Startovka kategorie                                                4.5.2012 8:05:20
                       So 5.5.2012 - Žebříček B - Čechy (KL)

===ČSOS-SHK==========================================Orienteering Organiser 2010===


Startovka kategorie: D10C        2.2km   20m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            5.00
  2 Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C 2035169   9.00
  3 Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C  410782  13.00
  4 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  17.00
  5 Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C  331203  21.00
  6 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C 2042502  25.00
  7 Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C   49632  29.00
  8 Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C          33.00
  9 Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C 2032102  37.00
 10 Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0351 C  438606  41.00
 11 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269  45.00
 12 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  442879  49.00
 13 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271  53.00
 14 Mikešová Julie           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0455 C  434836  57.00

Startovka kategorie: D12C        3.2km   40m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           65.00
  2 Vakant                                                           69.00
  3 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471  73.00
  4 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C          77.00
  5 Belejová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU0156 C 2035729  81.00
  6 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 C  426374  85.00
  7 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  89.00
  8 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B  434808  93.00
  9 Hojná Eliška             SJH Jindřichův Hrade SJH0052 B  442882  97.00
 10 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C 2035738 101.00
 11 Šrámková Hana            VŠSK MFF UK Praha    MFP0051 B 2031355 105.00
 12 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B  232425 109.00
 13 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C 2019236 113.00
 14 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545 117.00
 15 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B  436964 121.00
 16 Nechanická Klára         OS Nové Město n. M.  OSN0050 B   52000 125.00
 17 Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B 2032191 129.00
 18 Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 C  434818 133.00
 19 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052 C  426376 137.00
 20 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368 141.00
 21 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 B    7782 145.00
 22 Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C  897356 149.00
 23 Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C 2035165 153.00
 24 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223 157.00
 25 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B  436447 161.00
 26 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C  425600 165.00
 27 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C    4285 169.00

Startovka kategorie: D14B        4.0km  115m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           10.00
  2 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B  426323  14.00
  3 Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A  981838  18.00
  4 Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B 2042520  22.00
  5 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555  26.00
  6 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 B  224878  30.00
  7 Kopecká Anna             OK Lokomotiva Pardub LPU9958 B    9026  34.00
  8 Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B  897346  38.00
  9 Sedláčková Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9852 C  425551  42.00
 10 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 A    9569  46.00
 11 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442863  50.00
 12 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B  411616  54.00
 13 Kohoutová Barbora        Jiskra Nový Bor      BOR9850 A    4362  58.00
 14 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  62.00
 15 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765  66.00
 16 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 B  330520  70.00
 17 Janoušková Lucie         Jiskra Nový Bor      BOR9954 B    4357  74.00
 18 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147  78.00
 19 Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B 2031356  82.00
 20 Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B  420443  86.00
 21 Staňová Karolína         Jiskra Nový Bor      BOR9853 A    4367  90.00
 22 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B  232613  94.00
 23 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B    4297  98.00
 24 Řezáčová Veronika        Jiskra Nový Bor      BOR9950 B    4365 102.00
 25 Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B  246820 106.00
 26 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B  425544 110.00
 27 Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B   53631 114.00
 28 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B  224883 118.00
 29 Nováková Lucie           Jiskra Nový Bor      BOR9854 B    4368 122.00
 30 Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A  331328 126.00
 31 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B 2023812 130.00
 32 Čiháková Barbora         OOS TJ Sokol Kostele KNC9950 C  232895 134.00
 33 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 B  253374 138.00
 34 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 A  232726 142.00
 35 Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B  442864 146.00
 36 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A  232329 150.00
 37 Illnerová Kateřina       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950 B    9888 154.00
 38 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B  232960 158.00
 39 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B    9196 162.00
 40 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 B  897364 166.00
 41 Brožová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU0053 B  425559 170.00
 42 Štefanyuková Eliška      OOB TJ ČZ Strakonice CST9851 B  436439 174.00
 43 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B  438638 178.00
 44 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B  303919 182.00

