Průběžné výsledky
KLOKAN KROS - 21. ročník

1.kolo krosu Zimní hradubické ligy 2016-2017

Klokan



Datum		: neděle 27.11.2016
Pořadatel	: Klokani z Hradce
Místo		: altánek na Dubince
Počet běžců	: 245 

KLOKANKROS 2016 - Výsledky s mezičasy
KLOKANKROS 2016ne 27. 11. 2016 11:49
Výsledky s mezičasyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
HE (22)11,0 km4 K
místoJménoČasZtráta
1(100)2(100)3(100)4(100)Cíl
 
1Losman Petr41:120:009:1919:2628:4238:1341:12
PHK OK 99 Hradec Králové9:1910:079:169:312:59
1Štancl Daniel41:120:008:5418:4728:0938:1041:12
KUO KOB Ústí nad Orlicí8:549:539:2210:013:02
3Remeš Petr41:16+0:049:0018:5628:2038:1441:16
SHK OK Slavia Hradec Králové9:009:569:249:543:02
4Hepner David41:25+0:139:1019:1328:2538:2241:25
SHK OK Slavia Hradec Králové9:1010:039:129:573:03
5Rusin ml. Jan43:25+2:139:3620:0629:5740:2043:25
LPU OK Lokomotiva Pardubice9:3610:309:5110:233:05
6Vodička Oldřich44:06+2:549:3420:0130:1140:5644:06
LPU OK Lokomotiva Pardubice9:3410:2710:1010:453:10
7Lán Filip44:14+3:0210:1120:4730:4041:0044:14
SHK OK Slavia Hradec Králové10:1110:369:5310:203:14
8Balcar Aleš44:29+3:179:5320:4530:4741:1844:29
PHK OK 99 Hradec Králové9:5310:5210:0210:313:11
9Mašata Matěj44:45+3:339:5620:3030:3341:1844:45
PHK OK 99 Hradec Králové9:5610:3410:0310:453:27
10Zelenka Tomáš45:41+4:299:4520:4131:1142:1945:41
PHK OK 99 Hradec Králové9:4510:5610:3011:083:22
11Novotný Milan45:44+4:329:5220:4631:1042:1945:44
PHK OK 99 Hradec Králové9:5210:5410:2411:093:25
12Mašata Roman46:05+4:539:5220:4631:2142:4146:05
PHK OK 99 Hradec Králové9:5210:5410:3511:203:24
13Weiner Jakub47:05+5:5310:1321:2231:5943:2947:05
SHK OK Slavia Hradec Králové10:1311:0910:3711:303:36
14Urban Radek47:07+5:5510:1821:1831:5343:2947:07
UHK HK10:1811:0010:3511:363:38
15Doucha Jiří47:10+5:5810:2821:5732:3543:4647:10
SNA TJ START Náchod10:2811:2910:3811:113:24
16Hausvater Karel47:38+6:2610:5122:2032:5344:1347:38
SHK OK Slavia Hradec Králové10:5111:2910:3311:203:25
17Veselý Ondřej47:45+6:3310:3021:5532:4444:3147:45
PHK OK 99 Hradec Králové10:3011:2510:4911:473:14
18Ďoubal Jan47:56+6:4410:1621:4132:4144:2847:56
DOB KOB Dobruška10:1611:2511:0011:473:28
19Černý Michal48:06+6:5410:1621:5132:4144:2948:06
PHK OK 99 Hradec Králové10:1611:3510:5011:483:37
20Vávra Jaroslav50:24+9:1210:5122:5834:2446:3650:24
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:5112:0711:2612:123:48
21Čihák Petr52:43+11:3111:2624:0436:0648:4952:43
HOR TJ Jiskra Hořice11:2612:3812:0212:433:54
22Šabatka Jan56:32+15:2011:4325:2238:1352:2556:32
SHK OK Slavia Hradec Králové11:4313:3912:5114:124:07
 
 
 
