Liga hradeckých škol

Skončila Liga hradeckých škol v OB 2017/18

Martina Hepnerová | 24.5.2018

Máme za sebou další ročník Ligy hradeckých škol. V celkovém hodnocení přesvědčivě zvítězila ZŠ M. Horákové. Na druhém místě skončila ZŠ Štefcova, o bod zpět byla třetí ZŠ Štefánikova. Fotky z posledního závodu najdete zde. 23. května jsme zároveň uspořádali krajské kolo Přeboru škol. Postup do celostátního finále si v mladší i starší kategorii vyběhli žáci Biskupského gymnázia HK a Gymnázia Vrchlabí. Finále se bude konat 6. června v Pardubicích, stránky závodu jsou zde. Všichni účastníci včerejšího závodu byli spolu s veřejností započítáni do celosvětové akce World Orienteering Day. Celkově vás v Hradci Králové běželo 298 na školním závodě a kolem 120 na labyrintu a tratích v lese. Naviděnou v září při dalším ročníku. Ztráty a nálezy: Našla se dívčí fialová softshellová bunda Head, vel. 140-146. Majitelko, přihlas se na tel. 775666292.