Startovka kategorie: D16B        4.9km  160m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           35.00
  2 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A  416318  40.00
  3 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A    9648  45.00
  4 Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 C 2020749  50.00
  5 Vališová Martina         OS Nové Město n. M.  OSN9696 B  981804  55.00
  6 Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 B  442851  60.00
  7 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A  682088  65.00
  8 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 B    9356  70.00
  9 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B  232050  75.00
 10 Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 B  410772  80.00
 11 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  85.00
 12 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 B  420436  90.00
 13 Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B  301430  95.00
 14 Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 A  331244 100.00
 15 Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B 2042510 105.00
 16 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 A  361971 110.00
 17 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A  416028 115.00
 18 Langrová Anna            TJ Slavia Hradec Krá SHK9753 B  331166 120.00
 19 Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B    8671 125.00
 20 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 B  231929 130.00
 21 Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 B  331783 135.00
 22 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A 1398998 140.00
 23 Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B 2035163 145.00
 24 Kameníková Andrea        Jiskra Nový Bor      BOR9751 B    8435 150.00
 25 Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 A   51537 155.00
 26 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A  246808 160.00

Startovka kategorie: D18B        5.8km  215m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           53.00
  2 Vakant                                                           58.00
  3 Štičková Anna            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9650 A  253131  63.00
  4 Gotvaldová Dominika      Jiskra Nový Bor      BOR9551 A    8443  68.00
  5 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  73.00
  6 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B  410734  78.00
  7 Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A  220400  83.00
  8 Tichá Tereza             SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A  995864  88.00
  9 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B  331098  93.00
 10 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985  98.00
 11 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 A    8213 103.00
 12 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645 108.00
 13 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9455 B  410728 113.00

Startovka kategorie: D20B        6.5km  255m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          114.00
  2 Vakant                                                          119.00
  3 Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B  416846 124.00
  4 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B  515474 129.00
  5 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A  995878 134.00
  6 Ducháčková Kateřina      SK Studenec          STH9356 C  416278 139.00
  7 Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9251 C  301402 144.00
  8 Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 A  232496 149.00
  9 Kopecká Eliška           Magnus Orienteering  ASU9299 C    9022 154.00
 10 Hermannová Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9251 C  232132 159.00
 11 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767 164.00
 12 Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B  219247 169.00

Startovka kategorie: D21A        7.9km  410m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639  22.00
  2 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R   51798  27.00
  3 Vakant                                                           32.00
  4 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R  995814  37.00
  5 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  42.00
  6 Vítková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK8055 C    9448  47.00
  7 Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A  515039  52.00
  8 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 R  515185  57.00
  9 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815  62.00
 10 Křížová Vendula          OK Sparta Praha      SCP8355 C   51563  67.00
 11 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 C  301408  72.00
 12 Hostomská Jitka          SK Praga             PGP8056 C  515056  77.00
 13 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  82.00
 14 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  87.00
 15 Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C  434803  92.00
 16 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809  97.00
 17 Folbrechtová Šárka       Jiskra Nový Bor      BOR9051 R    8479 102.00
 18 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 C  416004 107.00
 19 Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C   52166 112.00
 20 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  896973 117.00
 21 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 R  515421 122.00
 22 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E  995832 127.00
 23 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010 132.00
 24 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482 137.00
 25 Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 C  981834 142.00
 26 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688 147.00
 27 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416 152.00
 28 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R 2025334 157.00
 29 Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C    9699 162.00

Startovka kategorie: D21B        6.9km  305m 17k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           32.00
  2 Vakant                                                           37.00
  3 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  42.00
  4 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364  47.00
  5 Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C   51759  52.00
  6 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180  57.00
  7 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A   53009  62.00
  8 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  67.00
  9 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C   53556  72.00
 10 Tereza Purschová         KOB Baník Sokolov    BSO8156 C  301405  77.00
 11 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623  82.00
 12 Pokorná Magdaléna        SK Praga             PGP7562 C   51638  87.00
 13 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  92.00
 14 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A 2011864  97.00
 15 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598 102.00
 16 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496 107.00
 17 Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C  416316 112.00
 18 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A   51633 117.00
 19 Sedláčková Oldřiška      Jiskra Nový Bor      BOR8752 C   51473 122.00
 20 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339 127.00
 21 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658 132.00
 22 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248 137.00
 23 Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 A  502088 142.00
 24 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834 147.00
 25 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126 152.00
 26 Janečková Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594 157.00
 27 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov / MTBO TUR7850 C    8206 162.00
 28 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952 167.00