DE (15)7,5 km2 K
místoJménoČasZtráta
1(100)2(100)Cíl
 
1Fenclová Marta29:280:009:3619:4829:28
LPU OK Lokomotiva Pardubice9:3610:129:40
2Metelková Táňa29:37+0:099:3119:5129:37
PHK OK 99 Hradec Králové9:3110:209:46
3Kulhavá Šárka33:20+3:5210:4422:3633:20
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:4411:5210:44
3Zvěřinová Martina33:20+3:5211:0622:3633:20
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:0611:3010:44
5Šístková Iveta33:37+4:0911:0722:5833:37
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:0711:5110:39
6Boková Ivana34:34+5:0610:4923:0534:34
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk10:4912:1611:29
7Kopecká Anna34:35+5:0711:0323:1734:35
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:0312:1411:18
8Mechlová Lenka34:52+5:2411:1423:3134:52
SHK OK Slavia Hradec Králové11:1412:1711:21
9Chmelařová Michaela34:59+5:3111:2223:3134:59
SHK OK Slavia Hradec Králové11:2212:0911:28
10Lánová Michaela36:39+7:1111:4924:3336:39
X X11:4912:4412:06
11Peterová Jana36:57+7:2911:4724:4736:57
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:4713:0012:10
12Waňková Martina37:32+8:0411:5925:1737:32
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:5913:1812:15
13Brožková Květa38:30+9:0212:0826:0038:30
KUO KOB Ústí nad Orlicí12:0813:5212:30
14Kulhavá Jarmila41:57+12:2913:5828:3741:57
SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.13:5814:3913:20
15Matušincová Lucie43:10+13:4212:5228:0043:10
PHK OK 99 Hradec Králové12:5215:0815:10
 
 
 
