Kalendář závodů 2017

2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
8.1.2017ZHL - Sprint PardubiceLPU1.1.2017výsledky seznam přihlášených
29.1.2017ZHL - OB HáječekSHK25.1.2017výsledky seznam přihlášených
12.2.2017ZHL - Vinice krosLPU8.2.2017výsledky seznam přihlášených
24.2.2017kemp SD - DeštnéSD SHK20.2.2017výsledky seznam přihlášených
26.2.2017ZHL - Brutus krosPHK22.2.2017výsledky seznam přihlášených
28.2.2017Registrace 2017!!CSOS20.2.2017výsledky seznam přihlášených
5.3.2017ZHL - Kuňka krosLPU1.3.2017výsledky seznam přihlášených
11.3.2017Jarní skályTUV3.3.2017výsledky seznam přihlášených
12.3.2017Tejpovačky 2017SHK12.3.2017výsledky seznam přihlášených
17.3.2017NOB Jarní Pohár - MichnovkaPHK10.3.2017výsledky seznam přihlášených
18.3.2017ČP Štafet - Újezd u PřeloučePHK10.3.2017výsledky seznam přihlášených
19.3.20171.VČP - Jarní pohár - Újezd u PřeloučePHK10.3.2017výsledky seznam přihlášených
25.3.20172.VČP - VeskáLPU18.3.2017výsledky seznam přihlášených
1.4.20173.VČP krátká trať - Slatina nad ZdobnicíSRK25.3.2017výsledky seznam přihlášených
1.4.20174.VČP sprint - Kostelec nad OrlicíVAM25.3.2017výsledky seznam přihlášených
8.4.2017MČR v nočním OB - RantířovSJI24.3.2017výsledky seznam přihlášených
8.4.20175.VČP - Kamenský DvůrSTH1.4.2017výsledky seznam přihlášených
9.4.2017ČP Štafet - RantířovSJI24.3.2017výsledky seznam přihlášených
14.4.2017Velikonoční soustředění 2017SHK23.3.2017výsledky seznam přihlášených
22.4.20176.VČP krátká - MistroviceZAM15.4.2017výsledky seznam přihlášených
22.4.20177.VČP OM sprint - Ústí nad OrlicíKUO15.4.2017výsledky seznam přihlášených
23.4.2017ČP štafet - OtrokoviceTZL6.4.2017výsledky seznam přihlášených
1.5.2017Žebříček A 2017ČSOS29.4.2017výsledky seznam přihlášených
1.5.2017Žebříček B Čechy 2017ČSOS29.4.2017výsledky seznam přihlášených
6.5.2017MČR sprintových štafet Brno ZBM23.4.2017výsledky seznam přihlášených
7.5.2017MČR sprint - Brno semifináleZBM23.4.2017výsledky seznam přihlášených
8.5.20178.VČP OM krátká trať - Janské LázněDOB2.5.2017výsledky seznam přihlášených
13.5.2017ČP, ŽA, ŽB-M klasika PaprsekSSU27.4.2017výsledky seznam přihlášených
13.5.2017ŽB-Č klasika KřižanyVLI25.4.2017výsledky seznam přihlášených
14.5.2017ČP, ŽA, ŽB-M krátká PaprsekSSU27.4.2017výsledky seznam přihlášených
14.5.2017ŽB-Č krátká KřižanyVLI25.4.2017výsledky seznam přihlášených
20.5.2017ČP štafet - Bílá VodaASU6.5.2017výsledky seznam přihlášených
20.5.2017ČP, ŽA sprint JavorníkASU6.5.2017výsledky seznam přihlášených
21.5.2017ČP štafet - Bílá VodaASU6.5.2017výsledky seznam přihlášených
27.5.20179.VČP OM klasika - TrutnovLTU20.5.2017výsledky seznam přihlášených
27.5.2017330 let s VámiJALA21.5.2017výsledky seznam přihlášených
3.6.2017ČP, ŽA, ŽB-Č krátká ŘitkaVSP16.5.2017výsledky seznam přihlášených
4.6.2017ČP, ŽA, ŽB-Č klasika ŘitkaKAM16.5.2017výsledky seznam přihlášených
10.6.2017MČR na krátké trati, kvalifikace - Lipnice nad SázavouOSN23.5.2017výsledky seznam přihlášených
10.6.2017Ubytování na postelích MČR krátká23.4.2017výsledky seznam přihlášených
11.6.2017MČR na krátké trati, finále - Lipnice nad SázavouOSN23.5.2017výsledky seznam přihlášených
17.6.2017ŽB-Č klasika - LitošiceLPU3.6.2017výsledky seznam přihlášených
18.6.2017ŽB-Č krátká - LitošiceLPU3.6.2017výsledky seznam přihlášených
24.6.201710.VČP zkrácená - LányNPA17.6.2017výsledky seznam přihlášených