Startovka kategorie: D21C        5.9km  235m 15k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            4.00
  2 Vakant                                                            9.00
  3 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503  14.00
  4 Šimková Markéta          VSK Přírodověda      PVP7751 C  416325  19.00
  5 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281  24.00
  6 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640  29.00
  7 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377  34.00
  8 Chaloupková Marie        OOB Slavia Praha     SLP8151 C  410377  39.00
  9 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C   53452  44.00

Startovka kategorie: D35B        6.5km  270m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00
  2 Vakant                                                           13.00
  3 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  18.00
  4 Čivrná Karolína          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7355 C  886273  23.00
  5 Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C  301616  28.00
  6 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  33.00
  7 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  38.00
  8 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  43.00
  9 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955  48.00
 10 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  53.00
 11 Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C  981813  58.00
 12 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  63.00
 13 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  68.00
 14 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  73.00
 15 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303  78.00
 16 Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C   51411  83.00
 17 Pelcová Pavla            OOB TJ ČZ Strakonice CST7454 C    7749  88.00
 18 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270  93.00
 19 Nechanická Daniela       OS Nové Město n. M.  OSN7557 C   51975  98.00
 20 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310 103.00
 21 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 108.00
 22 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 113.00

Startovka kategorie: D40B        5.6km  200m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  47.00
  2 Vakant                                                           51.00
  3 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  55.00
  4 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C  980334  59.00
  5 Linková Iva              OOB TJ Turnov / MTBO TUR6850 C   51809  63.00
  6 Fenclová Markéta         OK Lokomotiva Pardub LPU7155 C    9650  67.00
  7 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C   51278  71.00
  8 Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C   51494  75.00
  9 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  79.00
 10 Kamenická Lenka          OS Nové Město n. M.  OSN6955 C   51969  83.00
 11 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  87.00
 12 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  91.00
 13 Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114  95.00
 14 Šrámková Iva             VŠSK MFF UK Praha    MFP7251 C 2035141  99.00
 15 Čiháková Lenka           OOS TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387 103.00
 16 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744 107.00
 17 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258 111.00
 18 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641 115.00
 19 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 119.00
 20 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256 123.00
 21 Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C  361912 127.00
 22 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567 131.00
 23 Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C   53167 135.00
 24 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 139.00
 25 Komersová Jana           OOS TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265 143.00
 26 Douchová Jaroslava       TJ START Náchod      SNA7155 C    9606 147.00
 27 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C 2011857 151.00
 28 Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C  232510 155.00
 29 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222 159.00
 30 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639 163.00
 31 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C 2035702 167.00
 32 Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C  438601 171.00
 33 Vakant                                                          175.00
 34 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647 179.00
 35 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397 183.00

Startovka kategorie: D45B        5.1km  155m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           23.00
  2 Vakant                                                           28.00
  3 Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735  33.00
  4 Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C  307416  38.00
  5 Wurzelová Dana           OS Nové Město n. M.  OSN6654 C   52145  43.00
  6 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 2017662  48.00
  7 Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C  331089  53.00
  8 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972  58.00
  9 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  63.00
 10 Justová Jana             OK 99 Hradec Králové PHK6153 C  207818  68.00
 11 Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C  236486  73.00
 12 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  78.00
 13 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275  83.00
 14 Kovaříčková Darja        OOB TJ Sokol Křemže  KRE6352 C   51414  88.00
 15 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  93.00
 16 Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C  416118  98.00
 17 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261 103.00
 18 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806 108.00
 19 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 113.00
 20 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 118.00
 21 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966 123.00
 22 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 128.00
 23 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389 133.00
 24 Troupová Vladěna         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6351 C   51412 138.00
 25 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925 143.00
 26 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 148.00
 27 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 153.00
 28 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 158.00
 29 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C  434580 163.00
 30 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358 168.00
 31 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 173.00
 32 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939 178.00

Startovka kategorie: D50B        4.6km  115m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           47.00
  2 Vakant                                                           52.00
  3 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184  57.00
  4 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  62.00
  5 Sombotová Alena          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6151 C    9769  67.00
  6 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  72.00
  7 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900  77.00
  8 Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6050 C    7255  82.00
  9 Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691  87.00
 10 Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C  502090  92.00
 11 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429  97.00
 12 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643 102.00
 13 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954 107.00
 14 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C  886256 112.00
 15 Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C  303948 117.00
 16 Havlíčková Jindra        OOS TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259 122.00
 17 Jedličková Zdena         Jiskra Nový Bor      BOR6250 C    8467 127.00
 18 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365 132.00
 19 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 137.00
 20 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C  232618 142.00
 21 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862 147.00

