Kalendář závodů 2015

2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
11.1.2015Městský sprint PardubiceLPU6.1.2015výsledky seznam přihlášených
18.1.2015Vinice krosLPU14.1.2015výsledky seznam přihlášených
8.2.2015Zkrácená trať - Orlická nivaSHK4.2.2015výsledky seznam přihlášených
1.3.2015Brutus kros - RoudničkaPHK26.2.2015výsledky seznam přihlášených
8.3.2015Kuňka krosLPU5.3.2015výsledky seznam přihlášených
14.3.2015Jarní skályTUV6.3.2015výsledky seznam přihlášených
20.3.2015Jarní pohár - nočníPHK7.3.2015výsledky seznam přihlášených
21.3.2015Jarní pohár - Běleč n. O.PHK7.3.2015výsledky seznam přihlášených
22.3.2015Jarní pohár - štafetyPHK7.3.2015výsledky seznam přihlášených
22.3.2015TejpovačkySHK22.3.2015výsledky seznam přihlášených
28.3.20151.VČP - Oseček - pořádáme!!SHK22.3.2015výsledky seznam přihlášených
3.4.2015Velikonoční soustředění - Milovy 3.4.-6.4.SHK15.3.2015výsledky seznam přihlášených
11.4.20152.VČP - Dolní RadechováSNA4.4.2015výsledky seznam přihlášených
18.4.20153.VČP - HradiskoSRK11.4.2015výsledky seznam přihlášených
18.4.20154.VČP/ OM sprint - Rychnov n. K.SRK11.4.2015výsledky seznam přihlášených
19.4.2015ČPŠ Štafet (MM) - OstrovačiceVBM10.4.2015výsledky seznam přihlášených
25.4.2015MČR noční - BukovinkaZBM10.4.2015výsledky seznam přihlášených
25.4.20155.VČP - PolomVAM19.4.2015výsledky seznam přihlášených
25.4.2015Žebříček A! - sezóna 2015CSOS25.4.2015výsledky seznam přihlášených
26.4.2015ČP Štafet - BukovinkaZBM10.4.2015výsledky seznam přihlášených
26.4.2015Žebříček B! - sezóna 2015CSOS25.4.2015výsledky seznam přihlášených
2.5.2015ŽBČ - klasika - CtětínLPU14.4.2015výsledky seznam přihlášených
3.5.2015ŽBČ - krátká - CtětínLPU14.4.2015výsledky seznam přihlášených
8.5.20156.kolo VČP / OM krátká - Horní JavoříNPA2.5.2015výsledky seznam přihlášených
8.5.2015VÍKENDOVKA 8.-10.5. - SOBOTA / KOMBOTECHVask6.5.2015výsledky seznam přihlášených
16.5.2015ŽA, ŽBČ - krátká - Albrechtice u SušicePGP28.4.2015výsledky seznam přihlášených
17.5.2015ŽA, ŽBČ - klasika - Albrechtice u SušicePGP28.4.2015výsledky seznam přihlášených
23.5.20157.kolo VČP - ZdelovTYN16.5.2015výsledky seznam přihlášených
23.5.2015MČR Sprint - ValmezASU2.5.2015výsledky seznam přihlášených
24.5.2015MČR Sprintové štafety - ValmezASU2.5.2015výsledky seznam přihlášených
30.5.2015ČP Štafet - KroučováDKP15.5.2015výsledky seznam přihlášených
30.5.2015ŽA - sprint - ŽatecDKP15.5.2015výsledky seznam přihlášených
31.5.2015ČP Štafet - KroučováDKP15.5.2015výsledky seznam přihlášených
6.6.2015ŽA, ŽBM - klasika - ŠtěměchyTTR22.5.2015výsledky seznam přihlášených
6.6.2015ŽBČ - klasika - PeklovesSJC23.5.2015výsledky seznam přihlášených
7.6.2015ŽA, ŽBM - krátká - ŠtěměchyTTR22.5.2015výsledky seznam přihlášených
7.6.2015ŽBČ - krátká - PeklovesSJC23.5.2015výsledky seznam přihlášených
13.6.20158.kolo VČP/OM klasika - Šárovcova LhotaHOR6.6.2015výsledky seznam přihlášených
20.6.2015MČR krátká / semifinále - JáchymovEKP5.6.2015výsledky seznam přihlášených