H (51)7,5 km2 K
místoJménoČasZtráta
1(100)2(100)Cíl
 
1Křivda Tomáš27:370:008:3718:2527:37
CHC K.O.B. Choceň8:379:489:12
2Gebrt Jan27:45+0:089:1218:4727:45
SHK OK Slavia Hradec Králové9:129:358:58
3Křivda Martin28:27+0:508:5118:5828:27
CHC K.O.B. Choceň8:5110:079:29
4Švadlena Pavel29:39+2:029:3020:0129:39
CHC K.O.B. Choceň9:3010:319:38
5Zvěřina Petr29:42+2:059:3019:4729:42
LPU OK Lokomotiva Pardubice9:3010:179:55
6Pek Daniel30:07+2:309:4420:1830:07
SHK OK Slavia Hradec Králové9:4410:349:49
7Mašata Metoděj30:27+2:5010:2620:4730:27
PHK OK 99 Hradec Králové10:2610:219:40
8Koblížek Kamil30:39+3:029:3820:2430:39
KUO KOB Ústí nad Orlicí9:3810:4610:15
9Jakeš Josef31:44+4:0710:0721:1531:44
TYN OOB SK Týniště nad Orlicí10:0711:0810:29
10Samek Tomáš31:45+4:0810:0221:1431:45
PHK OK 99 Hradec Králové10:0211:1210:31
11Václavek Jan32:02+4:2510:0821:2432:02
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:0811:1610:38
12Šabatka Zdeněk32:15+4:3810:2321:5532:15
PHK OK 99 Hradec Králové10:2311:3210:20
13Držka Štěpán32:20+4:4310:2221:4732:20
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:2211:2510:33
14Svoboda Ondřej32:32+4:5510:2521:5032:32
SHK OK Slavia Hradec Králové10:2511:2510:42
14Netuka Vojtěch32:32+4:5510:2022:0032:32
SHK OK Slavia Hradec Králové10:2011:4010:32
16Vávra ml. Martin32:48+5:1110:1722:0032:48
HOR TJ Jiskra Hořice10:1711:4310:48
17Froš Štěpán33:05+5:2810:2221:5633:05
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:2211:3411:09
18Brožek Tomáš33:59+6:2210:5022:5533:59
KUO KOB Ústí nad Orlicí10:5012:0511:04
19Gebrt Michal34:18+6:4110:5522:5634:18
SHK OK Slavia Hradec Králové10:5512:0111:22
20Rusin Jan34:27+6:5011:5223:3134:27
BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum11:5211:3910:56
21Fábera David34:29+6:5211:2223:2234:29
SHK OK Slavia Hradec Králové11:2212:0011:07
22Filičko Marek34:33+6:5611:1023:1134:33
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:1012:0111:22
23Fencl Petr35:09+7:3211:3223:4435:09
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:3212:1211:25
24Křivda Ivan35:11+7:3411:2023:3735:11
CHC K.O.B. Choceň11:2012:1711:34
25Holeček Petr35:12+7:3511:1323:3635:12
SHK OK Slavia Hradec Králové11:1312:2311:36
26Dubrovský Lukáš35:20+7:4311:2423:5235:20
SHK OK Slavia Hradec Králové11:2412:2811:28
27Lehár Adam35:24+7:4711:0323:3035:24
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:0312:2711:54
28Vávra st. Martin35:33+7:5610:5623:4135:33
HOR TJ Jiskra Hořice10:5612:4511:52
29Deml Tomáš35:42+8:0510:5323:3535:42
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:5312:4212:07
30Slovák Miroslav36:00+8:2311:3524:1136:00
SHK OK Slavia Hradec Králové11:3512:3611:49
31Chládek Josef36:02+8:2511:1623:5136:0235:47
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk11:1612:3512:11*100
32Pipek Ondřej36:10+8:3311:2724:2836:10
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:2713:0111:42
32Tichý Radomír36:10+8:3311:1524:1136:10
SHK OK Slavia Hradec Králové11:1512:5611:59
34Műller Kamil36:15+8:3811:3024:1836:15
VAM OOB Vamberk11:3012:4811:57
35Pipek Kamil36:40+9:0311:4324:3836:40
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:4312:5512:02
36Macek Ondřej36:43+9:0611:0824:2436:43
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:0813:1612:19
37Vališ Jan37:27+9:5011:3925:0137:27
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:3913:2212:26
38Kulhavý Josef38:41+11:0412:1625:5138:41
Vyb Vyb12:1613:3512:50
39Netuka Jan39:11+11:3412:1226:0439:11
SHK OK Slavia Hradec Králové12:1213:5213:07
40Vávra Radek39:13+11:3612:1326:0539:13
HOR TJ Jiskra Hořice12:1313:5213:08
41Kronika Miroslav39:39+12:0211:2825:2539:39
XHK HK11:2813:5714:14
42Gazdačko Milan40:22+12:4512:4027:0440:22
SHK OK Slavia Hradec Králové12:4014:2413:18
43Andrš Petr40:42+13:0512:2926:5340:42
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk12:2914:2413:49
44Daniel Šístek41:12+13:3513:2427:5041:12
scp OK Sparta Praha13:2414:2613:22
45Běhoun Pavel41:37+14:0013:2128:0041:37
PHK OK 99 Hradec Králové13:2114:3913:37
46Tužil Pavel41:56+14:1913:4028:2441:56
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:4014:4413:32
47Šišma Vojtěch42:46+15:0913:2028:3142:46
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:2015:1114:15
48Čermák Libor43:24+15:4713:5229:1943:24
PHK OK 99 Hradec Králové13:5215:2714:05
49Širůček Jaromír44:01+16:2414:0829:3744:01
SHK OK Slavia Hradec Králové14:0815:2914:24
50Zeman Jaroslav44:58+17:2113:1428:4944:58
DOB KOB Dobruška13:1415:3516:09
51Müller Robert46:03+18:2614:4231:2546:03
HK HK14:4216:4314:38
 
 
 