Startovka kategorie: D55B        4.0km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00
  2 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398   8.00
  3 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov / MTBO TUR5650 C    8208  13.00
  4 Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C    9688  18.00
  5 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  23.00
  6 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  28.00
  7 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  33.00
  8 Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C   52226  38.00
  9 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C    9690  43.00
 10 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742  48.00
 11 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884  53.00
 12 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  58.00
 13 Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C   53520  63.00
 14 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  68.00
 15 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  73.00
 16 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  78.00
 17 Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C   53725  83.00
 18 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  88.00
 19 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  93.00
 20 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  98.00
 21 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 103.00
 22 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760 108.00
 23 Žemličková Jindra        OOB SK Chrast        CHT5751 C   51957 113.00

Startovka kategorie: D60B        3.9km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           30.00
  2 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100  35.00
  3 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  40.00
  4 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  45.00
  5 Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C   53597  50.00
  6 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  55.00
  7 Omová Jana               OOB TJ Turnov / MTBO TUR5150 C 2025351  60.00

Startovka kategorie: D65B        3.5km   85m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           77.00
  2 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  82.00
  3 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  87.00
  4 Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C   51639  92.00
  5 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  97.00
  6 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421 102.00
  7 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955 107.00
  8 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096 112.00
  9 Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C   51612 117.00
 10 Langrová Marie           Jiskra Nový Bor      BOR3750 C    8542 122.00
 11 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152 127.00

Startovka kategorie: H10C        2.4km   20m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           69.00
  2 Pelc Matyáš              OOB TJ ČZ Strakonice CST0401 C  436432  73.00
  3 Šrámek Jaromír           VŠSK MFF UK Praha    MFP0303 C 2031371  77.00
  4 Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C  897393  81.00
  5 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211  85.00
  6 Nechanický Jan           OS Nové Město n. M.  OSN0200 C  436433  89.00
  7 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  425596  93.00
  8 Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C 2042515  97.00
  9 Fencl Jáchym             OK Lokomotiva Pardub LPU0301 C  426318 101.00
 10 Hojný Jáchym             SJH Jindřichův Hrade SJH0301 C  443104 105.00
 11 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C  436446 109.00
 12 Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C    9877 113.00
 13 Škácha Vít               OOB Slavia Praha     SLP0301 C   51366 117.00
 14 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785 121.00
 15 Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C  515410 125.00

Startovka kategorie: H12C        3.5km   25m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            9.00
  2 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C    9884  13.00
  3 Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B  436942  17.00
  4 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852  21.00
  5 Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C  888609  25.00
  6 Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C 2025357  29.00
  7 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C  336743  33.00
  8 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 B   51203  37.00
  9 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889  41.00
 10 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B 2042514  45.00
 11 Mareš Vít                Jiskra Nový Bor      BOR0000 B    4370  49.00
 12 Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 B  361902  53.00
 13 Pavlovec Dan             Jiskra Nový Bor      BOR0001 B    4372  57.00
 14 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B   51745  61.00

Startovka kategorie: H14B        5.7km  185m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            5.00
  2 Kohout Matyáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9802 C 2031366   9.00
  3 Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801 B  331229  13.00
  4 Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B   49896  17.00
  5 Soudek Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9909 C 2025378  21.00
  6 Švec Martin              OOB SK Chrast        CHT9902 B   53199  25.00
  7 Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B  207856  29.00
  8 Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C   51495  33.00
  9 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A  897357  37.00
 10 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325  41.00
 11 Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 B    4290  45.00
 12 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 B  425561  49.00
 13 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B    4742  53.00
 14 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A  416029  57.00
 15 Višňa Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP9904 B  980343  61.00
 16 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B  232608  65.00
 17 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B  207870  69.00
 18 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 B   51207  73.00
 19 Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 B  889292  77.00
 20 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 B    9660  81.00
 21 Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B  361919  85.00
 22 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674  89.00
 23 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C  232534  93.00
 24 Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 B  428285  97.00
 25 Birnbaum Adam            Jiskra Nový Bor      BOR9802 B    4378 101.00
 26 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B  416343 105.00
 27 Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 B         109.00
 28 Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B   52969 113.00
 29 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A  981828 117.00
 30 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634 121.00
 31 Ryba David               TJ Slavia Hradec Krá SHK9902 B  426330 125.00
 32 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B  425543 129.00
 33 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503 133.00
 34 Pučan Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9908 B 2032194 137.00
 35 Ullrich Jakub            Jiskra Nový Bor      BOR9900 B    4359 141.00
 36 Švec Petr                OOB SK Chrast        CHT9901 B   53175 145.00
 37 Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C   52893 149.00
 38 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B 2025354 153.00
 39 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B  888614 157.00
 40 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B 2025366 161.00
 41 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 B  682083 165.00
 42 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B  361923 169.00
 43 Vakant                                                          173.00