5.7.2017Wawel CupPOL10.6.2017výsledky seznam přihlášených
15.7.2017ubytování na postelích MČR klasika15.7.2017výsledky seznam přihlášených
15.7.2017Ubytování na postelích MČR š+d15.7.2017výsledky seznam přihlášených
26.7.20175OB Bohemia - Nový BorBOR28.4.2017výsledky seznam přihlášených
4.8.2017Advanta 2017DOB15.7.2017výsledky seznam přihlášených
11.8.2017Rumcajsovy míle 2017SJC22.6.2017výsledky seznam přihlášených
18.8.2017Bobo Kap no. 2BMH15.8.2017výsledky seznam přihlášených
25.8.2017Pěkné prázdniny - Rokytnice u Hrubé SkályTUR12.6.2017výsledky seznam přihlášených
1.9.2017Cena východních Čech 2017LPU19.7.2017výsledky seznam přihlášených
9.9.2017ŽB-Č klasika - PísekOPI22.8.2017výsledky seznam přihlášených
9.9.2017ČP, ŽA, ŽB-M klasika Pustá PolomAOP27.8.2017výsledky seznam přihlášených
10.9.2017ŽB-Č krátká - PísekOPI22.8.2017výsledky seznam přihlášených
10.9.2017ČP, ŽA, ŽB-M krátká Pustá PolomAOP27.8.2017výsledky seznam přihlášených
16.9.2017ČP, ŽA sprint Lázně BělohradSJC29.8.2017výsledky seznam přihlášených
16.9.2017ČP štafet, MVČO - Miletínské LázněSHK29.8.2017výsledky seznam přihlášených
17.9.2017ČP štafet - VojiceSJC29.8.2017výsledky seznam přihlášených
23.9.2017MČR klasika - kvalifikace - RaspenavaCHA6.9.2017výsledky seznam přihlášených
24.9.2017MČR klasika - finále - RaspenavaCHA6.9.2017výsledky seznam přihlášených
30.9.201711.VČP VRL23.9.2017výsledky seznam přihlášených
7.10.201712.VČPSNA30.9.2017výsledky seznam přihlášených
7.10.2017MČR štafet - Moravský KarlovKSU22.9.2017výsledky seznam přihlášených
8.10.2017MČR klubů - Moravský KarlovKSU22.9.2017výsledky seznam přihlášených
14.10.201713.VČP krátkáVAM7.10.2017výsledky seznam přihlášených
15.10.201714.VČP krátkáJIL7.10.2017výsledky seznam přihlášených
19.10.2017JCM 201715.10.2017výsledky seznam přihlášených
21.10.201715.VČP - Újezd u ChocněCHC14.10.2017výsledky seznam přihlášených
29.10.201716.VČP - HolovousyHOR21.10.2017výsledky seznam přihlášených
1.11.2017Oddílový stolní kalendář na rok 2018SHK31.10.2017výsledky seznam přihlášených
4.11.201717.Včp krátká - HKSHK28.10.2017výsledky seznam přihlášených
4.11.201717. VČP – POŘÁDÁNÍ BiřičkaSHK23.10.2017výsledky seznam přihlášených
11.11.2017Zakončení sezóny 2017SHK6.10.2017výsledky seznam přihlášených
18.11.2017Mapový vytrvalostní trénink - BiřičkaJedla17.11.2017výsledky seznam přihlášených
25.11.2017Podzimní úklid klubovnySHK20.11.2017výsledky seznam přihlášených
25.11.2017Mapový vytrvalostní trénink - Biřička (po brigádě)24.11.2017výsledky seznam přihlášených
2.12.2017O-galaLCE25.11.2017výsledky seznam přihlášených
2.12.2017Mapový vytrvalostní trénink (TT2) - BiřičkaJedla10:00 na Biřičce1.12.2017výsledky seznam přihlášených
3.12.2017Malá cena Velké VerandyCHC27.11.2017výsledky seznam přihlášených
9.12.2017Mapový vytrvalostní trénink (TT3) - Miletínské LázněJedla9:00 z nábřeží8.12.2017výsledky seznam přihlášených
16.12.2017Mapový vytrvalostní trénink (TT4) - BiřičkaJedla10:00 na Biřičce15.12.2017výsledky seznam přihlášených
17.12.2017Vánoční sprintPHK9.12.2017výsledky seznam přihlášených
23.12.2017Vánoční mapový koktejl - BiřičkaJedla10:00 na Biřičce22.12.2017výsledky seznam přihlášených
25.12.2017Běh po den starých stopách zlatého praseteSHKVlak 8:0324.12.2017výsledky seznam přihlášených
27.12.2017VÍTKOVICE 201713.10.2017výsledky seznam přihlášených