D (40)5,0 km1 K
místoJménoČasZtráta
1(100)Cíl
 
1Kochová Anna21:400:0010:2421:40
SJC Sportcentrum Jičín10:2411:16
2Kovářová Jana22:58+1:1810:4622:58
CET TJ Loko Česká Třebová10:4612:12
3Matějková Barbora23:29+1:4911:0923:29
SJC Sportcentrum Jičín11:0912:20
4Hepnerová Martina23:41+2:0111:0823:41
SHK OK Slavia Hradec Králové11:0812:33
4Róza Vejražková23:41+2:0111:1723:41
SJC Sportcentrum Jičín11:1712:24
6Malinová Apolena23:51+2:1111:2823:51
SHK OK Slavia Hradec Králové11:2812:23
7Thýnová Nikola24:00+2:2011:3324:00
SHK OK Slavia Hradec Králové11:3312:27
8Holečková Petra24:11+2:3111:3924:11
SHK OK Slavia Hradec Králové11:3912:32
9Křivdová Lenka24:20+2:4011:3424:20
CHC K.O.B. Choceň11:3412:46
10Kosová Michaela24:35+2:5511:5024:35
SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.11:5012:45
11Koberová Kateřina25:04+3:2411:4525:04
LPU OK Lokomotiva Pardubice11:4513:19
12Balcarová Jana25:07+3:2712:1625:07
PHK OK 99 Hradec Králové12:1612:51
13Hiršová Gabriela25:16+3:3612:0225:16
ZBM SK Žabovřesky Brno12:0213:14
14Brožková Lucie25:21+3:4112:0725:21
KUO KOB Ústí nad Orlicí12:0713:14
15Vojtíšková Viktorie25:50+4:1012:0525:50
LPU OK Lokomotiva Pardubice12:0513:45
16Thýnová Martina25:53+4:1312:0325:53
SHK OK Slavia Hradec Králové12:0313:50
17Čečková Martina25:57+4:1712:1925:57
SHK OK Slavia Hradec Králové12:1913:38
18Kodytková Denisa26:00+4:2012:0126:00
SHK OK Slavia Hradec Králové12:0113:59
19Waňková Dita26:12+4:3212:2926:12
LPU OK Lokomotiva Pardubice12:2913:43
20Ďoubalová Věra26:26+4:4612:3826:26
DOB KOB Dobruška12:3813:48
21Šišmová Hana26:36+4:5612:4626:36
TYN OOB SK Týniště nad Orlicí12:4613:50
22Myslivcová Lenka26:42+5:0212:5026:42
SHK OK Slavia Hradec Králové12:5013:52
23Kovářová Anna26:49+5:0913:0126:49
CET TJ Loko Česká Třebová13:0113:48
23Kroniková Štěpa26:49+5:0912:2726:49
SHK OK Slavia Hradec Králové12:2714:22
25Červená Adéla26:50+5:1012:2026:50
SHK OK Slavia Hradec Králové12:2014:30
26Kroniková Jana26:51+5:1112:5326:51
SHK OK Slavia Hradec Králové12:5313:58
27Rusinová Alena27:07+5:2712:5127:07
BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum12:5114:16
28Hájková Ludmila27:12+5:3213:0927:12
CET TJ Loko Česká Třebová13:0914:03
29Držková Berenika28:06+6:2612:5028:06
LPU OK Lokomotiva Pardubice12:5015:16
30Peterová Alena28:41+7:0113:4228:41
DOB KOB Dobruška13:4214:59
31Samková Renáta28:54+7:1413:3428:54
PHK OK 99 Hradec Králové13:3415:20
32Horáková Jindra28:55+7:1513:3728:55
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:3715:18
33Hrušová Dagmar29:10+7:3014:1329:10
X X14:1314:57
34Kubíčková Jana29:17+7:3713:2729:17
PHK OK 99 Hradec Králové13:2715:50
35Pušová Bára29:22+7:4213:3029:22
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:3015:52
36Šádková Lucie29:25+7:4513:4529:25
PHK OK 99 Hradec Králové13:4515:40
37Kokrdová Věra29:41+8:0114:0129:41
PHK OK 99 Hradec Králové14:0115:40
38Tužilová Štěpánka30:09+8:2914:3830:09
LPU OK Lokomotiva Pardubice14:3815:31
39Chrtková Kristýna30:30+8:5014:3030:30
LPU OK Lokomotiva Pardubice14:3016:00
40Vojtíšková Erika32:53+11:1315:0632:53
LPU OK Lokomotiva Pardubice15:0617:47
 