Startovka kategorie: H16B        6.6km  305m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           51.00
  2 Vakant                                                           55.00
  3 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B    7786  59.00
  4 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A    4743  63.00
  5 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A  253124  67.00
  6 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A  232245  71.00
  7 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B  416289  75.00
  8 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769  79.00
  9 Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B  331087  83.00
 10 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996  87.00
 11 Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 B  336768  91.00
 12 Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A   52624  95.00
 13 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B    7768  99.00
 14 Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 B  232611 103.00
 15 Bořil Jan                OS Nové Město n. M.  OSN9700 A  232250 107.00
 16 Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 C  232505 111.00
 17 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B  442871 115.00
 18 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C  361959 119.00
 19 Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 B  425577 123.00
 20 Sedláček Daniel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9701 C  405973 127.00
 21 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705 131.00
 22 Nechuta David            UNITOP SKP Žďár nad  PZR9701 B  232891 135.00
 23 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629 139.00
 24 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A    4239 143.00
 25 Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B  420426 147.00
 26 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526 151.00
 27 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572 155.00
 28 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156 159.00
 29 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 163.00
 30 Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 B  442844 167.00
 31 Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B  426320 171.00
 32 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A  436960 175.00
 33 Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B  301505 179.00

Startovka kategorie: H18B        7.9km  340m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           74.00
  2 Vakant                                                           79.00
  3 Knepr Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9401 B  236997  84.00
  4 Pavlovec Jan             Jiskra Nový Bor      BOR9503 A  887936  89.00
  5 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  94.00
  6 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 B   51475  99.00
  7 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512 104.00
  8 Kamenický Jeroným        OS Nové Město n. M.  OSN9549 A  551995 109.00
  9 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157 114.00
 10 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A  981801 119.00
 11 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B  995812 124.00
 12 Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B  682090 129.00
 13 Basler Ondřej            Oddíl OB Kotlářka    DKP9400 B         134.00
 14 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B  207824 139.00
 15 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 B    9560 144.00
 16 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A  887928 149.00
 17 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426 154.00
 18 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B  330671 159.00
 19 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A 2025344 164.00
 20 Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 A  515487 169.00
 21 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983 174.00

Startovka kategorie: H20B       10.2km  440m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          111.00
  2 Vakant                                                          116.00
  3 Průcha Pavel             Jiskra Nový Bor      BOR9304 B 1993526 121.00
  4 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B  207839 126.00
  5 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626 131.00
  6 Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C  410392 136.00
  7 Kamenický Tobiáš         OS Nové Město n. M.  OSN9339 A   51993 141.00
  8 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 B    9575 146.00
  9 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362 151.00
 10 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 A  207825 156.00
 11 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101 161.00
 12 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  899179 166.00
 13 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B    9876 171.00
 14 Lomič Šimon              Jiskra Nový Bor      BOR9303 B    8456 176.00