21.6.2015MČR krátká / finále - JáchymovEKP5.6.2015výsledky seznam přihlášených
27.6.20159.kolo VČP - Vysoká u HolicLPU20.6.2015výsledky seznam přihlášených
10.7.2015H.S.H. Vysočina cup (Botas)CHT8.6.2015výsledky seznam přihlášených
16.7.2015Advanta 2015 - Teplice nad MetujíDOB24.4.2015výsledky seznam přihlášených
31.7.2015Piškot Kap XXPOF16.7.2015výsledky seznam přihlášených
5.8.20155OB Hamr na JezeřeBOR27.4.2015výsledky seznam přihlášených
13.8.2015GP Silesia 2015AOP18.6.2015výsledky seznam přihlášených
14.8.2015Rumcajsovy míle 2015SJC31.5.2015výsledky seznam přihlášených
22.8.2015PP 2015 - KacanovyTUR6.6.2015výsledky seznam přihlášených
27.8.2015Přípravný kemp SD - ŠaštínVASK16.8.2015výsledky seznam přihlášených
28.8.2015West cup - NejdekNEJ30.6.2015výsledky seznam přihlášených
28.8.2015CVČ 2015LPU30.6.2015výsledky seznam přihlášených
5.9.2015ŽA, ŽBČ - klasika - ČástkovMLABUS H 6:30, N 6:4014.8.2015výsledky seznam přihlášených
6.9.2015ŽA, ŽBČ - krátká - ČástkovMLA15.8.2015výsledky seznam přihlášených
6.9.2015Tejpovačky podzim 2015SHK6.9.2015výsledky seznam přihlášených
12.9.2015MVČO+ČP štafet - ŘásnáSJI28.8.2015výsledky seznam přihlášených
12.9.2015ŽA - sprint - TelčSJI28.8.2015výsledky seznam přihlášených
13.9.2015ČP Štafet - ŘásnáSJI28.8.2015výsledky seznam přihlášených
19.9.201510.kolo VČP - StrážnéVRL12.9.2015výsledky seznam přihlášených
26.9.2015MČR klasika / semifinále - KlepáčovKSU9.9.2015výsledky seznam přihlášených
27.9.2015MČR klasika / finále - KlepáčovKSU9.9.2015výsledky seznam přihlášených
3.10.201511.kolo VČP - PastvinyZAM27.9.2015výsledky seznam přihlášených
3.10.2015Víkendovka před MČR Š+DVask13.9.2015výsledky seznam přihlášených
10.10.2015MČR štafet - VracovTZL13.9.2015výsledky seznam přihlášených
10.10.201512.kolo VČP - ŽampachKUO3.10.2015výsledky seznam přihlášených
11.10.2015MČR klubů - VracovTZL13.9.2015výsledky seznam přihlášených
17.10.201513.kolo VČP - ČešovSJC10.10.2015výsledky seznam přihlášených
22.10.2015JCM 201518.10.2015výsledky seznam přihlášených
24.10.201514.kolo VČP - RudníkLTU17.10.2015výsledky seznam přihlášených
1.11.201515.kolo VČP - SrubyCHC24.10.2015výsledky seznam přihlášených
7.11.201516.kolo VČP - Bělečský mlýnPHK30.10.2015výsledky seznam přihlášených
13.11.2015Kalendář SHK 2016Zuzka13.11.2015výsledky seznam přihlášených
14.11.2015Zakončení sezóny 2015SHK4.10.2015výsledky seznam přihlášených
29.11.2015ZHL - Klokan krosSHK26.11.2015výsledky seznam přihlášených
5.12.2015Zimní výjezd č.1SHK3.12.2015výsledky seznam přihlášených
6.12.2015ZHL - Malá cena Velké verandy (kros)CHC3.12.2015výsledky seznam přihlášených
12.12.2015Zimní výjezd č.2SHK10.12.2015výsledky seznam přihlášených
13.12.2015ZHL - O-sprint Karlova KorunaLPU8.12.2015výsledky seznam přihlášených
20.12.2015ZHL - Vánoční sprintPHK15.12.2015výsledky seznam přihlášených
25.12.2015Běh po den starých stopách zlatého praseteSHKvlak 8:0321.12.2015výsledky seznam přihlášených
27.12.2015VT Vítkovice 27.12.2015 - 2.1.2016SHK31.10.2015výsledky seznam přihlášených