 
 
HK (23)5,0 km1 K
místoJménoČasZtráta
1(100)Cíl
 
1Metelka Ondřej20:180:009:5720:18
PHK OK 99 Hradec Králové9:5710:21
2Waněk Hubert20:52+0:349:5420:52
LPU OK Lokomotiva Pardubice9:5410:58
3Koreček Richard21:38+1:2011:0321:38
X X11:0310:35
4Švadlena Michal22:15+1:5710:2822:15
CHC K.O.B. Choceň10:2811:47
5Tesař Zdeněk22:17+1:5910:2622:17
SJC Sportcentrum Jičín10:2611:51
6Haas Filip22:24+2:0610:4422:24
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:4411:40
7Metelka Pavel22:26+2:0810:4422:26
PHK OK 99 Hradec Králové10:4411:42
8Rémiš Jaromír24:02+3:4411:3624:02
SHK OK Slavia Hradec Králové11:3612:26
9Kolář Šimon24:44+4:2611:0524:44
HOR TJ Jiskra Hořice11:0513:39
10Rusin Vojtěch24:59+4:4111:2324:59
BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum11:2313:36
11Nejman Marek25:12+4:5411:5025:12
PHK OK 99 Hradec Králové11:5013:22
12Kodytek Adam25:30+5:1211:5925:30
SHK OK Slavia Hradec Králové11:5913:31
12Tichý Lubomír25:30+5:1212:0725:30
SHK OK Slavia Hradec Králové12:0713:23
14Morávek Petr25:52+5:3411:4625:52
SHK OK Slavia Hradec Králové11:4614:06
15Dohnálek Tomáš26:17+5:5911:4126:17
SHK OK Slavia Hradec Králové11:4114:36
16Stanislav Kunt28:19+8:0112:5528:19
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk12:5515:24
17Cichý David29:00+8:4212:4029:00
PHK OK 99 Hradec Králové12:4016:20
18Faltejsek Pavel29:24+9:0613:4429:24
PHK OK 99 Hradec Králové13:4415:40
19Třasák Milan29:33+9:1514:1029:33
LPU OK Lokomotiva Pardubice14:1015:23
20Šišma Pavel29:38+9:2013:4429:38
TYN OOB SK Týniště nad Orlicí13:4415:54
21Puš Roman30:25+10:0714:0330:25
STH SK Studenec14:0316:22
22Vališ Jan31:16+10:5814:0431:16
LPU OK Lokomotiva Pardubice14:0417:12
23Andrš Milan32:18+12:0014:5832:18
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk14:5817:20
 
 
 