Startovka kategorie: H21A       13.5km  710m 27k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C   51797  30.00
  2 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298  33.00
  3 Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C    9694  36.00
  4 Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 C  303927  39.00
  5 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  42.00
  6 Kolařík Tomáš            Jiskra Nový Bor      BOR7809 R 1302816  45.00
  7 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  48.00
  8 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  51.00
  9 Macek Martin             TJ START Náchod      SNA7106 C    9390  54.00
 10 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105  57.00
 11 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  60.00
 12 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  63.00
 13 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  66.00
 14 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C  515142  69.00
 15 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199  72.00
 16 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  515475  75.00
 17 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  78.00
 18 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265  81.00
 19 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C 2025363  84.00
 20 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 C  995852  87.00
 21 Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C  426373  90.00
 22 Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C    9700  93.00
 23 Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R 1301635  96.00
 24 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  99.00
 25 Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C   51263 102.00
 26 Mareš Martin             Jiskra Nový Bor      BOR6501 C    8487 105.00
 27 Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C  886714 108.00
 28 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 111.00
 29 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C    9693 114.00
 30 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 117.00
 31 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872 120.00
 32 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 123.00
 33 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R  887941 126.00
 34 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R  888645 129.00
 35 Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C   51637 132.00
 36 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov / MTBO TUR9002 C  410746 135.00
 37 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705 138.00
 38 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154 141.00
 39 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C   52106 144.00
 40 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545 147.00
 41 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R  887920 150.00
 42 Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626 153.00
 43 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 1969696 156.00
 44 Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C 2027924 159.00
 45 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C 2025343 162.00
 46 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746 165.00
 47 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 168.00
 48 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000 171.00
 49 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R  995838 174.00
 50 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132 177.00
 51 Chloupek Adam            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9300    995849 180.00

Startovka kategorie: H21B       12.3km  565m 24k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615   6.00
  2 Vakant                                                           10.00
  3 Šafařík Ivo              OOB TJ ČZ Strakonice CST7401 C  434828  14.00
  4 Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C   51614  18.00
  5 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  22.00
  6 Novák Daniel             Jiskra Nový Bor      BOR8702 C  887924  26.00
  7 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493  30.00
  8 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561  34.00
  9 Skřivánek Marcel         Oddíl orientačního s JPV7713 C   52592  38.00
 10 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230  42.00
 11 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  46.00
 12 Klimeš Petr              OOB TJ Sokol Křemže  KRE7701 C  428715  50.00
 13 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290  54.00
 14 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234  58.00
 15 Hulec Jakub              OOB TJ Kašperské Hor KSH8401 C   53726  62.00
 16 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  66.00
 17 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  70.00
 18 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  74.00
 19 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  78.00
 20 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  82.00
 21 Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C   52109  86.00
 22 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C   51287  90.00
 23 Hladílek Jan             UNITOP SKP Žďár nad  PZR8814 C   49824  94.00
 24 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  98.00
 25 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325 102.00
 26 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C  416140 106.00
 27 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C  981815 110.00
 28 Lepšík Petr              Jiskra Nový Bor      BOR8202 C    8508 114.00
 29 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C  515114 118.00
 30 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672 122.00
 31 Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C 2035709 126.00
 32 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C   51151 130.00
 33 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168 134.00
 34 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289 138.00

Startovka kategorie: H21C       11.2km  545m 21k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           70.00
  2 Besta Lukáš              OOS TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945  75.00
  3 Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800  80.00
  4 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  85.00
  5 Kohl Ondřej              SKOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C  301370  90.00
  6 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  95.00
  7 Kořínek Tomáš            Jiskra Nový Bor      BOR9007 C    7761 100.00
  8 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C   51566 105.00
  9 Karvánek Matouš          Jiskra Nový Bor      BOR9006 C   52902 110.00
 10 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C  202720 115.00
 11 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  443064 120.00
 12 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598 125.00
 13 Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C         130.00
 14 Šákr Vít                 Jiskra Nový Bor      BOR9301 A 2032136 135.00
 15 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563 140.00
 16 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  981817 145.00
 17 Vakant                                                          150.00
 18 Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C   49631 155.00

Startovka kategorie: H35B        8.6km  450m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           20.00
  2 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854  25.00
  3 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  30.00
  4 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  35.00
  5 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581  40.00
  6 Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 C   53272  45.00
  7 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  50.00
  8 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  55.00
  9 Vakant                                                           60.00
 10 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840  65.00
 11 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C 1111550  70.00
 12 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  75.00
 13 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  80.00
 14 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C 1302798  85.00
 15 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  90.00
 16 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  95.00

