Kč
 10 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A    79.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00


Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                  6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                DOK5500  886255    H55B   114.00           140,00Kč
  2 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D50B    13.00           140,00Kč
  3 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H45B   104.00           140,00Kč
  4 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H40B    28.00           140,00Kč
  5 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16B    69.00           140,00Kč
  6 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H14B    98.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00


Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                         6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050 2035738    D12C    79.00            50,00Kč
  2 Fantová Kateřina         EKP0256   49632    D10C    33.00            50,00Kč
  3 Janečková Josefína       EKP0351  438606    D10C    41.00            50,00Kč
  4 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H55B   134.00           140,00Kč
  5 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D45B    40.00           140,00Kč
  6 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D45B    30.00           140,00Kč
  7 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H50B    30.00           140,00Kč
  8 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45B     8.00           140,00Kč
  9 Koucký Roman             EKP6301  515195    H45B    76.00           140,00Kč
 10 Janečková Dagmar         EKP6550   51594    D21A    93.00           150,00Kč
 11 Janeček Jura             EKP6701   51587    H45B    58.00           140,00Kč
 12 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35B    91.00           140,00Kč
 13 Koucká Ivana             EKP6850  361943    D40B   130.00           140,00Kč
 14 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A    99.00           150,00Kč
 15 Koucký Martin            EKP9700 2032158    T2      14.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1790.00        0.00        0.00        0.00     1790.00        0.00    -1790.00


Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75B    57.00           160,00Kč
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65B   119.00            80,00Kč
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21C   121.00           150,00Kč
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H45B    64.00           140,00Kč
  5 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45B   110.00           140,00Kč
  6 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45B    16.00           140,00Kč
  7 Krausz Milan             FSP6700  682118    H45B    86.00           140,00Kč
  8 Žáček Martin             FSP6803  443064    H21B    87.00           150,00Kč
  9 Borovičková Lenka        FSP7350  995809    D21A   105.00           150,00Kč
 10 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21A    70.00           150,00Kč
 11 Borovička Tomáš          FSP9801  888614    H14B    50.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1480.00        0.00        0.00        0.00     1480.00        0.00    -1480.00


Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                        6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50B    54.00           140,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45B    18.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00


Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejk Zbyněk              HOR4801   51178    H60B    69.00            80,00Kč
  2 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55B    94.00           140,00Kč
  3 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45B    74.00           140,00Kč
  4 Luštický Martin          HOR8700 2035709    H21B    59.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00        0.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00


Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                              6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D12C    99.00            50,00Kč
  2 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65B    51.00            80,00Kč
  3 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H60B    61.00            80,00Kč
  4 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H60B    41.00            80,00Kč
  5 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60B    87.00            80,00Kč
  6 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55B    89.00           140,00Kč
  7 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55B   102.00           140,00Kč
  8 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55B    98.00           140,00Kč
  9 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21A    94.00           150,00Kč
 10 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21A    87.00           150,00Kč
 11 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A    76.00           150,00Kč
 12 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A   123.00           150,00Kč
 13 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21A    28.00           150,00Kč
 14 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21A    83.00           150,00Kč
 15 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H18B   146.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1830.00        0.00        0.00        0.00     1830.00        0.00    -1830.00


Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H12C   100.00            50,00Kč
  2 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65B   121.00            80,00Kč
  3 Janeba Petr              CHC6001    9573    H50B    64.00           140,00Kč
  4 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40B   118.00           140,00Kč
  5 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H35B   107.00           140,00Kč
  6 Pešek Ondřej             CHC8502 2025363    H21A    60.00           150,00Kč
  7 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21B    73.00           150,00Kč
  8 Pátek Michal             CHC8603 2025343    H21A   150.00           150,00Kč
  9 Hanuš Pavel              CHC9302    9575    H20B    25.00           140,00Kč
 10 Sháněl Jan               CHC9402    9560    H18B   136.00           140,00Kč
 11 Křivda Martin            CHC9501 2025344    H18B   140.00           140,00Kč
 12 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H16B    67.00           140,00Kč
 13 Semrád Ladislav          CHC9701  331705    H16B   107.00           140,00Kč
 14 Chaloupková Veronika     CHC9852    9569    D14B    49.00            80,00Kč
 15 Křivda Tomáš             CHC9901 2025366    H14B    74.00            80,00Kč
 16 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D14B    95.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1940.00        0.00        0.00        0.00     1940.00        0.00    -1940.00


Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55B   128.00           140,00Kč
  2 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D55B    87.00           140,00Kč
  3 Švecová Iva              CHT7151   53167    D40B    74.00           140,00Kč
  4 Švec Petr                CHT9901   53175    H14B   110.00            80,00Kč
  5 Švec Martin              CHT9902   53199    H14B    82.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00


Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12C    65.00            50,00Kč
  2 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55B   112.00           140,00Kč
  3 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16B    63.00           140,00Kč
  4 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H16B    99.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00        0.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00


Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                              6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65B   127.00            80,00Kč
  2 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H60B    53.00            80,00Kč
  3 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55B    67.00           140,00Kč
  4 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21A    42.00           150,00Kč
  5 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21A   116.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00


Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                              6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skřivánek Marcel         JPV7713   52592    H21A     4.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00


Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         KAM0050  436964    D14B   101.00            80,00Kč
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D12C   103.00            50,00Kč
  3 Valášek Václav           KAM0100  336743    H12C   120.00            50,00Kč
  4 Šafka Sebastian          KAM0101   51745    H12C    92.00            50,00Kč
  5 Škáchová Magdalena       KAM0151  434818    D12C    69.00            50,00Kč
  6 Šafková Sofie            KAM0153         P  D12C    77.00            50,00Kč
  7 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H10C    86.00            50,00Kč
  8 Škvor Adam               KAM0202  425596    H10C    82.00            50,00Kč
  9 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D10C    23.00            50,00Kč
 10 Valášek Petr             KAM6600   52276    H45B   124.00           140,00Kč
 11 Šafková Petra            KAM6650   51278    D40B    78.00           140,00Kč
 12 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21A   118.00           150,00Kč
 13 Čermáková Gabriela       KAM6752  232397    D40B   120.00           140,00Kč
 14 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H35B   111.00           140,00Kč
 15 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D35B   105.00           140,00Kč
 16 Hausenblasová Klára      KAM7052  361912    D40B   108.00           140,00Kč
 17 Hankovcová Lenka         KAM7053  406955    D35B   115.00           140,00Kč
 18 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35B   139.00           140,00Kč
 19 Pašek František          KAM7600  523000    H21A   140.00           150,00Kč
 20 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H21A   136.00           300,00Kč
 21 Prášek Přemysl           KAM9305  410392    H20B    21.00           140,00Kč
 22 Valášek Jan              KAM9400  981801    H18B   144.00           140,00Kč
 23 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H18B   130.00           140,00Kč
 24 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H18B   138.00           140,00Kč
 25 Hausenblasová Karolína   KAM9650  361971    D16B    49.00           280,00Kč
 26 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D16B    67.00           140,00Kč
 27 Valášek Jiří             KAM9700  232245    H16B    65.00           140,00Kč
 28 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H14B    66.00            80,00Kč
 29 Škvor Ota                KAM9900  981828    H14B    78.00            80,00Kč
 30 Šantrůček Vít            KAM9901         P  H14B    38.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3560.00       80.00        0.00        0.00     3640.00        0.00    -3640.00
Půjčeno čipů:2


Startovka oddílu: KNC - OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H70B    25.00            80,00Kč
  2 JUN Drahomír             KNC5501   52255    H55B   132.00           140,00Kč
  3 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D50B     9.00           140,00Kč
  4 Komersová Jana           KNC6550   52265    D40B   134.00           140,00Kč
  5 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D40B   124.00           140,00Kč
  6 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21B    49.00           150,00Kč
  7 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D14B    27.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00


Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.              6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B   120.00           140,00Kč
  2 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H50B    28.00           140,00Kč
  3 Kohl Ondřej              KPY8600  301370    H21B   105.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00        0.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00


Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                       6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Troupová Vladěna         KRE6351   51412    D45B    52.00           140,00Kč
  2 Kovaříčková Darja        KRE6352   51414    D45B    38.00           140,00Kč
  3 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D35B   141.00           140,00Kč
  4 Klimeš Petr              KRE7701  428715    H21B   111.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00


Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D14B    33.00            80,00Kč
  2 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H20B    27.00           140,00Kč
  3 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H20B    31.00           140,00Kč
  4 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H18B   124.00           140,00Kč
  5 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D16B    73.00           140,00Kč
  6 Lavičková Michaela       KRL9655 2035163    D16B    45.00           140,00Kč
  7 Pokorný Jonáš            KRL9702  232611    H16B    55.00           140,00Kč
  8 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D14B    43.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00        0.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00


Startovka oddílu: KSH - OOB TJ Kašperské Hory                     6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H60B    35.00            80,00Kč
  2 Hulec Jakub              KSH8401   53726    H21B    97.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      230.00        0.00        0.00        0.00      230.00        0.00     -230.00


Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trejtnar Pavel           KUN5801    9014    H50B    40.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65B    97.00            80,00Kč
  2 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60B    81.00           160,00Kč
  3 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D60B    13.00           160,00Kč
  4 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21A    48.00           150,00Kč
  5 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D21B    24.00           150,00Kč
  6 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D20B   124.00           140,00Kč
  7 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H18B   122.00           140,00Kč
  8 Veselý Jakub             LBE9500  995812    H18B   134.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00


Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                  6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanslian David           LCE7835  995852    H21A   120.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00


Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                  6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21A   115.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00


Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65B   107.00            80,00Kč
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55B    63.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00


Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                           6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H12C   102.00            50,00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H12C   108.00            50,00Kč
  3 Bradáč David             LLI0203 2032132    H10C    64.00            50,00Kč
  4 Peterka Jakub            LLI0404   51201    T1      44.00            80,00Kč
  5 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65B    99.00            80,00Kč
  6 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H40B    18.00           140,00Kč
  7 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A    18.00           150,00Kč
  8 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D18B    84.00           140,00Kč
  9 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16B    91.00           140,00Kč
 10 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H14B    84.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00


Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                       6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A    36.00           150,00Kč
  2 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21A    92.00           150,00Kč
  3 Kolovský František       LPM9202  887626    H21A    32.00           150,00Kč
  4 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D18B   100.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00


Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                   6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudný Václav            LPU0001    9884    H12C   118.00            50,00Kč
  2 Roudný Martin            LPU0002  425543    H14B    40.00            80,00Kč
  3 Brožová Zuzana           LPU0053  425559    D14B    31.00            80,00Kč
  4 Držková Berenika         LPU0151  425545    D12C   101.00            50,00Kč
  5 Belejová Zuzana          LPU0156 2035729    D12C    73.00            50,00Kč
  6 Pušová Bára              LPU0357 2032180    D10C    15.00            50,00Kč
  7 Málek Josef              LPU3901  416268    H70B    23.00            80,00Kč
  8 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65B   101.00            80,00Kč
  9 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D65B    53.00            80,00Kč
 10 Malá Marie               LPU4753  301172    D65B    49.00            80,00Kč
 11 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55B    96.00           140,00Kč
 12 Farář Václav             LPU5201    9260    H60B    63.00            80,00Kč
 13 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55B    92.00           140,00Kč
 14 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H55B    86.00           140,00Kč
 15 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55B   106.00           140,00Kč
 16 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D55B    73.00           140,00Kč
 17 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H50B    34.00           140,00Kč
 18 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D50B    39.00           140,00Kč
 19 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H50B    20.00           140,00Kč
 20 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B   128.00           140,00Kč
 21 Roudný Václav            LPU6102    9277    H50B    44.00           140,00Kč
 22 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H45B    84.00           140,00Kč
 23 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45B    66.00           140,00Kč
 24 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35B   121.00           140,00Kč
 25 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35B   129.00           140,00Kč
 26 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40B    76.00           140,00Kč
 27 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D40B   104.00           140,00Kč
 28 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21B    91.00           150,00Kč
 29 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21B    71.00           150,00Kč
 30 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21B    77.00           150,00Kč
 31 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21A   104.00           150,00Kč
 32 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21C   107.00           150,00Kč
 33 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21A   100.00           150,00Kč
 34 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21A    16.00           150,00Kč
 35 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21A   148.00           150,00Kč
 36 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21A    96.00           150,00Kč
 37 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21B    34.00           150,00Kč
 38 Przyczková Michaela      LPU8499  981834    D21A    85.00           150,00Kč
 39 Udržalová Pavla          LPU8552    9212    D21A   131.00           150,00Kč
 40 Kutílek Jakub            LPU8609            H21C   135.00           150,00Kč
 41 Mrštíková Květa          LPU8753  896973    D21A    95.00           150,00Kč
 42 Hovorka Lukáš            LPU9001  981816    H21A    26.00           150,00Kč
 43 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21A    40.00           150,00Kč
 44 Procházka Tomáš          LPU9110  981815    H21A    30.00           150,00Kč
 45 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H21A    54.00           150,00Kč
 46 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D21B    26.00           150,00Kč
 47 Zelinka Jan              LPU9405  207824    H18B   116.00           140,00Kč
 48 Grundmann Jan            LPU9410  515487    H21B    57.00           150,00Kč
 49 Procházková Klára        LPU9451  940318    D18B    92.00           140,00Kč
 50 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H18B   132.00           140,00Kč
 51 Doleželová Kateřina      LPU9558  220400    D18B   102.00           140,00Kč
 52 Jurica Jan               LPU9611  426320    H16B    93.00           140,00Kč
 53 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D16B    63.00           280,00Kč
 54 Kanta Martin             LPU9705  425577    H16B   103.00           140,00Kč
 55 Fenclová Tereza          LPU9752    9648    D16B    81.00           140,00Kč
 56 Žák Jan                  LPU9802  232608    H14B    68.00            80,00Kč
 57 Fencl Jonáš              LPU9902    9660    H14B    72.00            80,00Kč
 58 Pučan Martin             LPU9908 2032194    H14B    94.00            80,00Kč
 59 Soudek Ondřej            LPU9909 2025378    H14B    90.00            80,00Kč
 60 Šrenkelová Ilona         LPU9955  246820    D14B    37.00            80,00Kč
 61 Kopecká Anna             LPU9958    9026    D14B    67.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7740.00        0.00        0.00        0.00     7740.00        0.00    -7740.00


Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                 6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Karel              LTP6102  682080    H50B     8.00           140,00Kč
  2 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45B   102.00           140,00Kč
  3 Kovářová Lenka           LTP9750  682088    D16B    91.00           140,00Kč
  4 Matějka Lukáš            LTP9802  682083    H14B    60.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00


Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                 6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65B    41.00            80,00Kč
  2 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60B    77.00            80,00Kč
  3 Procházka Jiří           LTU4802    9778    H60B    73.00            80,00Kč
  4 Sombota Jiří             LTU5901    9772    H50B    48.00           140,00Kč
  5 Sombotová Alena          LTU6151    9769    D50B    15.00           140,00Kč
  6 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45B   126.00           140,00Kč
  7 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45B    32.00           140,00Kč
  8 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    T1      62.00            80,00Kč
  9 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45B    58.00           140,00Kč
 10 Bendák Petr              LTU6500  416285    H45B   112.00           140,00Kč
 11 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45B   108.00           140,00Kč
 12 Rückerová Olga           LTU6751    9819    T1      48.00            80,00Kč
 13 Killar Marek             LTU6801  301646    H40B    16.00           140,00Kč
 14 Bendáková Jitka          LTU6951  425571    D40B   106.00           140,00Kč
 15 Procházka Martin         LTU8101   49631    H21C   119.00           150,00Kč
 16 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21B    32.00           150,00Kč
 17 Bendák Jan               LTU9801  425561    H14B    36.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00


Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                    6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frank Jiří               MAS9600  301505    H16B    85.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                         6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D12C    83.00            50,00Kč
  2 Šrámková Hana            MFP0051 2031355    D12C    91.00            50,00Kč
  3 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D12C    87.00            50,00Kč
  4 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D12C    95.00            50,00Kč
  5 Šimša Martin             MFP0300  218785    H10C    76.00            50,00Kč
  6 Rožek Vilém              MFP0301  428211    H10C    72.00            50,00Kč
  7 Šrámek Jaromír           MFP0303 2031371    H10C    80.00            50,00Kč
  8 Pračková Ema             MFP0451            D10C    25.00            50,00Kč
  9 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    D10C    29.00            50,00Kč
 10 Šimek Miroslav           MFP6302 2020717    H45B   118.00           140,00Kč
 11 Šrámek Petr              MFP6905 2035144    H40B    38.00           140,00Kč
 12 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D40B   100.00           140,00Kč
 13 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H35B   109.00           140,00Kč
 14 Šrámková Iva             MFP7251 2035141    D40B   122.00           140,00Kč
 15 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21A   138.00           150,00Kč
 16 Pračka Tomáš             MFP7302  426373    H21B    81.00           150,00Kč
 17 Rožek David              MFP7403 1111550    H21A   122.00           150,00Kč
 18 Sládečková Lucie         MFP7455  448937    T2      20.00            80,00Kč
 19 Rožková Petra            MFP7551  428270    D35B   107.00           140,00Kč
 20 Kučera Petr              MFP7602  515076    H35B    95.00           140,00Kč
 21 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D35B   123.00           140,00Kč
 22 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21A   117.00           150,00Kč
 23 Pelikán Lukáš            MFP9800  232534    H14B    70.00            80,00Kč
 24 Kohout Matyáš            MFP9802 2031366    H14B    34.00           160,00Kč
 25 Vyhnálková Barbora       MFP9850 2023812    D14B    41.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2570.00        0.00        0.00        0.00     2570.00        0.00    -2570.00


Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                   6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H45B    98.00           140,00Kč
  2 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H45B    88.00           140,00Kč
  3 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45B    48.00           140,00Kč
  4 Ježková Klára            MKP8450   51659    D21B    20.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00


Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            MLA0101  888609    H12C   114.00            50,00Kč
  2 Bartošová Marie          MLA0451  331203    D10C    21.00            50,00Kč
  3 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H65B   123.00            80,00Kč
  4 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65B   129.00            80,00Kč
  5 Opavová Stanislava       MLA5451    7884    D55B    83.00           140,00Kč
  6 Milota Josef             MLA5801    7880    H40B    36.00           140,00Kč
  7 Bartoš Luděk             MLA6701  515060    H40B    32.00           140,00Kč
  8 Bartošová Jana           MLA7051   51494    D40B    82.00           140,00Kč
  9 Bartoš Vojtěch           MLA9802   51495    H14B    42.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00


Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavelec Matěj            NPA0501    9702    T1      46.00            80,00Kč
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H60B    59.00            80,00Kč
  3 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H60B    67.00            80,00Kč
  4 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55B    75.00           140,00Kč
  5 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55B    85.00           140,00Kč
  6 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H21A   124.00           150,00Kč
  7 Háková Eva               NPA6951 2017684    D40B   116.00           140,00Kč
  8 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21A   144.00           150,00Kč
  9 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21A    56.00           150,00Kč
 10 Pavelcová Gabriela       NPA7851    9696    D21C   111.00           150,00Kč
 11 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21A    59.00           150,00Kč
 12 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21A    82.00           150,00Kč
 13 Dytrych Martin           NPA8501    9701    H21C   125.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1710.00        0.00        0.00        0.00     1710.00        0.00    -1710.00


Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H16B    89.00           140,00Kč
  2 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H14B   114.00            80,00Kč
  3 Svatoš Jan               ODV9803   52893    H14B    58.00            80,00Kč
  4 Novák Aleš               ODV9805  428285    H14B    54.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00


Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                            6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jitka          OKP7252   51672    D35B   133.00           140,00Kč
  2 Štrait Martin            OKP7602  410393    H35B   113.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00


Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                    6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D12C    81.00            50,00Kč
  2 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H10C    66.00            50,00Kč
  3 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H50B    18.00           140,00Kč
  4 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50B    24.00           140,00Kč
  5 Bořil Petr               OSN6207    6607    H50B    50.00           140,00Kč
  6 Wurzelová Dana           OSN6654   52145    D45B    22.00           140,00Kč
  7 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D40B   138.00           140,00Kč
  8 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H40B    20.00           140,00Kč
  9 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35B   131.00           140,00Kč
 10 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H20B    23.00           140,00Kč
 11 Kamenický Jeroným        OSN9549  551995    H18B   120.00           140,00Kč
 12 Vališová Martina         OSN9696  981804    D16B    71.00           140,00Kč
 13 Bořil Jan                OSN9700  232250    H16B    77.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1640.00        0.00        0.00        0.00     1640.00        0.00    -1640.00


Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H50B    22.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50B    36.00           140,00Kč
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H50B    32.00           140,00Kč
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45B    62.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00


Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                  6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Štěpán            PGP0300    9877    H10C    68.00            50,00Kč
  2 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70B    19.00            80,00Kč
  3 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B    45.00            80,00Kč
  4 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65B    39.00            80,00Kč
  5 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60B    49.00            80,00Kč
  6 Šámal Václav             PGP5601  436401    H55B    84.00           140,00Kč
  7 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50B    29.00           140,00Kč
  8 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H50B    46.00           140,00Kč
  9 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50B    58.00           140,00Kč
 10 Hrabánek David           PGP6003   51673    H50B    16.00           140,00Kč
 11 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D50B    33.00           140,00Kč
 12 Jeřábková Jana           PGP6151  303948    D50B    17.00           140,00Kč
 13 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D50B    23.00           140,00Kč
 14 Landovská Ivana          PGP6251  416118    D45B    50.00           140,00Kč
 15 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45B   106.00           140,00Kč
 16 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45B   114.00           140,00Kč
 17 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A    24.00           150,00Kč
 18 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35B   127.00           140,00Kč
 19 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A   114.00           150,00Kč
 20 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D45B    44.00           140,00Kč
 21 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A    65.00           150,00Kč
 22 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A    58.00           150,00Kč
 23 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D21B    46.00           150,00Kč
 24 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21A    74.00           150,00Kč
 25 Hostomská Jitka          PGP8056  515056    D21A    89.00           150,00Kč
 26 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21A    66.00           150,00Kč
 27 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21A   119.00           150,00Kč
 28 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A   142.00           150,00Kč
 29 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21A    20.00           150,00Kč
 30 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21A   127.00           150,00Kč
 31 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21A    38.00           150,00Kč
 32 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21A   146.00           150,00Kč
 33 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21B    38.00           150,00Kč
 34 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B    42.00           150,00Kč
 35 Landovská Anna           PGP9251  502088    D21B    52.00           150,00Kč
 36 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D21A    81.00           150,00Kč
 37 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D21A    61.00           150,00Kč
 38 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H16B   105.00           140,00Kč
 39 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D21A   101.00           150,00Kč
 40 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D16B    59.00           140,00Kč
 41 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D16B    89.00           140,00Kč
 42 Janovská Kateřina        PGP9850  981838    D14B    23.00           160,00Kč
 43 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D14B    45.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5850.00        0.00        0.00        0.00     5850.00        0.00    -5850.00


Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                      6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hápová Petra             PHK0051    9368    D12C    89.00            50,00Kč
  2 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H70B    17.00            80,00Kč
  3 Novotný Petr             PHK3802    9422    H70B    39.00            80,00Kč
  4 Novotná Marie            PHK3951    9421    D65B    55.00            80,00Kč
  5 Rychlý Rudolf            PHK4101    9823    H70B    27.00            80,00Kč
  6 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H60B    51.00            80,00Kč
  7 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D55B    81.00           140,00Kč
  8 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D50B    19.00           140,00Kč
  9 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55B    90.00           140,00Kč
 10 Dušátko Petr             PHK5702    9402    H55B    82.00           140,00Kč
 11 Balcar Aleš              PHK5703    9354    H55B   110.00           140,00Kč
 12 Vykysalý Miroslav        PHK5902    9457    H50B    60.00           140,00Kč
 13 Panchártková Jitka       PHK5951    9429    D50B    27.00           140,00Kč
 14 Balcarová Eva            PHK5952  301691    D50B    11.00           140,00Kč
 15 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D45B    26.00           140,00Kč
 16 Kubíčková Marcela        PHK6251    9389    D45B    12.00           140,00Kč
 17 Melichar Igor            PHK6504  336796    H45B   122.00           140,00Kč
 18 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H40B     8.00           140,00Kč
 19 Kavalírová Zuzana        PHK6950  203572    T1      56.00            80,00Kč
 20 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    12.00           150,00Kč
 21 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35B   143.00           140,00Kč
 22 Samková Renáta           PHK7456    9431    D35B   125.00           140,00Kč
 23 Kubečková Zdeňka         PHK7551  224919    D35B   137.00           140,00Kč
 24 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21B    45.00           150,00Kč
 25 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21C   117.00           150,00Kč
 26 Dušátková Lenka          PHK8557    9364    D21B    58.00           150,00Kč
 27 Kučera Kryšpín           PHK9900    9824    T1      60.00            80,00Kč
 28 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H14B    56.00            80,00Kč
 29 Chaloupská Barbora       PHK9951  224878    D14B    83.00            80,00Kč
 30 Kubíčková Jana           PHK9999  224883    D14B    99.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3550.00        0.00        0.00        0.00     3550.00        0.00    -3550.00


Startovka oddílu: PPU - KOB Pardubice                             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencl Jiří               PPU6301    9649    H45B    80.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                           6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimková Markéta          PVP7751  416325    D21C   103.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00


Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65B   111.00            80,00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60B    83.00            80,00Kč
  3 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D50B    25.00           140,00Kč
  4 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H45B   128.00           140,00Kč
  5 Doleželová Iva           PZR7171  438601    D40B    98.00           140,00Kč
  6 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H21B   101.00           150,00Kč
  7 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D20B   134.00           140,00Kč
  8 Nechuta David            PZR9701  232891    H16B    73.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00        0.00        0.00        0.00     1010.00        0.00    -1010.00


Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                   6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14B   106.00            80,00Kč
  2 Buková Jana              ROU7150  331208    T2      18.00            80,00Kč
  3 Buk Michal               ROU9601   53537    H16B    83.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00


Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D50B    41.00           140,00Kč
  2 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D16B    53.00           140,00Kč
  3 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H14B   108.00            80,00Kč
  4 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D14B    91.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00


Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                           6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H70B    29.00            80,00Kč
  2 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65B   109.00            80,00Kč
  3 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65B    43.00            80,00Kč
  4 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H65B   113.00            80,00Kč
  5 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21B    65.00           150,00Kč
  6 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H60B    37.00            80,00Kč
  7 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55B    61.00           140,00Kč
  8 Jahn Pavel               SCP5500   52759    H55B   120.00           280,00Kč
  9 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55B    69.00           280,00Kč
 10 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50B    56.00           140,00Kč
 11 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H50B     6.00           280,00Kč
 12 Veljačíková Markéta      SCP6451  336735    D45B     6.00           280,00Kč
 13 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B   117.00           150,00Kč
 14 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D40B    96.00           140,00Kč
 15 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B    99.00           150,00Kč
 16 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21A    78.00           150,00Kč
 17 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B   107.00           300,00Kč
 18 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21A   110.00           150,00Kč
 19 Procházka Tomáš          SCP8200  515114    H21A    34.00           150,00Kč
 20 Křížová Vendula          SCP8355   51563    D21A    97.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3290.00        0.00        0.00        0.00     3290.00        0.00    -3290.00


Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                  6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Thýnová Nikola           SHK0051 2032191    D12C    85.00            50,00Kč
  2 Thýnová Martina          SHK0350  410782    D10C    17.00            50,00Kč
  3 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70B    31.00            80,00Kč
  4 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H55B   100.00           140,00Kč
  5 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H50B    66.00           140,00Kč
  6 Bláhová Luba             SHK5852    9118    D50B    45.00           140,00Kč
  7 Jirásek Stanislav        SHK6501    9850    H45B   130.00           140,00Kč
  8 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45B    64.00           140,00Kč
  9 Čečka Jiří               SHK7600    7756    H21C   127.00           150,00Kč
 10 Kettnerová Dana          SHK8950   51986    D21A   129.00           150,00Kč
 11 Trejbal Václav           SHK9604  420426    H16B    71.00           140,00Kč
 12 Langrová Anna            SHK9753  331166    D16B    77.00           140,00Kč
 13 Červená Adéla            SHK9755  420436    D16B    51.00           140,00Kč
 14 Gebrt Jan                SHK9801  331229    H14B    92.00            80,00Kč
 15 Ryba David               SHK9902  426330    H14B   100.00            80,00Kč
 16 Větříčková Andrea        SHK9951    9196    D14B    77.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1840.00        0.00        0.00        0.00     1840.00        0.00    -1840.00


Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                            6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H65B   125.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00


Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                        6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kochová Anna             SJC0153    4285    D12C   105.00           100,00Kč
  2 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70B    15.00            80,00Kč
  3 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H60B    71.00            80,00Kč
  4 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D40B   110.00           140,00Kč
  5 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B    89.00           150,00Kč
  6 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35B   135.00           140,00Kč
  7 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B    63.00           150,00Kč
  8 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B   109.00           150,00Kč
  9 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B    18.00           150,00Kč
 10 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21A   128.00           150,00Kč
 11 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B    51.00           150,00Kč
 12 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21A    84.00           150,00Kč
 13 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21A    53.00           150,00Kč
 14 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21A    69.00           150,00Kč
 15 Henych Martin            SJC8601  886514    H21A   134.00           150,00Kč
 16 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21B    48.00           150,00Kč
 17 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B    36.00           150,00Kč
 18 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D20B   136.00           140,00Kč
 19 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18B   118.00           140,00Kč
 20 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D18B    98.00           140,00Kč
 21 Štál Jan                 SJC9601    9996    H16B   109.00           140,00Kč
 22 Zlámal David             SJC9603    4239    H16B    81.00           140,00Kč
 23 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H16B    75.00           140,00Kč
 24 Břeň Lukáš               SJC9805    4290    H14B    88.00            80,00Kč
 25 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D14B    57.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3340.00        0.00        0.00        0.00     3340.00        0.00    -3340.00


Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                     6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hojná Eliška             SJH0052  442882    D12C    67.00            50,00Kč
  2 Hojný Jáchym             SJH0301  443104    H10C    62.00            50,00Kč
  3 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H70B    35.00            80,00Kč
  4 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H40B    30.00           140,00Kč
  5 Dundáček Milan           SJH6902  331598    H40B    24.00           140,00Kč
  6 Hojná Tereza             SJH6951  443062    D40B    94.00           140,00Kč
  7 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D21A   107.00           150,00Kč
  8 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D16B    69.00           140,00Kč
  9 Peňázová Veronika        SJH9752  331783    D16B    85.00           140,00Kč
 10 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D14B    75.00            80,00Kč
 11 Dundáčková Julie         SJH9853  420443    D14B    97.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1190.00        0.00        0.00        0.00     1190.00        0.00    -1190.00


Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D45B    36.00           140,00Kč
  2 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H45B    96.00           140,00Kč
  3 Vacek Milan              SJI6901  219243    H40B     6.00           140,00Kč
  4 Čechová Zuzana           SJI6951  980334    D40B   102.00           140,00Kč
  5 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21A    86.00           150,00Kč
  6 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D21C   109.00           150,00Kč
  7 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D20B   130.00           140,00Kč
  8 Koumar František         SJI9501  682090    H18B   128.00           140,00Kč
  9 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H16B    59.00           140,00Kč
 10 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H16B    53.00           140,00Kč
 11 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H16B   101.00           140,00Kč
 12 Petráčková Kristýna      SJI9851   53631    D14B    25.00            80,00Kč
 13 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D14B    81.00            80,00Kč
 14 Vacková Anna             SJI9854  336765    D14B    29.00            80,00Kč
 15 Kafka Matěj              SJI9903   52969    H14B   102.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1880.00        0.00        0.00        0.00     1880.00        0.00    -1880.00


Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                    6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55B    71.00           140,00Kč
  2 Žandová Marie            SKV6551  236486    D45B    28.00           140,00Kč
  3 Kubínová Jana            SKV6751  331089    D45B    54.00           140,00Kč
  4 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D18B    88.00           140,00Kč
  5 Žandová Marcela          SKV9653  301430    D16B    79.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      700.00        0.00        0.00        0.00      700.00        0.00     -700.00


Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Matyáš             SLA0300  897393    H10C    70.00            50,00Kč
  2 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H70B    33.00            80,00Kč
  3 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60B    57.00            80,00Kč
  4 Aster Vladimír           SLA6500         P  T2      12.00            80,00Kč
  5 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35B    99.00           140,00Kč
  6 Kolářová Michaela        SLA7351  981813    D35B   117.00           140,00Kč
  7 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35B   109.00           280,00Kč
  8 Aster Tomáš              SLA9602  442871    H16B    95.00           280,00Kč
  9 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H16B    51.00           280,00Kč
 10 Ježková Kateřina         SLA9750    8671    D16B    43.00           280,00Kč
 11 Kolářová Johana          SLA9950  897346    D14B    93.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00       40.00        0.00        0.00     1810.00        0.00    -1810.00
Půjčeno čipů:1


Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škácha Vít               SLP0301   51366    H10C    84.00            50,00Kč
  2 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65B    47.00            80,00Kč
  3 Škáchová Petra           SLP7051  434803    D21A    67.00           150,00Kč
  4 Šafka Jan                SLP7704   51614    H21B    53.00           150,00Kč
  5 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21A   103.00           150,00Kč
  6 Chaloupková Marie        SLP8151  410377    D21B    44.00           150,00Kč
  7 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21A   102.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      880.00        0.00        0.00        0.00      880.00        0.00     -880.00


Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35B   101.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                           6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zákravský Zdeněk         SNA5702  232953    H55B   108.00           140,00Kč
  2 Imlauf Martin            SNA6301    9629    H45B    68.00           140,00Kč
  3 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    62.00           150,00Kč
  4 Macek Martin             SNA7106    9390    H21A    14.00           150,00Kč
  5 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D40B   136.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00


Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050 2027245    D14B    63.00            80,00Kč
  2 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D12C    63.00            50,00Kč
  3 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D12C    75.00            50,00Kč
  4 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65B   115.00            80,00Kč
  5 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45B    56.00           140,00Kč
  6 Kos Michal               SRK6802  434581    H35B    97.00           140,00Kč
  7 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35B   119.00           140,00Kč
  8 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35B    93.00           140,00Kč
  9 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D21C   113.00           150,00Kč
 10 Šklíba Michal            SRK9900  416343    H14B    46.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00        0.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00


Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                       6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D12C    93.00            50,00Kč
  2 Kubec Pavel              STB6601   49985    H45B   116.00           140,00Kč
  3 Dolejší Miloš            STB6701   52906    T1      40.00            80,00Kč
  4 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D14B    79.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00


Startovka oddílu: STH - SK Studenec                               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D10C    39.00            50,00Kč
  2 Junek Petr               STH5501    9063    H55B   116.00           140,00Kč
  3 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D35B   111.00           140,00Kč
  4 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21B    55.00           150,00Kč
  5 Puš Roman                STH7501  425587    T1      64.00            80,00Kč
  6 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21C   105.00           150,00Kč
  7 Charvát Jiří             STH9204   49362    H20B    29.00           140,00Kč
  8 Ducháčková Kateřina      STH9356  416278    D20B   122.00           140,00Kč
  9 Tauchmanová Karolína     STH9651  410772    D16B    87.00           140,00Kč
 10 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H14B    48.00            80,00Kč
 11 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D14B   103.00            80,00Kč
 12 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D14B    87.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1370.00        0.00        0.00        0.00     1370.00        0.00    -1370.00


Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vančura Michal           TAP0004  361902    H12C   106.00            50,00Kč
  2 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55B    79.00           140,00Kč
  3 Hejtmánek Vladimír       TAP5802   53639    H50B    52.00           140,00Kč
  4 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21B    30.00           150,00Kč
  5 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21A   106.00           150,00Kč
  6 Hejtmánek Martin         TAP8605   53636    T2      16.00            80,00Kč
  7 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A   112.00           150,00Kč
  8 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21B    95.00           150,00Kč
  9 Černý Martin             TAP8902  887637    H21A    90.00           150,00Kč
 10 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A   111.00           150,00Kč
 11 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D21A    75.00           150,00Kč
 12 Hermannová Anna          TAP9251  232132    D20B   140.00           140,00Kč
 13 Valach Marek             TAP9703  442844    H16B    87.00           140,00Kč
 14 Šimůnková Gabriela       TAP9755  442851    D16B    93.00           140,00Kč
 15 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D14B    55.00            80,00Kč
 16 Poláková Kateřina        TAP9854  442864    D14B    73.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00


Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                         6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D45B    14.00           140,00Kč
  2 Strejček Petr            TBM7228   53272    H35B   105.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00


Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D55B    59.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00


Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B    83.00           150,00Kč
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45B    46.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00


Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12C   104.00            50,00Kč
  2 Němeček Josef            TJN0002  436942    H12C   112.00            50,00Kč
  3 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35B   103.00           140,00Kč
  4 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40B   140.00           140,00Kč
  5 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D50B    37.00           280,00Kč
  6 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H50B    62.00           140,00Kč
  7 Picek Jan                TJN6500  416839    H45B    62.00           140,00Kč
  8 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45B    90.00           140,00Kč
  9 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D45B    42.00           140,00Kč
 10 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40B    22.00           140,00Kč
 11 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40B   114.00           140,00Kč
 12 Picková Helena           TJN6952  416843    D40B    90.00           140,00Kč
 13 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40B    12.00           140,00Kč
 14 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40B   132.00           140,00Kč
 15 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    93.00           150,00Kč
 16 Strachota Petr           TJN8700  886714    H21A    52.00           150,00Kč
 17 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21A    68.00           150,00Kč
 18 Picek Jan                TJN9101  416840    H21A    72.00           150,00Kč
 19 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D20B   138.00           140,00Kč
 20 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D20B   132.00           140,00Kč
 21 Posselt Martin           TJN9501  232512    H18B   126.00           140,00Kč
 22 Picek Štěpán             TJN9601 1302800    H16B    97.00           140,00Kč
 23 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H16B    79.00           140,00Kč
 24 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D16B    83.00           140,00Kč
 25 Novotný Marek            TJN9901  232325    H14B   112.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3440.00        0.00        0.00        0.00     3440.00        0.00    -3440.00


Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                        6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H65B   131.00           160,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00


Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                                6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H55B    88.00           140,00Kč
  2 Klusáček Matěj           TTR8901  303927    H21A    98.00           150,00Kč
  3 Klusáček Jan             TTR9301  899179    H21A    46.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00


Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov            6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10C    37.00            50,00Kč
  2 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H60B    55.00            80,00Kč
  3 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H60B    85.00            80,00Kč
  4 Omová Jana               TUR5150 2025351    D60B    11.00            80,00Kč
  5 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H50B    38.00           140,00Kč
  6 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D55B    97.00           140,00Kč
  7 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50B    14.00           140,00Kč
  8 Linková Iva              TUR6850   51809    D40B    80.00           140,00Kč
  9 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21C   131.00           150,00Kč
 10 Kvapilová Jana           TUR7850    8206    D21B    40.00           150,00Kč
 11 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21A    88.00           150,00Kč
 12 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D20B   126.00           140,00Kč
 13 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D18B    90.00           140,00Kč
 14 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D18B    86.00           140,00Kč
 15 Štičková Anna            TUR9650  253131    D18B    94.00           140,00Kč
 16 Linková Alena            TUR9751   51537    D16B    75.00           140,00Kč
 17 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D16B    55.00           140,00Kč
 18 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14B    21.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2220.00        0.00        0.00        0.00     2220.00        0.00    -2220.00


Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                             6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H65B   103.00            80,00Kč
  2 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14B    52.00            80,00Kč
  3 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D14B    35.00            80,00Kč
  4 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14B    53.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00


Startovka oddílu: TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí                 6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakeš Josef              TYN0101  405980    H12C    96.00           100,00Kč
  2 Jakeš Josef              TYN6501  995825    H45B    92.00           280,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00


Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40B    86.00           140,00Kč
  2 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45B    60.00           140,00Kč
  3 Hladký Viktor            VAM8201    9598    H21C   117.00           150,00Kč
  4 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21A   126.00           150,00Kč
  5 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A   113.00           150,00Kč
  6 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H16B    61.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00


Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                          6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hirš Libor               VBM6000   53221    T2      10.00            80,00Kč
  2 Hiršová Marcela          VBM7079   53222    D40B   126.00           140,00Kč
  3 Hiršová Gabriela         VBM9651  416028    D16B    65.00           140,00Kč
  4 Hirš Otakar              VBM9801  416029    H14B    80.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00


Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                    6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringl Vojtěch          VCB0702  232980    T1      42.00            80,00Kč
  2 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H60B    79.00            80,00Kč
  3 Hejzlar Josef            VCB5601   53728    H55B   118.00           140,00Kč
  4 Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   53725    D55B    91.00           140,00Kč
  5 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21B    85.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00


Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering               6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 2042502    D10C    35.00            50,00Kč
  2 Martanová Lea            VLI0555    8126    T1      52.00            80,00Kč
  3 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60B    15.00            80,00Kč
  4 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H60B    39.00            80,00Kč
  5 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21A    64.00           150,00Kč
  6 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A   108.00           150,00Kč
  7 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14B   105.00           160,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      750.00        0.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00


Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                       6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hasman Ondřej            VPM0002 2042514    H12C   116.00            50,00Kč
  2 Staňková Markéta         VPM0153 2035165    D12C    71.00            50,00Kč
  3 Hasman Marek             VPM0201 2042515    H10C    88.00            50,00Kč
  4 Staňková Radka           VPM0452 2035169    D10C    19.00            50,00Kč
  5 Mikešová Julie           VPM0455  434836    D10C    43.00            50,00Kč
  6 Staněk Rostislav         VPM6801  886260    H40B    10.00           140,00Kč
  7 Hasman Jan               VPM6901  301479    H40B    34.00           140,00Kč
  8 Kroupa Štěpán            VPM6904  237546    H40B    14.00           140,00Kč
  9 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D40B   112.00           140,00Kč
 10 Mikeš Roman              VPM7002  434815    H40B    42.00           140,00Kč
 11 Mikešová Simona          VPM7453  434819    T1      54.00            80,00Kč
 12 Veselá Anna              VPM9251  301402    D20B   128.00           280,00Kč
 13 Obytová Kateřina         VPM9752 2042510    D16B    47.00           280,00Kč
 14 Mikešová Adéla           VPM9852 2042520    D14B    19.00            80,00Kč
 15 Kroupová Eliška          VPM9853 2031356    D14B    71.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1750.00        0.00        0.00        0.00     1750.00        0.00    -1750.00


Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                   6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    H12C    94.00            50,00Kč
  2 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    D10C    27.00            50,00Kč
  3 Randáková Adéla          VRL0452  425599    T1      58.00            80,00Kč
  4 Zemánek Bohumil          VRL3601    8978    H75B    53.00            80,00Kč
  5 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D60B    17.00            80,00Kč
  6 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H60B    43.00            80,00Kč
  7 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H60B    47.00            80,00Kč
  8 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60B    33.00            80,00Kč
  9 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D50B    43.00           140,00Kč
 10 Čivrný Pavel             VRL6306  995887    H45B    60.00           140,00Kč
 11 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H45B    72.00           140,00Kč
 12 Hančová Alice            VRL7052  206480    D40B    92.00           140,00Kč
 13 Waňková Dita             VRL7151  331619    D40B    84.00           140,00Kč
 14 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21B   103.00           150,00Kč
 15 Čivrná Karolína          VRL7355  886273    D35B   145.00           140,00Kč
 16 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21A   121.00           150,00Kč
 17 Kutlvašr Ruda            VRL7601 2017664    H21B    47.00           150,00Kč
 18 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A     6.00           150,00Kč
 19 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   51599    D21A   133.00           150,00Kč
 20 Poláková Lucie           VRL8254  331655    D21C   115.00           150,00Kč
 21 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B    16.00           150,00Kč
 22 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D21A    57.00           150,00Kč
 23 Hančová Petra            VRL9652 1398998    D16B    61.00           140,00Kč
 24 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H14B    96.00            80,00Kč
 25 Waňková Martina          VRL9951  425555    D14B    59.00            80,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2920.00        0.00        0.00        0.00     2920.00        0.00    -2920.00


Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                 6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D10C    31.00            50,00Kč
  2 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50B    42.00           140,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00


Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                        6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21A    55.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00


Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                           6.5.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21B   115.00           150,00Kč

       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00