DK (25)3,5 km1 K
místoJménoČasZtráta
1(100)Cíl
 
1Metelková Michaela14:230:0010:4814:23
PHK OK 99 Hradec Králové10:483:35
2Čechová Iva16:00+1:3711:5416:00
XHK HK11:544:06
3Vávrová Vanda16:22+1:5912:2216:22
HOR TJ Jiskra Hořice12:224:00
4Vodičková Johana16:36+2:1312:3016:36
LPU OK Lokomotiva Pardubice12:304:06
5Machová Tereza17:36+3:1312:4717:36
HK HK12:474:49
6Machová Viktorie17:42+3:1913:2317:42
PHK OK 99 Hradec Králové13:234:19
7Haasová Renata17:47+3:2413:2517:47
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:254:22
8Haasová Klára18:00+3:3713:3818:00
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:384:22
9Morávková Barbora18:57+4:3414:2118:57
SHK OK Slavia Hradec Králové14:214:36
10Kuczerová Tereza18:58+4:3514:0618:58
PHK OK 99 Hradec Králové14:064:52
11Klimplová Zuzana19:00+4:3714:1319:00
LPU OK Lokomotiva Pardubice14:134:47
12Doudová Alžběta19:06+4:4314:1119:06
PHK OK 99 Hradec Králové14:114:55
13Brožková Tereza19:52+5:2914:4719:52
KUO KOB Ústí nad Orlicí14:475:05
14Navrátilová Anna19:53+5:3014:5319:53
SHK OK Slavia Hradec Králové14:535:00
15Kovaříková Daniela20:18+5:5515:1520:18
SJC Sportcentrum Jičín15:155:03
16Demlová Jitka20:22+5:5915:2320:22
LPU OK Lokomotiva Pardubice15:234:59
17Morávková Ludmila20:31+6:0815:1420:31
SHK OK Slavia Hradec Králové15:145:17
18Kubíčková Marcela20:51+6:2815:3420:51
PHK OK 99 Hradec Králové15:345:17
18Kmentová Lenka20:51+6:2815:3320:51
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk15:335:18
20Chabinová Jana21:34+7:1116:2121:34
SHK OK Slavia Hradec Králové16:215:13
21Šabatková Zdena22:49+8:2617:0122:49
SHK OK Slavia Hradec Králové17:015:48
22Hájková Lucie23:00+8:3717:1123:00
CET TJ Loko Česká Třebová17:115:49
23Remešová Alena23:07+8:4417:0823:07
DOB KOB Dobruška17:085:59
24Matušincová Anna25:13+10:5019:2125:13
PHK OK 99 Hradec Králové19:215:52
25Douchová Jaroslava30:16+15:5322:1830:16
SNA TJ START Náchod22:187:58
 
 
 
HN (20)3,5 km1 K
místoJménoČasZtráta
1(100)Cíl
 
1Chaloupský Jakub12:490:009:3312:49
PHK OK 99 Hradec Králové9:333:16
2Štichhauer Daniel14:26+1:3710:5214:26
LPU OK Lokomotiva Pardubice10:523:34
3Metelka Tomáš15:09+2:2011:2015:09
PHK OK 99 Hradec Králové11:203:49
4Holman Antonín15:50+3:0111:5915:50
HOR TJ Jiskra Hořice11:593:51
5Schneidewind Richard16:15+3:2612:1316:15
HOR TJ Jiskra Hořice12:134:02
6Čihák Jan16:38+3:4912:3016:38
HOR TJ Jiskra Hořice12:304:08
7Novotný Lukáš17:08+4:1912:5217:08
PHK OK 99 Hradec Králové12:524:16
8Kurka Jaroslav17:19+4:3012:5917:19
SHK OK Slavia Hradec Králové12:594:20
9Sádovský Jáchym18:01+5:1213:1318:01
LPU OK Lokomotiva Pardubice13:134:48
10Janků Štěpán18:17+5:2813:5318:17
SJC Sportcentrum Jičín13:534:24
11Horák Filip18:27+5:3813:4118:27
PHK OK 99 Hradec Králové13:414:46
12Filsak Rafael18:40+5:5114:1018:40
SJC Sportcentrum Jičín14:104:30
13Tesař Zdeněk19:26+6:3714:4319:26
SJC Sportcentrum Jičín14:434:43
14Hájek Dominik19:31+6:4214:5719:31
CET TJ Loko Česká Třebová14:574:34
15Kovář Radim19:41+6:5215:0519:41
CET TJ Loko Česká Třebová15:054:36
16Čermák Martin19:47+6:5814:5119:47
PHK OK 99 Hradec Králové14:514:56
17Kokrda Vojtěch20:43+7:5415:1420:43
PHK OK 99 Hradec Králové15:145:29
18Doucha Martin21:46+8:5716:1821:46
SNA TJ START Náchod16:185:28
19Doucha Tomáš21:49+9:0016:2521:49
SNA TJ START Náchod16:255:24
20Kokrda Adam26:26+13:370.0026:26
PHK OK 99 Hradec Králové26:26
 