Startovka kategorie: H40B        7.9km  385m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           14.00
  2 Vakant                                                           19.00
  3 Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C  331598  24.00
  4 Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C  237546  29.00
  5 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  34.00
  6 Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C   51140  39.00
  7 Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C  515060  44.00
  8 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243  49.00
  9 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965  54.00
 10 Levý Tomáš               OB TJ Sokol Žamberk  ZAM6801 C  331587  59.00
 11 Nechanický Pavel         OS Nové Město n. M.  OSN7209 C   51972  64.00
 12 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C  886260  69.00
 13 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  74.00
 14 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C  301646  79.00
 15 Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C  301479  84.00
 16 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502  89.00
 17 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  94.00
 18 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C   51632  99.00
 19 Šrámek Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP6905 C 2035144 104.00
 20 Mikeš Roman              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7002 C  434815 109.00
 21 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760 114.00

Startovka kategorie: H45B        7.0km  345m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00
  2 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587   7.00
  3 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  11.00
  4 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  15.00
  5 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044  19.00
  6 Krejčí Jaroslav          Jiskra Nový Bor      BOR6302 C    8512  23.00
  7 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971  27.00
  8 Imlauf Martin            TJ START Náchod      SNA6301 C    9629  31.00
  9 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632  35.00
 10 Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C    9967  39.00
 11 Fencl Jiří               KOB Pardubice        PPU6301 C    9649  43.00
 12 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687  47.00
 13 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  51.00
 14 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C    8260  55.00
 15 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  59.00
 16 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929  63.00
 17 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  67.00
 18 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  71.00
 19 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  75.00
 20 Vychodil Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK6301 C   51182  79.00
 21 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  83.00
 22 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  87.00
 23 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  91.00
 24 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231  95.00
 25 Pavlovec Petr            Jiskra Nový Bor      BOR6303 C  219203  99.00
 26 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C 2020717 103.00
 27 Justa Jaromír            OK 99 Hradec Králové PHK6101 C    9373 107.00
 28 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 111.00
 29 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270 115.00
 30 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153 119.00
 31 Karvánek Petr            Jiskra Nový Bor      BOR6600 C    8485 123.00
 32 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276 127.00
 33 Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C    4644 131.00
 34 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455 135.00
 35 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258 139.00
 36 Doškář Boris             Jiskra Nový Bor      BOR6400 C    8490 143.00
 37 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 147.00
 38 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650 151.00
 39 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301 C    9005 155.00
 40 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374 159.00
 41 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C  682118 163.00
 42 Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C   49818 167.00
 43 Jirásek Stanislav        TJ Slavia Hradec Krá SHK6501 C    9850 171.00
 44 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 175.00
 45 Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306 C  995887 179.00
 46 Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C  410744 183.00
 47 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873 187.00
 48 Vakant                                                          191.00

Startovka kategorie: H50B        5.9km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            4.00
  2 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C  336720   8.00
  3 Bořil Petr               OS Nové Město n. M.  OSN6207 C    6607  12.00
  4 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  16.00
  5 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  20.00
  6 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  24.00
  7 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406  28.00
  8 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871  32.00
  9 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  36.00
 10 Sombota Jiří             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU5901 C    9772  40.00
 11 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147  44.00
 12 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov / MTBO TUR5501 C   51816  48.00
 13 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  52.00
 14 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  56.00
 15 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  60.00
 16 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  64.00
 17 Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C    8270  68.00
 18 Wurzel Břetislav         OS Nové Město n. M.  OSN6005 C   52146  72.00
 19 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115  76.00
 20 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  80.00
 21 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762  84.00
 22 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  88.00
 23 Dikoš Pavel              Jiskra Nový Bor      BOR6003 C   50000  92.00
 24 Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  96.00
 25 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103 100.00
 26 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080 104.00
 27 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277 108.00
 28 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014 112.00
 29 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837 116.00
 30 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041 120.00
 31 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C   51673 124.00
 32 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov / MTBO TUR5803 C    8220 128.00
 33 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 132.00
 34 Vakant                                                          136.00

Startovka kategorie: H55B        5.3km  155m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            6.00
  2 Vakant                                                           11.00
  3 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  16.00
  4 Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C   53728  21.00
  5 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  26.00
  6 Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5500 C    7227  31.00
  7 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  36.00
  8 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833  41.00
  9 Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  46.00
 10 Žemlička Zbyněk          OOB SK Chrast        CHT5501 C   51955  51.00
 11 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  56.00
 12 JUN Drahomír             OOS TJ Sokol Kostele KNC5501 C   52255  61.00
 13 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C  219273  66.00
 14 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  71.00
 15 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C    9354  76.00
 16 Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C  436401  81.00
 17 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  86.00
 18 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  91.00
 19 Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C    8643  96.00
 20 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324 101.00
 21 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234 106.00
 22 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709 111.00
 23 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255 116.00
 24 Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C   52759 121.00
 25 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973 126.00
 26 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797 131.00
 27 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328 136.00
 28 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900 141.00
 29 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301 146.00
 30 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443 151.00

Startovka kategorie: H60B        4.4km  140m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           16.00
  2 Vakant                                                           20.00
  3 Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C    8674  24.00
  4 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  28.00
  5 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  32.00
  6 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730  36.00
  7 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C    9686  40.00
  8 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  44.00
  9 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  48.00
 10 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  52.00
 11 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217  56.00
 12 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  60.00
 13 Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C    9777  64.00
 14 Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C    8806  68.00
 15 Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C    9778  72.00
 16 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  76.00
 17 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  80.00
 18 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261  84.00
 19 Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C    9687  88.00
 20 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  92.00
 21 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343  96.00
 22 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 100.00
 23 Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C  331213 104.00
 24 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR4801 C    8351 108.00
 25 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001 112.00
 26 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913 116.00
 27 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283 120.00
 28 Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     GE15200 C  336118 124.00
 29 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 128.00
 30 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155 132.00
 31 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257 136.00
 32 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C    8221 140.00
 33 Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C    4214 144.00
 34 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199 148.00
 35 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C   51863 152.00

Startovka kategorie: H65B        4.1km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           37.00
  2 Vakant                                                           42.00
  3 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  47.00
  4 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800  52.00
  5 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  57.00
  6 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  62.00
  7 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  67.00
  8 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  72.00
  9 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  77.00
 10 Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C   51640  82.00
 11 Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C   49847  87.00
 12 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741  92.00
 13 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  97.00
 14 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611 102.00
 15 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 107.00
 16 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204 112.00
 17 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554 117.00
 18 Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C  301171 122.00
 19 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 127.00
 20 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890 132.00
 21 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 137.00

Startovka kategorie: H70B        3.9km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           80.00
  2 Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C    9823  85.00
  3 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  90.00
  4 Beránek Miroslav         Jiskra Nový Bor      BOR3900 C    4131  95.00
  5 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103 100.00
  6 Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C  410733 105.00
  7 Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C  420425 110.00
  8 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C  301345 115.00
  9 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422 120.00
 10 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700 125.00
 11 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102 130.00
 12 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763 135.00
 13 Kalivoda Vladimír        OOS TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260 140.00

Startovka kategorie: H75B        3.5km   85m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           22.00
  2 Mašek Pavel              Jiskra Nový Bor      BOR3602 C    8544  27.00
  3 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404  32.00
  4 Křtěnský Jaroslav        Jiskra Nový Bor      BOR3600 C    4132  37.00
  5 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8978  42.00
  6 Langr Jan                Jiskra Nový Bor      BOR3601 C    8541  47.00
  7 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  52.00

Startovka kategorie: T1          3.7km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C  425599  65.00
  2 Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061  70.00
  3 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201  75.00
  4 Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK9900 C    9824  80.00
  5 Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C  425571  85.00
  6 Kavalírová Zuzana        OK 99 Hradec Králové PHK6950 C  203572  90.00
  7 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C   52906  95.00
  8 Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354 C  425562 100.00
  9 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C   53636 105.00
 10 Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C  232975 110.00
 11 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C  331655 115.00
 12 Mikešová Simona          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7453 C  434819 120.00
 13 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C   53221 125.00
 14 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158 130.00
 15 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C    8126 135.00
 16 Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C    9819 140.00
 17 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609 145.00
 18 Vakant                                                          150.00

Startovka kategorie: T2          5.9km  250m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256  49.00
  2 Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C  416285  54.00
  3 Dytrych Martin           SK LOB Nová Paka     NPA8501 C    9701  59.00
  4 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359  64.00
  5 Sládečková Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP7455 C  448937  69.00
  6 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C          74.00
  7 Vaňoučková Věra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7979    790514  79.00
  8 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349  84.00
  9 Souček Tomáš             Neregistrovaní       NER          9468  89.00
 10 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C    9556  94.00
 11 Lipina Lukáš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU        416282  99.00