 
 
Děti (49)1,0 km0 K
místoJménoČasZtráta
1
 
1Košková Martina3:540:00Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové3:54
3:54
2Štichhauer Adam3:55+0:01Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice3:55
3:55
3Netuková Anežka3:58+0:04Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové3:58
3:58
4Stanislav Kunt3:59+0:05Cíl
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk3:59
3:59
5Dusová Bára4:00+0:06Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:00
4:00
6Kurka Antonín4:05+0:11Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:05
4:05
7Pipková Karolína4:08+0:14Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice4:08
4:08
8Čečka Matěj4:09+0:15Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:09
4:09
9Havrdová Sheila4:10+0:16Cíl
SJC Sportcentrum Jičín4:10
4:10
10Matys Eda4:11+0:17Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:11
4:11
11Šatínský Filip4:13+0:19Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:13
4:13
12Vodičková Veronika4:15+0:21Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice4:15
4:15
12Vališ Vojtěch4:15+0:21Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice4:15
4:15
14Čečková Karolína4:18+0:24Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:18
4:18
15Beneda Vojtěch4:20+0:26Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:20
4:20
16Machačka Šimon4:27+0:33Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:27
4:27
17Šlambora Kryštof4:31+0:37Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:31
4:31
18Morávková Alžběta4:32+0:38Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:32
4:32
19Balcar Jiří4:35+0:41Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:35
4:35
20Spurná Veronika4:44+0:50Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:44
4:44
21Růžková Markéta4:47+0:53Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice4:47
4:47
21Machková Berenika4:47+0:53Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:47
4:47
21Kočí Miroslav4:47+0:53Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:47
4:47
24Fenclová Hana4:55+1:01Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice4:55
4:55
24Machačková Šárka4:55+1:01Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:55
4:55
26Brinkmanová Tereza4:57+1:03Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové4:57
4:57
27Lapáčková Anna5:02+1:08Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:02
5:02
28Kočí Antonín5:06+1:12Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:06
5:06
29Zikmundová Karla5:07+1:13Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:07
5:07
29Chabinová Veronika5:07+1:13Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:07
5:07
31Čečka Vojtěch5:08+1:14Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:08
5:08
32Čihák Matěj5:12+1:18Cíl
HOR TJ Jiskra Hořice5:12
5:12
33Matys Richard5:13+1:19Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:13
5:13
34Korečková Markéta5:15+1:21Cíl
X X5:15
5:15
35Matušinec Jakub5:17+1:23Cíl
PHK OK 99 Hradec Králové5:17
5:17
36Koreček Jakub5:18+1:24Cíl
X X5:18
5:18
36Svejštil Martin5:18+1:24Cíl
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk5:18
5:18
38Lhotský Lukáš5:25+1:31Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:25
5:25
39Hepnerová Tereza5:30+1:36Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové5:30
5:30
40Martin Kunt6:06+2:12Cíl
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk6:06
6:06
41Kotalová Tereza6:21+2:27Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové6:21
6:21
42Zvěřinová Nina6:37+2:43Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice6:37
6:37
43Horáková Eliška6:48+2:54Cíl
X X6:48
6:48
44Jedličková Lucie7:18+3:24Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové7:18
7:18
45Korecká Anna7:51+3:57Cíl
LPU OK Lokomotiva Pardubice7:51
7:51
46Jedlička Tom9:59+6:05Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové9:59
9:59
47Jedlička Ondra12:33+8:39Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové12:33
12:33
48Jedličková Michaela12:56+9:02Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové12:56
12:56
49Baláž Viktor18:27+14:33Cíl
SHK OK Slavia Hradec Králové18:27
18:27